Filtrează rezultate

General

Plecare din Tauseanca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Tăușeanca ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
4 curse disponibile

08:28 - 09:45
C&I Grup
1h 17min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 08:28
    Tauseanca Statie Tauseanca
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 1h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
16:53 - 18:10
C&I Grup
1h 17min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 16:53
    Tauseanca Statie Tauseanca
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 1h 17min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
19:34 - 20:45
C&I Grup
1h 11min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 19:34
    Tauseanca Statie Tauseanca
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 1h 11min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
21:19 - 22:30
C&I Grup
1h 11min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 21:19
    Tauseanca Statie Tauseanca
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 1h 11min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Tăușeanca - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Tăușeanca - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Tăușeanca la Călărași este de 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Tăușeanca către Călărași?

De la Tăușeanca la Călărași circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Tauseanca.

Când pleacă autocarul din Tăușeanca către Călărași?

Primul autobuz din Tăușeanca pleacă la ora 08:28, iar ultimul pleacă la ora 21:19.

Cât durează călătoria cu autocarul din Tăușeanca către Călărași?

Călătoria Tăușeanca-Călărași cu autocarul, durează între 1h 07min și 1h 17min.