Filtrează rezultate

General

Plecare din Vlad Tepes

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vlad țepeș ➞ Călărași

miercuri,
5 aug 2020
3 curse disponibile

00:00 - 19:15
C&I Grup
19h 15min
8lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 00:00
    Vlad Tepes Statie Vlad Tepes
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 19h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
19:20 - 20:06
C&I Grup
46min
8lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 19:20
    Vlad Tepes Statie Vlad Tepes
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:06
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017
19:50 - 20:36
C&I Grup
46min
8lei?
Vezi detalii

C&I Grup

C&I Grup International

anumite ore sunt la paritate cu alti operatori de transport

  1. 19:50
    Vlad Tepes Statie Vlad Tepes
  2. Traseu: Bucuresti - Calarasi
    • Dotări:
  3. 20:36
Durată: 46min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei?
Sursa: C&I Grup International | Ultima actualizare: 06/2017

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Vlad țepeș - Călărași

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vlad țepeș - Călărași?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vlad țepeș la Călărași este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Vlad țepeș către Călărași?

De la Vlad țepeș la Călărași circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vlad Tepes.

Când pleacă autocarul din Vlad țepeș către Călărași?

Primul autobuz din Vlad țepeș pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 19:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vlad țepeș către Călărași?

Călătoria Vlad țepeș-Călărași cu autocarul, durează între 46min și 19h 15min.