Română

Autocare Viena Austria ➞ Brașov Romania

De la Viena la Brașov circulă 33 autobuze cu plecare din stațiile Viena - S1 Rastation ScChwechat, Viena - Hotel IBIS, Autobanda S1, Viena - ENGERTHSTRASSE 242-244, Viena - La Adresa, Viena - Stadion Center, Viena - Gara, Viena - Sudtiroler Platz, Viena - Inzerdorf (Mc. Donald’s), Viena - Autogara Edberg, Viena - Rafinaria OMV, Viena - Sudbahnhof, Viena - Schwechat S1 și sosire în stațiile Brașov - Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR), Brașov - Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov), Brașov - Gara CFR Brasov, Brașov - PECO OMV-GARA C.F.R.
Primul autobuz pleacă la 00:00. Ultimul este la 23:00. Călătoria durează peste 5h23'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
17:10
00:15
LMMJVSD
15h45'
16:40
16:00
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă doar luni
Informații
07:50
01:30
LMMJVSD
16h
17:50
17:30
Amfurat strlen
Comati PSG
LMMJVSD
55
Circulă doar miercuri
Informații
20:50
14:00
LMMJVSD
16h30'
12:10
07:00
Amfurat strlen
EuroFRATELLO
LMMJVSD
70
Cumpără bilet
Informații
11:10
14:00
LMMJVSD
17h
06:00
07:00
Amfurat strlen
EuroFRATELLO
LMMJVSD
70
Circulă doar luni, marți, joi și sâmbătă
Informații
10:40
14:00
LMMJVSD
13h50'
10:30
03:50
a doua zi
Amfurat strlen
TransMarian Braila
LMMJVSD
80
Circulă doar luni, miercuri și sâmbătă
Informații
13:00
18:00
LMMJVSD
15h
08:00
09:00
Amfurat strlen
EuroFRATELLO
LMMJVSD
70
Circulă doar duminică
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
13:40
00:00
LMMJVSD
1zi20h25'
07:30
20:25
a doua zi
Amfurat strlen
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
18:30
00:00
LMMJVSD
20h15'
14:40
20:30
Amfurat strlen
AlexaTrans
LMMJVSD
65
Rezervă acum
Informații
14:40
01:00
LMMJVSD
16h
15:10
17:00
Amfurat strlen
Coltrans
LMMJVSD
80
Circulă doar luni
Informații
06:40
01:45
LMMJVSD
16h15'
09:50
18:00
Amfurat strlen
TST Turistik
LMMJVSD
49
Circulă doar luni
Informații
05:30
04:00
LMMJVSD
10h30'
10:50
14:30
Amfurat strlen
Danytur
LMMJVSD
Circulă doar luni
Informații
14:30
04:00
LMMJVSD
8h
08:00
12:00
Amfurat strlen
Danytur
LMMJVSD
Informații
10:10
04:00
LMMJVSD
1zi1h25'
14:10
05:25
a doua zi
Amfurat strlen
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
23:10
05:00
LMMJVSD
6h13'
23:50
11:28
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
21:00
05:00
LMMJVSD
10h20'
11:50
15:20
Amfurat strlen
Mega Travel
LMMJVSD
90
Informații
08:30
06:00
LMMJVSD
5h23'
19:30
11:28
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
11:40
08:00
LMMJVSD
14h59'
05:40
23:59
Amfurat strlen
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
05:30
10:00
LMMJVSD
17h30'
21:20
03:30
a doua zi
Amfurat strlen
Partener Touring
LMMJVSD
60£
Circulă doar luni și sâmbătă
Informații
12:20
11:00
LMMJVSD
10h59'
08:10
23:59
Amfurat strlen
Latino Expres
LMMJVSD
Informații
12:00
17:00
LMMJVSD
19h
11:30
12:00
a doua zi
Amfurat strlen
Coltrans
LMMJVSD
80
Circulă doar luni
Informații
07:20
17:00
LMMJVSD
12h
09:50
05:00
Amfurat strlen
Olimpia Travel
LMMJVSD
Informații
16:00
18:00
LMMJVSD
19h55'
16:10
13:55
a doua zi
Amfurat strlen
Erick Trans
LMMJVSD
Informații
16:10
20:00
LMMJVSD
12h50'
19:20
08:50
a doua zi
Amfurat strlen
Mega Travel
LMMJVSD
90
Informații
08:50
23:00
LMMJVSD
12h26'
18:50
11:28
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru