Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Vovriesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Vovriesti ➞ Ștefan cel Mare

luni,
27 iun 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:13
59m
08:12
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 07:13
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Midibus: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 08:12
    Stefan cel Mare Statie Stefan cel Mare
Durată: 59min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
08:43
59m
09:42
Autogara Vaslui
19lei
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic

Circulă doar sâmbătă și duminică

Nu a circulat? Semnalați aici. (2 comentarii)

  1. 08:43
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Midibus: Bacesti - Negresti - Vaslui
  3. 09:42
    Stefan cel Mare Statie Stefan cel Mare
Durată: 59min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
09:28
59m
10:27
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 09:28
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 10:27
    Stefan cel Mare Statie Stefan cel Mare
Durată: 59min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022
12:13
59m
13:12
Autogara Vaslui
Vezi detalii

Autogara Vaslui

Morandi Logistic
  1. 12:13
    Vovriesti Statie Vovriesti
  2. Microbuz: Bacesti - Negresti - Vaslui
    • Dotări:
  3. 13:12
    Stefan cel Mare Statie Stefan cel Mare
Durată: 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Morandi Logistic | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Vovriesti - Ștefan cel Mare

Despre Vovriesti - Ștefan cel Mare

Care este prețul călătoriei cu autocarul Vovriesti - Ștefan cel Mare?

Prețul unei călători cu autocarul de la Vovriesti la Ștefan cel Mare este de 19 RON.

De unde pleacă autocarul din Vovriesti către Ștefan cel Mare?

De la Vovriesti la Ștefan cel Mare circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Vovriesti.

Când pleacă autocarul din Vovriesti către Ștefan cel Mare?

Primul autobuz din Vovriesti pleacă la ora 07:13, iar ultimul pleacă la ora 12:13.

Cât durează călătoria cu autocarul din Vovriesti către Ștefan cel Mare?

Călătoria cu autocarul de la Vovriesti la Ștefan cel Mare, durează 59min.