Română

Autocare Viena Austria ➞ Oradea Romania

De la Viena la Oradea circulă 61 autobuze cu plecare din stațiile Viena - Stadion Center, Olympiaplatz 2,1020, Viena - ENGERTHSTRASSE 242-244, Viena - La Adresa, Viena - Stadion Center, Viena - Autogara Edberg, Viena - Benzinaria OMV (Brunner G. 482380 Perchtoldsdorf), Viena - Hotel IBIS, Autobanda S1, Viena - Gara, Viena - A2, Km13, in Peco BP, Viena - Peco Leitha (km29), Hotel S1, Rastation OMV, Viena - Inzerdorf (Mc. Donald’s), Viena - Schwechat S1 , Viena - Vienna Felberstrasse, Viena - Vienna (central station), Viena - Vienna Europaplatz, Viena - Vienna Meidling, Viena - Vienna Erdberg, Viena - Sudbahnhof, Viena - Sudtiroler Platz și sosire în stațiile Oradea - Autogara OTL Nufarul, Oradea - MASTER (Calea Borsului), Oradea - Gara CFR Oradea, Oradea - Autogara Intrans SA, Oradea - VIS A VIS DE GARA CFR, Oradea - Benzinaria MOL (Calea Borsului), Oradea - Benzinaria MOL, Oradea - Peco Lukoil - Nufarul, Oradea - Benzinaria OMV (B-dul Decebal), Oradea - Piata 1 Decembrie, nr. 3(intrarea in parc).
Primul autobuz pleacă la 00:00. Ultimul este la 23:00. Călătoria durează peste .
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
09:20
00:15
LMMJVSD
7h45'
18:50
08:00
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă doar luni
Informații
16:50
00:15
LMMJVSD
6h45'
16:00
07:00
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă doar luni
Informații
14:50
00:15
LMMJVSD
6h45'
10:10
07:00
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă doar luni
Informații
20:10
01:30
LMMJVSD
11h
20:30
12:30
Amfurat strlen
Comati PSG
LMMJVSD
40
Circulă doar miercuri
Informații
18:50
08:30
LMMJVSD
6h30'
22:00
15:00
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă începând cu 04.08.2019 .
Pana pe data de 04.08.2019 rezervarile se fac doar telefonic
Informații
21:30
11:00
LMMJVSD
6h30'
06:40
17:30
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă începând cu 04.08.2019 .
Pana pe data de 04.08.2019 rezervarile se fac doar telefonic
Informații
07:20
13:00
LMMJVSD
9h
17:20
22:00
Amfurat strlen
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
40
Circulă doar luni
Informații
07:30
14:00
LMMJVSD
8h
06:00
22:00
Amfurat strlen
EuroFRATELLO
LMMJVSD
50
Cumpără bilet
Informații
10:10
14:00
LMMJVSD
8h30'
09:20
22:30
Amfurat strlen
EuroFRATELLO
LMMJVSD
50
Circulă doar luni, marți, joi și sâmbătă
Informații
08:10
18:00
LMMJVSD
7h
17:50
01:00
a doua zi
Amfurat strlen
EuroFRATELLO
LMMJVSD
50
Circulă doar duminică
Informații
14:10
21:30
LMMJVSD
6h30'
19:30
04:00
a doua zi
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă începând cu 04.08.2019 .
Pana pe data de 04.08.2019 rezervarile se fac doar telefonic
Informații
12:00
23:00
LMMJVSD
10h15'
22:00
09:15
a doua zi
Amfurat strlen
TARSIN
LMMJVSD
70
Circulă doar joi
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
17:40
00:00
LMMJVSD
6h30'
22:10
06:30
Amfurat strlen
AlexaTrans
LMMJVSD
50
Rezervă acum
Informații
14:00
04:00
LMMJVSD
4h
10:00
08:00
Amfurat strlen
Danytur
LMMJVSD
Circulă doar luni
Informații
14:40
04:00
LMMJVSD
4h
13:10
08:00
Amfurat strlen
Danytur
LMMJVSD
Informații
06:40
05:00
LMMJVSD
2h23'
14:30
07:23
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
17:40
05:00
LMMJVSD
6h10'
17:20
11:10
Amfurat strlen
Mega Travel
LMMJVSD
Informații
13:20
06:00
LMMJVSD
1h18'
10:40
07:18
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
18:30
09:30
LMMJVSD
8h30'
18:30
18:00
Amfurat strlen
AutoDas Tour
LMMJVSD
50
Informații
15:20
10:00
LMMJVSD
8h30'
16:30
18:30
Amfurat strlen
Partener Touring
LMMJVSD
60£
Circulă doar luni și sâmbătă
Informații
10:40
10:10
LMMJVSD
7h55'
22:50
04:05
Amfurat strlen
Matei Unitrans
LMMJVSD
55
Circulă doar miercuri
Informații
21:20
14:30
LMMJVSD
6h30'
05:10
21:00
Amfurat strlen
Kruiser
LMMJVSD
50
Informații
11:00
15:00
LMMJVSD
3h
23:30
18:00
Amfurat strlen
Kruiser
LMMJVSD
50
Informații
20:20
15:00
LMMJVSD
7h
18:40
22:00
Amfurat strlen
Kruiser
LMMJVSD
50
Rezervă acum
Informații
07:30
15:00
LMMJVSD
5h
06:40
20:00
Amfurat strlen
Kruiser
LMMJVSD
50
Informații
13:40
17:00
LMMJVSD
8h30'
06:40
01:30
a doua zi
Amfurat strlen
Olimpia Travel
LMMJVSD
70
Informații
14:50
17:20
LMMJVSD
8h40'
16:20
02:00
a doua zi
Amfurat strlen
Matei Unitrans
LMMJVSD
55
Circulă doar sâmbătă
Informații
16:10
17:30
LMMJVSD
9h30'
13:20
03:00
a doua zi
Amfurat strlen
Samitour
LMMJVSD
60
Informații
17:40
17:30
LMMJVSD
7h
23:40
00:30
a doua zi
Amfurat strlen
GIG Tour
LMMJVSD
55
Informații
09:40
20:20
LMMJVSD
10h10'
23:50
04:05
Amfurat strlen
Matei Unitrans
LMMJVSD
55
Rezervă acum
Informații
14:40
21:10
LMMJVSD
6h55'
14:40
04:05
Amfurat strlen
Matei Unitrans
LMMJVSD
55
Circulă doar duminică
Informații
11:20
22:00
LMMJVSD
8h
13:20
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
07:30
22:30
LMMJVSD
7h30'
16:30
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Circulă doar marți
Informații
08:40
22:30
LMMJVSD
7h30'
10:00
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
08:20
22:30
LMMJVSD
7h30'
22:30
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
12:10
22:30
LMMJVSD
7h30'
11:50
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
08:40
22:30
LMMJVSD
7h30'
13:50
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
07:00
22:30
LMMJVSD
7h30'
22:10
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
22:10
23:00
LMMJVSD
5h58'
18:00
04:58
a doua zi
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
22:20
23:00
LMMJVSD
7h
23:20
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
10:40
23:00
LMMJVSD
7h
23:10
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
09:10
23:00
LMMJVSD
7h
16:00
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Circulă doar duminică
Informații
22:00
23:00
LMMJVSD
7h
21:40
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
08:20
23:00
LMMJVSD
7h
21:50
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
23:50
23:00
LMMJVSD
7h
08:00
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
19:00
23:00
LMMJVSD
7h
20:30
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
07:00
23:00
LMMJVSD
7h
10:50
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Circulă doar marți și duminică
Informații
21:40
23:00
LMMJVSD
7h
23:50
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Informații
08:40
23:00
LMMJVSD
7h
06:40
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Circulă doar luni
Informații
11:50
23:00
LMMJVSD
7h
06:20
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Circulă doar duminică
Informații
21:10
23:00
LMMJVSD
7h
16:40
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Romfour
LMMJVSD
80
Circulă doar miercuri
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru