Filtrează rezultate

General

Plecare din Valea lui Soare

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Valea lui Soare ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
4 curse disponibile

08:30 - 09:45
C&I Grup
1h 15min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 08:30
    Valea lui Soare Statie Valea lui Soare
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 09:45
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
16:55 - 18:10
C&I Grup
1h 15min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 16:55
    Valea lui Soare Statie Valea lui Soare
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 18:06
  4. 18:10
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
19:36 - 20:45
C&I Grup
1h 09min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 19:36
    Valea lui Soare Statie Valea lui Soare
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:42
  4. 20:45
Durată: 1h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017
21:20 - 22:30
C&I Grup
1h 10min
11lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International
  1. 21:20
    Valea lui Soare Statie Valea lui Soare
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 22:26
  4. 22:30
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
11lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 08/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Valea lui Soare - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Valea lui Soare - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Valea lui Soare la Călărași este de 11 RON.

De unde pleacă autocarul din Valea lui Soare către Călărași?

De la Valea lui Soare la Călărași circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Valea lui Soare.

Când pleacă autocarul din Valea lui Soare către Călărași?

Primul autobuz din Valea lui Soare pleacă la ora 08:30, iar ultimul pleacă la ora 21:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Valea lui Soare către Călărași?

Călătoria Valea lui Soare-Călărași cu autocarul, durează între 1h 06min și 1h 15min.