Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Vaslui ➞ Vovriesti

miercuri,
10 aug 2022
6 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:25
1h 25m
08:50
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 07:25
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 08:50
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
09:00
1h 25m
10:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 09:00
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 10:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:15
1h 25m
12:40
Autogara Vaslui
21lei
Vezi detalii

Circulă doar sâmbătă și duminică

Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)

  1. 11:15
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
  3. 12:40
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
11:50
1h 25m
13:15
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 11:50
  2. Microbuz: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 13:15
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
14:00
1h 25m
15:25
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 14:00
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 15:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
15:45
1h 25m
17:10
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 15:45
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 17:10
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022
18:10
1h 25m
19:35
Autogara Vaslui
Vezi detalii
  1. 18:10
  2. Midibus: Vaslui - Negresti - Bacesti
    • Dotări:
  3. 19:35
    Vovriesti Statie Vovriesti
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 07/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Vaslui - Vovriesti

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vaslui - Vovriesti?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vaslui la Vovriesti este de 21 RON.

De unde pleacă autocarul din Vaslui către Vovriesti?

De la Vaslui la Vovriesti circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Mare - Morandi Logistic.

Când pleacă autocarul din Vaslui către Vovriesti?

Primul autobuz din Vaslui pleacă la ora 07:25, iar ultimul pleacă la ora 18:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vaslui către Vovriesti?

Călătoria cu autocarul de la Vaslui la Vovriesti, durează 1h 25min.