Magyar
Română
English
Українська
Magyar
Română
English
Українська
Útvonalak
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Foglalások
Könyv
My Jegyek
Ellenőrizze jegy
Béreljen buszt
-ról
A Autogari.RO
Blog
Elérhetőségek
Keresés
Rakd le
Tól től
Kiinduló város
Által
Érkezés városa
indulás napja
indulás napja
Utasok
Utasok
Felnőttek
Nyugdíjasok
diák
Diákok
Gyermekek
Keresés
Gara CFR Azuga
Azuga
, Romania
Megnyitás a Térképben
Indulás Gara CFR Azuga
Óra
Által
00:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
00:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
01:20
Otopeni Aeroport
01:25
București
01:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
02:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
02:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
02:40
Otopeni Aeroport
03:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
03:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
04:10
București
Otopeni Aeroport
04:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
05:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
05:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
06:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
06:30
Bușteni
Sinaia
Comarnic
Câmpina
Florești
Blejoi
Ploiești
Albești-Paleologu
Urziceni
Manasia
Alexeni
Ion Roată
Malu
Munteni Buzău
Căzănești
Ciochina
Andrășești
Perieți
Slobozia
Țăndărei
Giurgeni
Hârșova
Crucea
Mihail Kogălniceanu
Constanța
06:40
Otopeni Aeroport
07:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
07:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
07:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
08:10
Otopeni Aeroport
08:23
Astra Trans Carpatic
Predeal
Brașov
09:10
Otopeni Aeroport
09:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
Astra Trans Carpatic
Predeal
Brașov
09:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
09:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
10:25
Salonic
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
10:40
București
Otopeni Aeroport
11:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
11:29
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
11:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
11:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
12:10
Otopeni Aeroport
12:39
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
12:40
București
13:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
13:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
13:40
Otopeni Aeroport
14:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
15:10
Otopeni Aeroport
15:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
15:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
16:03
Astra Trans Carpatic
Predeal
Brașov
16:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
17:10
București
Otopeni Aeroport
17:23
Astra Trans Carpatic
Predeal
Brașov
17:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
17:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
18:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
18:19
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
18:40
Otopeni Aeroport
19:10
București
19:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
19:29
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Sinaia
Câmpina
Ploiești
București
19:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
19:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
21:28
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
21:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
22:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
22:10
Otopeni Aeroport
22:58
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
23:32
Bușteni
Poiana țapului
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
érkezések Gara CFR Azuga
-Tól
Óra
București
00:20
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
00:28
Otopeni Aeroport
00:50
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
01:32
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
02:20
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
02:28
Otopeni Aeroport
02:50
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
03:32
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
03:50
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
04:28
Otopeni Aeroport
04:50
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
Salonic
05:10
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
05:20
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
05:28
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
05:32
Otopeni Aeroport
06:05
Brașov
Predeal
06:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
07:20
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
07:28
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
07:32
București
07:40
Otopeni Aeroport
08:20
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
Bușteni
08:23
București
09:10
Pefki
Loutra Edipsou
Glífa
Skíathos
Volos
Salonic
Lefkada
Préveza
Vráchos
Ammoudiá
Párga
Sívota
Igoumenítsa
Ioánnina
Salonic
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
09:28
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
Bușteni
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
09:32
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
09:50
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
11:28
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
11:29
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
11:32
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
11:50
București
12:20
Kușadası
İzmir
Ayvalık
Çanakkale
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
12:39
Otopeni Aeroport
13:20
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
13:28
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
13:32
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
13:50
București
14:20
Marmaris
Bodrum
Milas
Didim
İzmir
Ayvalık
Çanakkale
Otopeni Aeroport
14:50
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
15:28
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
15:32
Otopeni Aeroport
15:50
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
Bușteni
16:03
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
16:20
București
16:50
Otopeni Aeroport
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Sinaia
Bușteni
17:23
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
17:28
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
17:32
Otopeni Aeroport
17:50
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
18:19
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
18:20
Otopeni Aeroport
19:20
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
19:28
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
19:29
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
19:32
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
20:20
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
21:28
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
21:32
Otopeni Aeroport
21:50
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Poiana țapului
Bușteni
22:58
Otopeni Aeroport
23:20
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
23:32