Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Vaslui

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vaslui ➞ Bârlad

sâmbătă,
28 mai 2022
31 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:15
45m
08:00
Aventin
Vezi detalii

Cu transfer in loc. Braila. tarife valabile numai ptr platile online.

  1. 07:15
    Vaslui Statie Mall
  2. Microbuz: Iasi - Braila - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:00
Durată: 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 04/2022
23:00
1h 01m
00:01
Trans Polosam
20lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 15.06.2022 .
Cursa se reia in data de 15.06.2022

  1. 23:00
  2. Autocar: Iasi - Braila - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 00:01 +1 zi
Durată: 1h 01min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Polosam | Ultima actualizare: 03/2022
06:00
1h 15m
07:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 06:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 07:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:30
1h 15m
07:45
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 06:30
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 07:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
07:00
1h 15m
08:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 07:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 08:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
07:00
54m
07:54
Aer Trans
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

Rezervari: +4-0721-220.490 (Buc); +4-0724-227.804 (Buc); +4-0724-700.517 (Barlad); +4-0723-433.669 (Vaslui)

  1. 07:00
  2. Microbuz: Vaslui - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 07:54
Durată: 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Aer Trans | Ultima actualizare: 06/2016
07:30
1h 15m
08:45
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 07:30
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 08:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
1h 15m
09:15
Demid
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 08:00
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 09:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
08:30
1h 15m
09:45
Demid
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 08:30
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 09:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
09:00
54m
09:54
Aer Trans
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

Rezervari: +4-0721-220.490 (Buc); +4-0724-227.804 (Buc); +4-0724-700.517 (Barlad); +4-0723-433.669 (Vaslui)

  1. 09:00
  2. Microbuz: Vaslui - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 09:54
Durată: 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Aer Trans | Ultima actualizare: 06/2016
09:00
1h 15m
10:15
Demid
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 09:00
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 10:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
09:30
1h 15m
10:45
Demid
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 09:30
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 10:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
10:00
1h 15m
11:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 10:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 11:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
10:30
1h 15m
11:45
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 10:30
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 11:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
1h 15m
12:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 11:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 12:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
54m
11:54
Aer Trans
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

Rezervari: +4-0721-220.490 (Buc); +4-0724-227.804 (Buc); +4-0724-700.517 (Barlad); +4-0723-433.669 (Vaslui)

  1. 11:00
  2. Microbuz: Vaslui - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 11:54
Durată: 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Aer Trans | Ultima actualizare: 06/2016
11:10
2h 36m
13:46
Agetrans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via DRAGOMIRESTI

  1. 11:10
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 13:46
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Agetrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
11:10
1h 00m
12:10
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 11:10
    Vaslui Stadion
  2. Microbuz: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 12:10
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
11:30
1h 15m
12:45
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 11:30
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 12:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
12:00
1h 15m
13:15
Demid
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 12:00
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 13:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
12:30
1h 15m
13:45
Demid
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 12:30
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 13:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
12:45
54m
13:39
C&I Grup
-
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

  1. 12:45
  2. Autobuz: Vaslui - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 13:39
Durată: 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 07/2020
13:00
1h 15m
14:15
Demid
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 13:00
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 14:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
13:30
1h 15m
14:45
Demid
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 13:30
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 14:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
14:00
1h 15m
15:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 14:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 15:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
14:30
1h 15m
15:45
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 14:30
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 15:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
15:00
1h 15m
16:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 15:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 16:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
15:00
54m
15:54
Aer Trans
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

Rezervari: +4-0721-220.490 (Buc); +4-0724-227.804 (Buc); +4-0724-700.517 (Barlad); +4-0723-433.669 (Vaslui)

  1. 15:00
  2. Microbuz: Vaslui - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 15:54
Durată: 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Aer Trans | Ultima actualizare: 06/2016
15:10
1h 00m
16:10
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 15:10
    Vaslui Stadion
  2. Microbuz: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 16:10
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
15:30
1h 15m
16:45
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 15:30
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 16:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
15:42
58m
16:40
Elicom Trans
9lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 4 ani Comentarii

  1. 15:42
  2. Autocar: Iasi - Barlad
    • Dotări:
  3. 16:45
  4. 16:40
    Barlad Statie IRB
Durată: 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018
16:00
1h 15m
17:15
Demid
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 16:00
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 17:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
16:30
1h 15m
17:45
Demid
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 16:30
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 17:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
17:00
54m
17:54
Aer Trans
-
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

Rezervari: +4-0721-220.490 (Buc); +4-0724-227.804 (Buc); +4-0724-700.517 (Barlad); +4-0723-433.669 (Vaslui)

  1. 17:00
  2. Microbuz: Vaslui - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 17:54
Durată: 54min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Aer Trans | Ultima actualizare: 06/2016
17:00
1h 15m
18:15
Demid
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 17:00
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 18:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
17:30
57m
18:27
Elicom Trans
9lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 4 ani Comentarii

  1. 17:30
  2. Autocar: Iasi - Barlad
    • Dotări:
  3. 18:31
  4. 18:27
    Barlad Statie IRB
Durată: 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Elicom Trans | Ultima actualizare: 01/2018
17:30
2h 36m
20:06
Agetrans SRL
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via DRAGOMIRESTI

  1. 17:30
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 20:06
Durată: 2h 36min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Agetrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:30
1h 15m
18:45
Demid
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 17:30
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 18:45
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
17:40
1h 00m
18:40
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 17:40
    Vaslui Stadion
  2. Microbuz: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 18:40
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
18:00
1h 15m
19:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 18:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 19:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
1h 15m
20:15
Luandi Tur
6lei?
Vezi detalii

Conform datelor de la călători este posibil ca această cursă să nu circule. Comentarii

via CRASNA

  1. 19:00
  2. Microbuz: VS VASLUI ATG - BARLAD ATG
  3. 20:15
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei?
Sursa: Luandi Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:45
1h 15m
21:00
Demid
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 6 ani Comentarii

via crasna

  1. 19:45
  2. Microbuz: VS Vaslui - Barlad
  3. 21:00
Durată: 1h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Demid SRL | Ultima actualizare: 01/2016
20:55
1h 00m
21:55
Drof Tur
-
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 20:55
    Vaslui Stadion
  2. Microbuz: Iasi - Tecuci - Focsani 2
    • Dotări:
  3. 21:55
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022
21:25
1h 00m
22:25
Drof Tur
Vezi detalii

+4-0758-092.268; +4-0742-044.125

  1. 21:25
    Vaslui Stadion
  2. Microbuz: Iasi - Tecuci - Focsani
    • Dotări:
  3. 22:25
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Drof Tur SRL | Ultima actualizare: 03/2022

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Vaslui - Bârlad

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vaslui - Bârlad?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Vaslui la Bârlad este cuprins între 6 și 20 RON.

De unde pleacă autocarul din Vaslui către Bârlad?

De la Vaslui la Bârlad circulă 46 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Mare - Morandi Logistic, Autogara Rotrans SA, Stadion, Benzinaria OMV, Statie Mall.

Când pleacă autocarul din Vaslui către Bârlad?

Primul autobuz din Vaslui pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vaslui către Bârlad?

Călătoria Vaslui-Bârlad cu autocarul, durează între 45min și 2h 36min.