Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Voinesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Voinești ➞ Poienari

marţi,
22 sep 2020
3 curse disponibile

06:10 - 07:05
Pristyl
55min
9lei?
Vezi detalii
  1. 06:10
    Voinesti Statie Voinesti
  2. Traseu: Roman - Buhaiesti
  3. 07:05
    Poienari Statie Poienari
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2018
10:45 - 11:35
Pristyl
50min
9lei?
Vezi detalii
  1. 10:45
    Voinesti Statie Voinesti
  2. Traseu: Roman - Buhaiesti
  3. 11:35
    Poienari Statie Poienari
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2018
16:55 - 17:50
Pristyl
55min
9lei?
Vezi detalii
  1. 16:55
    Voinesti Statie Voinesti
  2. Traseu: Roman - Buhaiesti
  3. 17:50
    Poienari Statie Poienari
Durată: 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 01/2018

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Voinești - Poienari

Care este prețul călătoriei cu autocarul Voinești - Poienari?

Prețul unei călători cu autocarul de la Voinești la Poienari este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Voinești către Poienari?

De la Voinești la Poienari circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Voinesti.

Când pleacă autocarul din Voinești către Poienari?

Primul autobuz din Voinești pleacă la ora 06:10, iar ultimul pleacă la ora 16:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Voinești către Poienari?

Călătoria Voinești-Poienari cu autocarul, durează între 50min și 55min.