Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Valea Nucarilor ➞ Sarichioi

luni,
3 oct 2022
3 curse disponibile

07:21
24m
07:45
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 comentarii)

  1. 07:21
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 07:45
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
13:36
24m
14:00
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 comentarii)

  1. 13:36
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 14:00
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015
18:06
24m
18:30
Sherif
7lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani. Se zice că circulă (8 comentarii)

  1. 18:06
    Valea Nucarilor Statie Valea Nucarilor
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 18:30
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 03/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Valea Nucarilor - Sarichioi

Despre Valea Nucarilor - Sarichioi

Care este prețul călătoriei cu autocarul Valea Nucarilor - Sarichioi?

Prețul unei călători cu autocarul de la Valea Nucarilor la Sarichioi este de 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Valea Nucarilor către Sarichioi?

De la Valea Nucarilor la Sarichioi circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Valea Nucarilor.

Când pleacă autocarul din Valea Nucarilor către Sarichioi?

Primul autobuz din Valea Nucarilor pleacă la ora 07:21, iar ultimul pleacă la ora 18:06.

Cât durează călătoria cu autocarul din Valea Nucarilor către Sarichioi?

Călătoria cu autocarul de la Valea Nucarilor la Sarichioi, durează 24min.