Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Targu Mures

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Târgu-Mureș ➞ Iernut

marţi,
19 oct 2021
36 curse disponibile

Bilete disponibile online

11:35
25m
12:00
Alis Grup
12lei
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Circulă doar luni, miercuri, vineri și duminică

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 11:35
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: Piatra Neamt - Bicaz - Lacu Rosu - Gheorgheni - Sarmas - Toplita - Deda - Reghin - Targu Mures - Clu
  3. 12:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
06:20
40m
07:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 06:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 07:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
06:40
40m
07:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 06:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 07:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
06:40
40m
07:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 06:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 07:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
07:00
40m
07:40
Trans Seb
7lei
Vezi detalii

Info:+4-0742-973.786; (L-D 7:00-18:00) Plecarea din Tg Mures se face de la Peco MOL strada gheprghe doja peste drum de autogara voiajor!!!

  1. 07:00
  2. Autocar: Targu Mures - Sibiu
    • Dotări:
  3. 07:40
    Iernut Centru
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: Trans Seb SRL | Ultima actualizare: 07/2021
07:20
40m
08:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 07:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 08:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
07:30
40m
08:10
Rocada Serv
-
Vezi detalii
  1. 07:30
  2. Autocar: RETUR Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 08:10
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 09/2021
07:40
40m
08:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 07:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 08:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
07:40
40m
08:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 07:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 08:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
08:00
30m
08:30
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

  1. 08:00
  2. Autocar: Targu Mures - Cluj Napoca - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:30
    Iernut Centru
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
08:00
30m
08:30
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

  1. 08:00
  2. Autocar: Targu Mures - Cluj Napoca - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:30
    Iernut Centru
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
08:20
40m
09:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 08:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 09:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
08:30
30m
09:00
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 08:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
  2. Autocar: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 09:00
    Iernut Centru
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021
08:40
40m
09:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 08:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 09:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
08:40
40m
09:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 08:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 09:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
09:20
40m
10:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 09:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 10:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
09:40
40m
10:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 09:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 10:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
09:40
40m
10:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 09:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 10:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
10:20
40m
11:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 10:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 11:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
10:40
40m
11:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 10:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 11:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
10:40
40m
11:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 10:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 11:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
11:20
40m
12:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 11:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 12:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
11:40
40m
12:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 11:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 12:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
11:40
40m
12:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 11:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 12:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
12:00
35m
12:35
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 12:00
    Targu Mures Autogara Voiajor
  2. Autocar: RETUR Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 12:35
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2021
12:20
40m
13:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 12:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 13:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
12:40
40m
13:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 12:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 13:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
12:40
40m
13:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 12:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 13:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
13:20
40m
14:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 13:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 14:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
13:40
40m
14:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 13:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 14:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
13:40
40m
14:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 13:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 14:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
14:00
40m
14:40
Trans Seb
7lei
Vezi detalii

Info:+4-0742-973.786; (L-D 7:00-18:00) Plecarea din Tg Mures se face de la Peco MOL strada gheprghe doja peste drum de autogara voiajor!!!

  1. 14:00
  2. Autocar: Targu Mures - Sibiu
    • Dotări:
  3. 14:40
    Iernut Centru
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Trans Seb SRL | Ultima actualizare: 07/2021
14:20
40m
15:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 14:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 15:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
14:30
40m
15:10
Rocada Serv
-
Vezi detalii
  1. 14:30
  2. Autocar: RETUR Cluj Napoca - Turda - Campia Turzii - Ludus - Iernut - Targu Mures
  3. 15:10
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Rocada | Ultima actualizare: 09/2021
14:40
40m
15:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 14:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 15:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
14:40
40m
15:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 14:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 15:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
15:00
30m
15:30
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

In zilele impare (1,3,5 etc.) Oradea - Targu Mures 08:30 In zilele pare (2,4,6 etc.) Oradea - Targu Mures 15:30 In zilele impare (1,3,5,etc.) Targu Mures - Oradea 15:00 In zilele pare (2,4,6, etc. ) Targu Mures - Oradea 08:00

  1. 15:00
  2. Autocar: Targu Mures - Cluj Napoca - Oradea
    • Dotări:
  3. 15:30
    Iernut Centru
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
15:20
40m
16:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 15:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 16:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
15:40
40m
16:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 15:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 16:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
15:40
40m
16:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 15:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 16:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
16:20
40m
17:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 16:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 17:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
16:40
40m
17:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 16:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 17:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
16:40
40m
17:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 16:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 17:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
17:20
40m
18:00
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 17:20
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 18:00
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
17:40
40m
18:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 17:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 18:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
17:40
40m
18:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 17:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 18:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
18:40
40m
19:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 18:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 19:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
18:40
40m
19:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 18:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 19:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
19:30
30m
20:00
AUTOGENN
7lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 19:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
  2. Autocar: RETUR Zalau - Cluj Napoca - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 20:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2021
19:40
40m
20:20
Duda Trans
8lei
Vezi detalii

via Ogra cod traseu vechi 092

  1. 19:40
    Targu Mures Autogara Duda Trans
  2. Autocar: MS Targu Mures - Iernut
  3. 20:20
    Iernut Statie Iernut
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 09/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Târgu-Mureș - Iernut

Care este prețul călătoriei cu autocarul Târgu-Mureș - Iernut?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Târgu-Mureș la Iernut este cuprins între 7 și 14 RON.

De unde pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Iernut?

De la Târgu-Mureș la Iernut circulă 53 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Voiajor, Peco Mol, vis a vis Autogara Voiajor, Autogara Siletina (Transport Local SA), Autogara Duda Trans.

Când pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Iernut?

Primul autobuz din Târgu-Mureș pleacă la ora 06:20, iar ultimul pleacă la ora 19:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu-Mureș către Iernut?

Călătoria Târgu-Mureș-Iernut cu autocarul, durează între 25min și 40min.