Română

Autogara Transport Calatori S.A.

Botosani , Romania
IndicațiiStr. Garii nr.1, Botosani, Romania
Tel: +4-0231-511.129
Mobil: +4-0748-800.970
Web: www.botosanitransport.ro

Plecări
Ora Către
04:40 Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Patra Tripolis Promakhon Promakhon Seres Araxos Sparta Seres Salonic Lapas Skala Salonic Katerini Varda Vlakhiotis Katerini Larisa Larisa Lechaina Elos Volos Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Lamia Lamia Andravida Molaoi Atalanti Atalanti Gastouni Asopos Amalias Kastro Kastro Pappadhianika Pirgos Thiva Thiva Elika Zakharo Atena Atena Pireas Neapolis Kalon Neron Pireas Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
05:00 Bucuresti
05:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
05:50 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
06:15 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni
07:00 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
07:30 Transport Calatori SA Botosani Bucecea Ionaseni Varfu Campului Mihaileni Dornesti Radauti
07:45 Transport Calatori SA Botosani Vorona Mare Tudora Lespezi Pascani Hanul Ancutei Tupilati Totoesti Razboeni Stefan Cel Mare Piatra Neamt
08:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
08:30 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
10:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
10:30 Saveni Avrameni Manoleasa Mitoc
13:00 Alissya Padmer SRL Falticeni
Oraseni Deal Oraseni Vale Maici Sarafinesti Vorona Vorona Mare Joldesti Tudora Tudora Silistea Noua Budeni Buda Pascani Borseni Razboieni Valea Mare Unghi Vad Carligi Stefan Cel Mare Girov Caciulesti Turturesti Darmanesti Piatra Neamt
13:30 Euro Serv Viorel SRL Radauti
13:35 Georges & Rush SRL Vatra Dornei
15:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Saveni Avrameni Manoleasa Mitoc Horia
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
16:30 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi Plesani
17:30 Transagria Manastirea Doamnei Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Baia Mare
18:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
20:00 Politrans Com Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora
Bucuresti 00:20
Tisita Mangalia Harlau Viziru Adjud Eforie Sud Flamanzi Braila Bacau Eforie Nord Tecuci Targu Frumos Roman Harsova 01:30
Transport Mixt Dorohoi Brasov 01:37
Politrans Com Cluj Napoca 02:02
Harlau Viziru Mangalia Adjud Eforie Sud Flamanzi Braila Bacau Eforie Nord Tecuci Targu Frumos Roman Harsova Tisita 05:00
Avrameni Manoleasa Mitoc Horia Saveni 07:20
Euro Serv Viorel SRL Radauti 08:45
Georges & Rush SRL Vatra Dornei 09:57
Alissya Padmer SRL Falticeni 10:27
Sarafinesti Piatra Neamt Razboieni Maici Stefan Cel Mare Pascani Oraseni Vale Girov Buda Oraseni Deal Darmanesti Budeni Turturesti Silistea Noua Caciulesti Tudora Carligi Tudora Vad Joldesti Unghi Vorona Mare Valea Mare Vorona Borseni 10:51
Bucuresti 11:00
Bucuresti 11:20
Trusesti Santa Mare Iasi Stefanesti Bivolari 11:50
Trusesti Santa Mare Iasi Stefanesti Bivolari 13:40
Transport Mixt Dorohoi Brasov 14:07
Avrameni Manoleasa Mitoc Saveni 14:30
Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi Stefanesti 15:10
Cristesti Tisita Targu Neamt Focsani Motca Horia Urziceni Otopeni Aeroport Baisa Bucuresti Vladeni Adjud Ramnicu Sarat Falticeni Dumbraveni Roman Hudum Bacau Suceava Buzau
Transagria Petrova Sighetu Marmatiei Manastirea Doamnei Baia Mare Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus 15:52
Transport Calatori SA Botosani Dej Beclean Prundu Bargaului Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Gherla 16:15
Transport Calatori SA Botosani Mihaileni Varfu Campului Ionaseni Bucecea Radauti Dornesti 16:30
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 17:40
Transport Calatori SA Botosani Vorona Mare Totoesti Tupilati Piatra Neamt Stefan Cel Mare Razboeni Hanul Ancutei Pascani Lespezi Tudora 18:10
Bucuresti 18:20
Viziru Mangalia Adjud Eforie Sud Flamanzi Braila Bacau Eforie Nord Tecuci Targu Frumos Roman Harsova Tisita Harlau 18:30
Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris Nancy Passau Nurnberg Heilbronn Viena 19:00
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 19:25
Transport Calatori SA Botosani Prundu Bargaului Teaca Targu Mures Reghin Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Piatra Fantanele 19:36