Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Zerind

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Zerind ➞ Oradea

joi,
20 ian 2022
6 curse disponibile

07:20
1h 00m
08:20
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 07:20
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:20
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
08:50
1h 10m
10:00
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 08:50
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
10:20
1h 40m
12:00
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.05.2022 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 10:20
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:00
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
11:50
1h 30m
13:20
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 11:50
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:20
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
13:20
1h 10m
14:30
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 13:20
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
14:50
1h 10m
16:00
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.05.2022 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 14:50
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
16:20
1h 40m
18:00
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:20
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:00
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
17:50
1h 30m
19:20
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.05.2022 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 17:50
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:20
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
19:20
1h 30m
20:50
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 19:20
    Zerind Statie
  2. Microbuz: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 20:50
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
20:50
1h 30m
22:20
AUTOGENN
20lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.05.2022 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 20:50
    Zerind Statie
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 22:20
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Zerind - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Zerind - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Zerind la Oradea este de 20 RON.

De unde pleacă autocarul din Zerind către Oradea?

De la Zerind la Oradea circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Statie.

Când pleacă autocarul din Zerind către Oradea?

Primul autobuz din Zerind pleacă la ora 07:20, iar ultimul pleacă la ora 20:50.

Cât durează călătoria cu autocarul din Zerind către Oradea?

Călătoria Zerind-Oradea cu autocarul, durează între 1h 00min și 1h 40min.