Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Zebil

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Zebil ➞ Sarinasuf

sâmbătă,
29 ian 2022
3 curse disponibile

07:59
53m
08:52
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 07:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 08:52
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
13:59
53m
14:52
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 13:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 14:52
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
17:59
53m
18:52
Sherif
10lei?
Vezi detalii
  1. 17:59
    Zebil Statie Zebil
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 18:52
    Sarinasuf Statie Sarinasuf
Durată: 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Zebil - Sarinasuf

Care este prețul călătoriei cu autocarul Zebil - Sarinasuf?

Prețul unei călători cu autocarul de la Zebil la Sarinasuf este de 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Zebil către Sarinasuf?

De la Zebil la Sarinasuf circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Zebil.

Când pleacă autocarul din Zebil către Sarinasuf?

Primul autobuz din Zebil pleacă la ora 07:59, iar ultimul pleacă la ora 17:59.

Cât durează călătoria cu autocarul din Zebil către Sarinasuf?

Călătoria cu autocarul de la Zebil la Sarinasuf, durează 53min.