Română

Autogara Transport Calatori S.A.

Botosani , Romania
IndicațiiStr. Garii nr.1, Botosani, Romania
Tel: +4-0231-511.129
Mobil: +4-0748-800.970
Web: www.botosanitransport.ro

Plecări
Ora Către
04:40 Lilian Express Pireas Pireas Arkhaia Korinthos Argos Akrata Tripolis Promakhon Promakhon Patra Araxos Sparta Seres Seres Lapas Skala Salonic Salonic Katerini Varda Vlakhiotis Katerini Larisa Lechaina Elos Larisa Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Volos Lamia Lamia Andravida Molaoi Atalanti Atalanti Gastouni Kastro Kastro Asopos Amalias Thiva Thiva Pappadhianika Pirgos Atena Atena Elika Zakharo Neapolis Kalon Neron Pireas Pireas Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Lilian Express Bucuresti
05:00 Lilian Express Bucuresti
05:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
05:50 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
06:15 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni
07:00 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
07:30 Transport Calatori SA Botosani Bucecea Ionaseni Varfu Campului Mihaileni Dornesti Radauti
07:45 Transport Calatori SA Botosani Vorona Mare Tudora Lespezi Pascani Hanul Ancutei Tupilati Totoesti Razboeni Stefan Cel Mare Piatra Neamt
08:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
08:30 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
10:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
10:30 Saveni Avrameni Manoleasa Mitoc
13:00 Alissya Padmer SRL Falticeni
Oraseni Deal Oraseni Vale Maici Sarafinesti Vorona Vorona Mare Joldesti Tudora Tudora Silistea Noua Budeni Buda Pascani Borseni Razboieni Valea Mare Unghi Vad Carligi Stefan Cel Mare Girov Caciulesti Turturesti Darmanesti Piatra Neamt
13:30 Euro Serv Viorel SRL Radauti
13:35 Georges & Rush SRL Vatra Dornei
15:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Saveni Avrameni Manoleasa Mitoc Horia
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
16:30 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi Plesani
17:30 Transagria Manastirea Doamnei Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Baia Mare
18:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
20:00 Politrans Com Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora
Lilian Express Bucuresti 00:20
Targu Frumos Roman Tisita Mangalia Harlau Viziru Adjud Eforie Sud Flamanzi Braila Bacau Eforie Nord Tecuci Harsova 01:30
Transport Mixt Dorohoi Brasov 01:37
Politrans Com Cluj Napoca 02:02
Roman Tisita Mangalia Harlau Viziru Adjud Eforie Sud Flamanzi Braila Bacau Eforie Nord Tecuci Harsova Targu Frumos 05:00
Avrameni Manoleasa Mitoc Horia Saveni 07:20
Euro Serv Viorel SRL Radauti 08:45
Georges & Rush SRL Vatra Dornei 09:57
Alissya Padmer SRL Falticeni 10:27
Caciulesti Tudora Carligi Tudora Vad Joldesti Unghi Vorona Mare Valea Mare Vorona Borseni Sarafinesti Piatra Neamt Razboieni Maici Stefan Cel Mare Pascani Oraseni Vale Girov Buda Oraseni Deal Darmanesti Budeni Turturesti Silistea Noua 10:51
Lilian Express Bucuresti 11:00
Lilian Express Bucuresti 11:20
Trusesti Santa Mare Iasi Stefanesti Bivolari 11:50
Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi Stefanesti 13:40
Transport Mixt Dorohoi Brasov 14:07
Avrameni Manoleasa Mitoc Saveni 14:30
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 15:10
Roman Hudum Bacau Suceava Buzau Cristesti Tisita Targu Neamt Focsani Motca Horia Urziceni Otopeni Aeroport Baisa Bucuresti Vladeni Adjud Ramnicu Sarat Falticeni Dumbraveni
Transagria Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Manastirea Doamnei Baia Mare Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni 15:52
Transport Calatori SA Botosani Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Gherla Dej Beclean Prundu Bargaului Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei 16:15
Transport Calatori SA Botosani Radauti Dornesti Mihaileni Varfu Campului Ionaseni Bucecea 16:30
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 17:40
Transport Calatori SA Botosani Hanul Ancutei Pascani Lespezi Tudora Vorona Mare Totoesti Tupilati Piatra Neamt Stefan Cel Mare Razboeni 18:10
Lilian Express Bucuresti 18:20
Tisita Mangalia Harlau Viziru Adjud Eforie Sud Flamanzi Braila Bacau Eforie Nord Tecuci Harsova Targu Frumos Roman 18:30
Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris Nancy 19:00
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 19:25
Transport Calatori SA Botosani Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Piatra Fantanele Prundu Bargaului Teaca Targu Mures Reghin Bistrita Vatra Dornei 19:36