Română

Autogara Transport Calatori S.A.

Botosani , Romania
IndicațiiStr. Garii nr.1, Botosani, Romania
Tel: +4-0231-511.129
Mobil: +4-0748-800.970
Web: www.botosanitransport.ro

Plecări
Ora Către
04:40 Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Patra Tripolis Promakhon Promakhon Seres Araxos Sparta Seres Salonic Lapas Skala Salonic Katerini Katerini Varda Vlakhiotis Larisa Larisa Lechaina Elos Volos Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Lamia Lamia Andravida Molaoi Gastouni Atalanti Atalanti Asopos Amalias Kastro Kastro Pappadhianika Pirgos Thiva Thiva Elika Zakharo Atena Atena Pireas Neapolis Kalon Neron Pireas Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
05:00 Bucuresti
05:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
05:50 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Victoria Gorbanesti Socrujeni
06:00 Saveni Sadoveni
06:15 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni
06:20 Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni Otopeni Aeroport
06:45 Saveni Cotusca Radauti Prut
07:00 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
07:30 Transport Calatori SA Botosani Bucecea Ionaseni Varfu Campului Mihaileni Dornesti Radauti
07:45 Transport Calatori SA Botosani Vorona Mare Tudora Lespezi Pascani Hanul Ancutei Tupilati Totoesti Razboeni Stefan Cel Mare Piatra Neamt
08:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
08:05 Saveni Cotusca Crasnaleuca
08:30 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
10:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
10:30 Rachiti Saveni Aurel Vlaicu Avrameni Tudor Vladimirescu Flondora Manoleasa Mitoc
10:45 Victoria Gorbanesti Socrujeni
11:30 Saveni Cotusca Radauti Prut
12:30 Saveni Sadoveni
13:00 Alissya Padmer SRL Falticeni
Oraseni Deal Oraseni Vale Maici Sarafinesti Vorona Vorona Mare Joldesti Tudora Tudora Silistea Noua Budeni Buda Pascani Borseni Razboieni Valea Mare Unghi Vad Carligi Stefan Cel Mare Girov Caciulesti Turturesti Darmanesti Piatra Neamt
13:30 Euro Serv Viorel SRL Radauti
13:35 Georges & Rush SRL Vatra Dornei
14:20 Victoria Gorbanesti Socrujeni
14:45 Saveni Cotusca Radauti Prut
Saveni Cotusca Crasnaleuca
15:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Rachiti Saveni Aurel Vlaicu Avrameni Tudor Vladimirescu Flondora Manoleasa Mitoc Horia
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
16:30 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi Plesani
17:30 Saveni Cotusca Radauti Prut
Transagria Manastirea Doamnei Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Baia Mare
Victoria Gorbanesti Socrujeni
18:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
20:00 Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora
Bucuresti 00:20
Transport Mixt Dorohoi Brasov 01:37
Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava 02:02
Manoleasa Aurel Vlaicu Mitoc Horia Tudor Vladimirescu Saveni Flondora Avrameni Rachiti 07:30
Crasnaleuca Cotusca Saveni 07:50
Blandesti Todireni Calarasi Stauceni Sulita Targ Plesani Hlipiceni Victoria Lunca Rauseni 07:55
Euro Serv Viorel SRL Radauti 08:45
Radauti Prut Saveni Cotusca 09:10
Lunca Blandesti Todireni Stauceni Sulita Targ Hlipiceni Victoria 09:15
Georges & Rush SRL Vatra Dornei 09:57
Saveni Sadoveni 10:10
Alissya Padmer SRL Falticeni 10:27
Vad Joldesti Unghi Vorona Mare Valea Mare Vorona Borseni Sarafinesti Piatra Neamt Razboieni Maici Stefan Cel Mare Pascani Oraseni Vale Girov Buda Oraseni Deal Darmanesti Budeni Turturesti Silistea Noua Caciulesti Tudora Carligi Tudora 10:51
Bucuresti 11:00
Bucuresti 11:20
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 11:50
Cotusca Radauti Prut Saveni 11:55
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 13:40
Crasnaleuca Cotusca Saveni
Transport Mixt Dorohoi Brasov 14:07
Rachiti Manoleasa Aurel Vlaicu Mitoc Tudor Vladimirescu Saveni Flondora Avrameni 14:50
Rauseni Blandesti Todireni Calarasi Stauceni Sulita Targ Hlipiceni Victoria Lunca 14:55
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 15:10
Adjud Ramnicu Sarat Roman Falticeni Dumbraveni Bacau Hudum Buzau Suceava Tisita Cristesti Focsani Horia Targu Neamt Motca Urziceni Otopeni Aeroport Baisa Bucuresti Vladeni
Transagria Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Manastirea Doamnei Baia Mare Brehuiesti 15:52
Saveni Sadoveni 16:10
Transport Calatori SA Botosani Beclean Prundu Bargaului Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Gherla Dej 16:15
Transport Calatori SA Botosani Varfu Campului Ionaseni Bucecea Radauti Dornesti Mihaileni 16:30
Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare Iasi 17:40
Cotusca Radauti Prut Saveni
Transport Calatori SA Botosani Totoesti Tupilati Piatra Neamt Stefan Cel Mare Razboeni Hanul Ancutei Pascani Lespezi Tudora Vorona Mare 18:10
Bucuresti 18:20
Rauseni Blandesti Todireni Calarasi Stauceni Sulita Targ Hlipiceni Victoria Lunca 18:55
Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris Nancy 19:00
Iasi Stefanesti Bivolari Trusesti Santa Mare 19:25
Transport Calatori SA Botosani Teaca Targu Mures Reghin Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Piatra Fantanele Prundu Bargaului 19:36