Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Viziru ➞ Eforie Nord

luni,
30 ian 2023
3 curse disponibile

01:20
3h 10m
04:30
LYK
-
Vezi detalii

LYK

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 01:20
    Viziru Statie Viziru
  2. Microbuz: Botosani - Bacau - Mangalia
    • Dotări:
  3. 04:30
    Eforie Nord Eforie Nord
Durată: 3h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 06/2022
05:00
2h 30m
07:30
LYK
-
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 05:00
    Viziru Statie Viziru
  2. Microbuz: Botosani - Bacau - Mangalia
    • Dotări:
  3. 07:30
    Eforie Nord Eforie Nord
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 06/2022
15:30
2h 30m
18:00
LYK
-
Vezi detalii

Oferim reducere 50% pentru pensionari si copii pana la varsta de 10 ani !!! Telefon soferi plecari zile impare:0755151101 sau 0755151103 si plecari zile pare :0755151102 sau 0755151104 !

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 15:30
    Viziru Statie Viziru
  2. Microbuz: Botosani - Bacau - Mangalia
    • Dotări:
  3. 18:00
    Eforie Nord Eforie Nord
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: LYK | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Viziru - Eforie Nord

Despre Viziru - Eforie Nord

De unde pleacă autocarul din Viziru către Eforie Nord?

De la Viziru la Eforie Nord circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie Viziru.

Când pleacă autocarul din Viziru către Eforie Nord?

Primul autobuz din Viziru pleacă la ora 01:20, iar ultimul pleacă la ora 16:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Viziru către Eforie Nord?

Călătoria Viziru-Eforie Nord cu autocarul, durează între 2h 30min și 3h 20min.