Filtrează rezultate

General

Plecare din Ulmeni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Ulmeni ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
4 curse disponibile

08:26 - 09:45
C&I Grup
1h 19min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 08:26
    Ulmeni Statie Ulmeni
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 1h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
16:51 - 18:10
C&I Grup
1h 19min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 16:51
    Ulmeni Statie Ulmeni
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 1h 19min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
19:32 - 20:45
C&I Grup
1h 13min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 19:32
    Ulmeni Statie Ulmeni
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 1h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
21:17 - 22:30
C&I Grup
1h 13min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 21:17
    Ulmeni Statie Ulmeni
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 1h 13min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Ulmeni - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Ulmeni - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Ulmeni la Călărași este de 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Ulmeni către Călărași?

De la Ulmeni la Călărași circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Ulmeni.

Când pleacă autocarul din Ulmeni către Călărași?

Primul autobuz din Ulmeni pleacă la ora 08:26, iar ultimul pleacă la ora 21:17.

Cât durează călătoria cu autocarul din Ulmeni către Călărași?

Călătoria Ulmeni-Călărași cu autocarul, durează între 1h 09min și 1h 19min.