Filtrează rezultate

General

Plecare din Timisoara

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Timișoara, Romania ➞ Heilbronn, Germania

duminică,
12 iul 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:30 - 16:00
Latino Expres
14h 30min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar luni, miercuri, vineri și sâmbătă

  1. 01:30
  2. Traseu: Ant 4 Calimanesti - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 01.Latino Romania - Anglia
  3. 16:00
Durată: 14h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
01:30 - 16:00
Latino Expres
14h 30min
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

Circulă doar luni, miercuri, vineri și sâmbătă

  1. 01:30
  2. Traseu: Ant 3 Bucuresti - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00
  1. 02:00
  2. Traseu: 01.Latino Romania - Anglia
  3. 16:00
Durată: 14h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 06/2020
09:10 - 08:18
Aliseb Tours Romania
23h 03min
-
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. Pentru rezervari apelati DISPECERATUL DE REZERVARI 0040232763958-In pretul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 09:10
    Timisoara Gara de Nord
  2. Traseu: GIURGIU CLUJ-NAPOCA
    • Dotări:
  3. 13:30
  1. 13:30
  2. Traseu: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA BELGIA
    • Dotări:
  3. 08:20 +1 zi
    Heilbronn La adresa
Durată: 23h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 05/2020
12:00 - 06:00
AlexaTrans
17h 00min
Vezi detalii

Circulă doar marți și vineri

REZERVARI TELEFONIC!!! PLECARI IN FIECARE VINERI CU AUTOCAR ! CURSE DIRECTE,cu autocar prin vama BORS

  1. 12:00
  2. Traseu: transfer Timisoara - Oradea
  3. 14:00
  1. 15:00
  2. Traseu: Romania - Paris
  3. 06:00 +1 zi
    Heilbronn peco ARAL
Durată: 17h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: AlexaTrans | Ultima actualizare: 07/2020
14:00 - 07:55
Lauer
17h 55min
-
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi, vineri și sâmbătă

  1. 14:00
    Timisoara Autogara Normandia
  2. Traseu: Romania - Germania N
  3. 07:55 +1 zi
    Heilbronn Hafenstrasse nr. 7
Durată: 17h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Lauer Europa Tours SRL | Ultima actualizare: 06/2018
14:00 - 07:15
Pletl
17h 15min
-
Vezi detalii
  1. 14:00
  2. Traseu: Antena 6 Bocsa - Arad
    • Dotări:
  3. 15:00
  1. 15:00
  2. Traseu: Romania - Germania (Nord)
    • Dotări:
  3. 04:30 +1 zi
  1. 04:30
  2. Traseu: Ant DE 3 Nurnberg - Heidelberg
    • Dotări:
  3. 07:15
Durată: 17h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Pletl | Ultima actualizare: 01/2020
14:10 - 11:42
Mega Travel
21h 32min
-
Vezi detalii

Mega Travel

Mega Travel SRL

TRANSPORT DIRECT LA ADRESA!!! Plecari zilnice cu microbuz si regulat cu autocar!! Nu ezitati sa ne sunati pentru mai multe informatii si rezervari. Preturile difera in functie de ziua plecarii si de mijlocul de transport. Va multumim!

  1. 14:10
  2. Traseu: Romania - Germania
  3. 11:42 +1 zi
    Heilbronn La adresa
Durată: 21h 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mega Travel SRL | Ultima actualizare: 02/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Timișoara - Heilbronn

Care este prețul călătoriei cu autocarul Timișoara - Heilbronn?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Timișoara la Heilbronn este cuprins între 416 și 567 RON.

De unde pleacă autocarul din Timișoara către Heilbronn?

De la Timișoara la Heilbronn circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Normandia, Str. B.D. Hasdeu nr.1, langa stadion CFR, Gara de Nord, Benzinaria OMV (Calea Aradului), remetea Mare peco Tiriac Energy, Hotel Baron/Padurea Verde, Parcare Iulius Mall.

Când pleacă autocarul din Timișoara către Heilbronn?

Primul autobuz din Timișoara pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 14:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Timișoara către Heilbronn?

Călătoria Timișoara-Heilbronn cu autocarul, durează între 14h 30min și 23h 03min.