Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Urechesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Urechești ➞ Focșani

sâmbătă,
28 mai 2022
5 curse disponibile

06:10
30m
06:40
Megatrans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 06:10
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 06:40
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
07:00
30m
07:30
Megatrans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 07:00
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 07:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
07:45
30m
08:15
Megatrans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 07:45
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 08:15
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
09:30
30m
10:00
Megatrans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 09:30
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 10:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
10:30
30m
11:00
Megatrans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 10:30
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 11:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
11:30
30m
12:00
Megatrans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 11:30
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 12:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
14:00
30m
14:30
Megatrans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 14:00
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 14:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
30m
16:30
Megatrans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 16:00
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 16:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
17:00
30m
17:30
Megatrans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 17:00
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 17:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
18:15
30m
18:45
Megatrans
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 18:15
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 18:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014
19:30
30m
20:00
Megatrans
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via URECHESTI RAMIFICATIE

  1. 19:30
    Urechesti Statie Urechesti
  2. Microbuz: VN Urechesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC
  3. 20:00
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Megatrans | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Urechești - Focșani

De unde pleacă autocarul din Urechești către Focșani?

De la Urechești la Focșani circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Statie Urechesti.

Când pleacă autocarul din Urechești către Focșani?

Primul autobuz din Urechești pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Urechești către Focșani?

Călătoria cu autocarul de la Urechești la Focșani, durează 30min.