Filtrează rezultate

General

Plecare din Targu Mures

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Târgu-Mureș ➞ Aeroport Târgu Mureș

vineri,
10 iul 2020
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

02:00 - 02:15
EMMALINES
15min
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Ora de sosire este cu caracter orientativ,în funcție de trafic și infrastru

  1. 02:00
  2. Traseu: Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Brasov-Sighisoara-Tg.Mures-Cluj Napoca-Floresti(CJ)
  3. 02:15
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 07/2020
08:10 - 08:45
Niraj Transfer
35min
Vezi detalii
  1. 08:10
  2. Traseu: Niraj Transfer Tg-Mures(Artere Principale) - Aeroport Transilvania Tg-Mures
    • Dotări:
  3. 08:45
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: NIRAJ PRODCOM SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:10 - 10:45
Niraj Transfer
35min
Vezi detalii

Circulă doar marți și sâmbătă

  1. 10:10
  2. Traseu: Niraj Transfer Tg-Mures(Artere Principale) - Aeroport Transilvania Tg-Mures
  3. 10:45
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: NIRAJ PRODCOM SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:30 - 10:45
Niraj Transfer
15min
Vezi detalii

Circulă doar miercuri și duminică

  1. 10:30
  2. Traseu: Niraj Transfer Tg-Mures(Artere Principale) - Aeroport Transilvania Tg-Mures
  3. 10:45
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: NIRAJ PRODCOM SRL | Ultima actualizare: 07/2020
11:20 - 11:45
Niraj Transfer
25min
Vezi detalii
  1. 11:20
  2. Traseu: Niraj Transfer Tg-Mures(Artere Principale) - Aeroport Transilvania Tg-Mures
    • Dotări:
  3. 11:45
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: NIRAJ PRODCOM SRL | Ultima actualizare: 07/2020
12:20 - 13:00
Niraj Transfer
40min
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și sâmbătă

  1. 12:20
  2. Traseu: Niraj Transfer Tg-Mures(Artere Principale) - Aeroport Transilvania Tg-Mures
  3. 13:00
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: NIRAJ PRODCOM SRL | Ultima actualizare: 07/2020
15:00 - 15:15
EMMALINES
15min
Vezi detalii

Circulă doar joi, sâmbătă și duminică

CUMPARA BILETE ONLINE pe EMMALINES.RO.Calatorii cu bilete CUMPĂRATE ONLINE au prioritate,cei cu rezervari telefonice, nu implica nici o relatie contractuala și pot fi anulate.Ora de sosire este cu caracter orientativ,în funcție de trafic și infrastru

  1. 15:00
  2. Traseu: Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Brasov-Sighisoara-Tg.Mures-Cluj Napoca-Floresti(CJ)
  3. 15:15
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Emmakar Transport Lines SRL | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Târgu-Mureș - Aeroport Târgu Mureș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Târgu-Mureș - Aeroport Târgu Mureș?

Prețul unei călători cu autocarul de la Târgu-Mureș la Aeroport Târgu Mureș este de 30 RON.

De unde pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Aeroport Târgu Mureș?

De la Târgu-Mureș la Aeroport Târgu Mureș circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Ridicare de la Domiciliu, POLICLINICA 2(dupa MURES MALL spre Sighisoara).

Când pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Aeroport Târgu Mureș?

Primul autobuz din Târgu-Mureș pleacă la ora 02:00, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu-Mureș către Aeroport Târgu Mureș?

Călătoria Târgu-Mureș-Aeroport Târgu Mureș cu autocarul, durează între 15min și 40min.