Filter the results

Szűrő

Bus Type

berendezések

Bus Service Operators

Busz Tulcea ➞ Valea Nucarilor

hétfő,
3 okt 2022
7 available services

06:00
1h 21m
07:21
Sherif
9lei?
Show details

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 reports)

  1. 06:00
  2. Mikrobusz: Tulcea - Constanta
  3. 07:21
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 1h 21min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
06:30
30m
07:00
Sherif
9lei?
Show details

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 reports)

  1. 06:30
  2. Mikrobusz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 07:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 30min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
07:00
40m
07:40
Sherif
9lei?
Show details

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 1 reports

  1. 07:00
  2. Mikrobusz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 07:40
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 40min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
11:30
30m
12:00
Sherif
9lei?
Show details

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 reports)

  1. 11:30
  2. Mikrobusz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 12:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 30min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
12:15
1h 21m
13:36
Sherif
9lei?
Show details

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 reports)

  1. 12:15
  2. Mikrobusz: Tulcea - Constanta
  3. 13:36
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 1h 21min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
13:00
40m
13:40
Sherif
9lei?
Show details

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 1 reports

  1. 13:00
  2. Mikrobusz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 13:40
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 40min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
14:30
30m
15:00
Sherif
9lei?
Show details

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 reports)

  1. 14:30
  2. Mikrobusz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 15:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 30min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
16:00
40m
16:40
Sherif
9lei?
Show details

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 1 reports

  1. 16:00
  2. Mikrobusz: Tulcea - Agighiol - Iazurile
  3. 16:40
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 40min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
16:45
1h 21m
18:06
Sherif
9lei?
Show details

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 reports)

  1. 16:45
  2. Mikrobusz: Tulcea - Constanta
  3. 18:06
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 1h 21min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015
18:30
30m
19:00
Sherif
9lei?
Show details

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (3 reports)

  1. 18:30
  2. Mikrobusz: Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
  3. 19:00
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
Duration: 30min
Runs every day of the week
9lei?
Forrás: Sherif | Utolsó frissítés: 03/2015

Prices marked by ? were not updated in the last 12 months.

About Tulcea - Valea Nucarilor

What is the bus ticket price from Tulcea to Valea Nucarilor?

The price of a bus ticket from Tulcea to Valea Nucarilor is 9 RON.

Where is the bus leaving from Tulcea to Valea Nucarilor ?

There are 10 buses leaving from Tulcea to Valea Nucarilor. They are leaving from these stations: Autogara Conex Trans SRL.

When is the bus leaving from Tulcea to Valea Nucarilor?

First bus from Tulcea leaves at 06:00, and the last one at 18:30.

What is the bus trip duration from Tulcea to Valea Nucarilor?

The bus trip from Tulcea to Valea Nucarilor lasts between 30min and 1h 21min.