Filtrează rezultate

General

Plecare din Tarnaveni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Târnăveni ➞ Târgu-Mureș

luni,
6 iul 2020
22 curse disponibile

Bilete disponibile online

20:20 - 21:00
Duda Trans
40min
Vezi detalii
  1. 20:20
    Tarnaveni Gara CFR Tarnaveni
  2. Traseu: Sibiu - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 21:00
    Targu Mures Autogara Duda Trans
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Duda Trans | Ultima actualizare: 05/2020
04:30 - 05:30
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 04:30
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 05:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
05:00 - 06:00
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 05:00
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 06:00
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
05:30 - 06:30
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 05:30
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 06:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
06:00 - 07:00
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 06:00
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 07:00
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
06:30 - 07:30
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 06:30
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 07:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
06:50 - 07:50
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 06:50
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 07:50
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
08:15 - 09:15
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 08:15
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 09:15
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
08:50 - 10:45
GHC 2012 SRL
1h 55min
-
Vezi detalii

via Balauseri cod traseu vechi 103

  1. 08:50
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 10:45
    Targu Mures Statie Targu Mures
Durată: 1h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GHC 2012 SRL | Ultima actualizare: 10/2014
08:50 - 10:10
Trans Seb
1h 20min
13lei
Vezi detalii
  1. 08:50
    Tarnaveni Gara CFR Tarnaveni
  2. Traseu: Sibiu - Targu Mures
    • Dotări:
  3. 10:10
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Trans Seb SRL | Ultima actualizare: 07/2020
10:30 - 11:30
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 10:30
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 11:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
12:00 - 13:00
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 12:00
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 13:00
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
13:15 - 14:15
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 13:15
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 14:15
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
14:20 - 15:20
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 14:20
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 15:20
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
14:55 - 16:50
GHC 2012 SRL
1h 55min
-
Vezi detalii

via Balauseri cod traseu vechi 103

  1. 14:55
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 16:50
    Targu Mures Statie Targu Mures
Durată: 1h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: GHC 2012 SRL | Ultima actualizare: 10/2014
15:25 - 16:15
Balint Trans
50min
Vezi detalii

Via:Tarnaveni,Medias,Sibiu,Calimanesti,Rm.Valcea,Dragasani, Ganeasa(legatura pt Slatina),Bals 0265.999 Tarif Normal (Luni - Vineri ora 8 - 20)

  1. 15:25
    Tarnaveni Gara CFR Tarnaveni
  2. Traseu: Craiova - Sibiu -Targu Mures
    • Dotări:
  3. 16:15
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 06/2020
15:45 - 16:45
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 15:45
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 16:45
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
16:30 - 17:30
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 16:30
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 17:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
17:00 - 18:25
Trans Seb
1h 25min
13lei
Vezi detalii
  1. 17:00
    Tarnaveni Gara CFR Tarnaveni
  2. Traseu: Sibiu - Targu Mures
  3. 18:25
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei
Sursa: Trans Seb SRL | Ultima actualizare: 07/2020
17:30 - 18:30
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 17:30
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 18:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
19:00 - 20:00
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 19:00
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 20:00
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
20:30 - 21:30
Tar SA
1h 00min
-
Vezi detalii

via Cerghid cod traseu vechi 099

  1. 20:30
    Tarnaveni Statie Tarnaveni
  2. Traseu: MS Tarnaveni - Targu Mures
  3. 21:30
    Targu Mures Autogara Voiajor
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Tar SA | Ultima actualizare: 01/2014
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Târnăveni - Târgu-Mureș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Târnăveni - Târgu-Mureș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Târnăveni la Târgu-Mureș este cuprins între 12 și 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Târnăveni către Târgu-Mureș?

De la Târnăveni la Târgu-Mureș circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Statie Tarnaveni, Gara CFR Tarnaveni.

Când pleacă autocarul din Târnăveni către Târgu-Mureș?

Primul autobuz din Târnăveni pleacă la ora 04:30, iar ultimul pleacă la ora 20:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Târnăveni către Târgu-Mureș?

Călătoria Târnăveni-Târgu-Mureș cu autocarul, durează între 40min și 1h 55min.