Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Vovriesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vovriesti ➞ Negrești

luni,
27 iun 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:13
29m
07:42
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 07:13
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Midibus: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 07:42
    Negresti Statie Negresti
Durată: 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
08:43
29m
09:12
Autogara Vaslui
15lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Circulă doar sâmbătă și duminică

Nu a circulat? Semnalați aici. (2 comentarii)

  1. 08:43
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Midibus: Bacesti - Negresti - Vaslui
  3. 09:12
    Negresti Statie Negresti
Durată: 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
09:28
29m
09:57
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 09:28
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 09:57
    Negresti Statie Negresti
Durată: 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
12:13
29m
12:42
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 12:13
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 12:42
    Negresti Statie Negresti
Durată: 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
07:05
40m
07:45
Autogara Vaslui
15lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Nu mai circulă din 01.01.1900.

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

via BACESTI

  1. 07:05
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: VS Vovriesti - Negresti
    • Dotări:
  3. 07:45
    Negresti Statie Negresti
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
08:25
40m
09:05
Autogara Vaslui
15lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Nu mai circulă din 01.01.1900.

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

via BACESTI

  1. 08:25
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: VS Vovriesti - Negresti
    • Dotări:
  3. 09:05
    Negresti Statie Negresti
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
12:05
40m
12:45
Autogara Vaslui
15lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Nu mai circulă din 01.01.1900.

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

via BACESTI

  1. 12:05
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: VS Vovriesti - Negresti
    • Dotări:
  3. 12:45
    Negresti Statie Negresti
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022
15:00
40m
15:40
Autogara Vaslui
15lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Nu mai circulă din 01.01.1900.

Nu a circulat? Semnalați aici. (0 comentarii)

via BACESTI

  1. 15:00
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: VS Vovriesti - Negresti
    • Dotări:
  3. 15:40
    Negresti Statie Negresti
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 06/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vovriesti - Negrești

Despre Vovriesti - Negrești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vovriesti - Negrești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vovriesti la Negrești este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Vovriesti către Negrești?

De la Vovriesti la Negrești circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vovriesti.

Când pleacă autocarul din Vovriesti către Negrești?

Primul autobuz din Vovriesti pleacă la ora 07:05, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vovriesti către Negrești?

Călătoria Vovriesti-Negrești cu autocarul, durează între 29min și 40min.