Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Vaideeni

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vaideeni ➞ Horezu

luni,
29 nov 2021
4 curse disponibile

06:45
30m
07:15
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 06:45
    Vaideeni Statie Vaideeni
  2. Midibus: VL Vaideeni - HOREZU AT. SIVA TRANS
  3. 07:15
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
08:00
30m
08:30
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 08:00
    Vaideeni Statie Vaideeni
  2. Midibus: VL Vaideeni - HOREZU AT. SIVA TRANS
  3. 08:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
13:00
30m
13:30
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 13:00
    Vaideeni Statie Vaideeni
  2. Midibus: VL Vaideeni - HOREZU AT. SIVA TRANS
  3. 13:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
18:00
30m
18:30
Normandia
3lei
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

via cursa se executa pana la Vaideeni (Marita - Cerna)

  1. 18:00
    Vaideeni Statie Vaideeni
  2. Midibus: VL Vaideeni - HOREZU AT. SIVA TRANS
  3. 18:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
3lei
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Vaideeni - Horezu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vaideeni - Horezu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vaideeni la Horezu este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Vaideeni către Horezu?

De la Vaideeni la Horezu circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vaideeni.

Când pleacă autocarul din Vaideeni către Horezu?

Primul autobuz din Vaideeni pleacă la ora 05:00, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vaideeni către Horezu?

Călătoria Vaideeni-Horezu cu autocarul, durează între 25min și 30min.