Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Zebil

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Zebil ➞ Sarichioi

sâmbătă,
29 ian 2022
3 curse disponibile

07:59
11m
08:10
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 07:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 08:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 11min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
13:59
11m
14:10
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 13:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 14:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 11min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
17:59
11m
18:10
Sherif
3lei?
Vezi detalii
  1. 17:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 18:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 11min
Circulă în toate zilele săptămânii
3lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Zebil - Sarichioi

Care este prețul călătoriei cu autocarul Zebil - Sarichioi?

Prețul unei călători cu autocarul de la Zebil la Sarichioi este de 3 RON.

De unde pleacă autocarul din Zebil către Sarichioi?

De la Zebil la Sarichioi circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Zebil.

Când pleacă autocarul din Zebil către Sarichioi?

Primul autobuz din Zebil pleacă la ora 07:59, iar ultimul pleacă la ora 17:59.

Cât durează călătoria cu autocarul din Zebil către Sarichioi?

Călătoria cu autocarul de la Zebil la Sarichioi, durează 11min.