Autogara Transport Calatori S.A. Botosani , Romania

Str. Garii nr.1, Botosani, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transport Calatori S.A.

Ora Către
04:40 Arkhaia Korinthos Argos Akrata Tripolis Patra Promakhon Sparta Araxos Seres Salonic Skala Lapas Katerini Vlakhiotis Varda Larisa Elos Lechaina Volos Kato Glikovrisi Loutra Killinis Lamia Molaoi Andravida Gastouni Atalanti Amalias Kastro Asopos Pappadhianika Pirgos Thiva Elika Zakharo Atena Neapolis Kalon Neron Pireas Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
05:00 Bucuresti
05:30 Brasov
05:50 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Victoria Gorbanesti Socrujeni
06:00 Saveni Sadoveni
06:15 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni
06:20 Roman Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni Otopeni Aeroport
06:45 Saveni Cotusca Radauti Prut
07:00 Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
07:30 Bucecea Ionaseni Varfu Campului Mihaileni Dornesti Radauti
07:45 Vorona Mare Tudora Lespezi Pascani Hanul Ancutei Tupilati Totoesti Razboeni Stefan Cel Mare Piatra Neamt
08:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
08:05 Saveni Cotusca Crasnaleuca
08:30 Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
09:30 Brasov
10:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
10:30 Rachiti Saveni Aurel Vlaicu Avrameni Tudor Vladimirescu Flondora Manoleasa Mitoc
10:45 Victoria Gorbanesti Socrujeni
11:30 Saveni Cotusca Radauti Prut
12:30 Saveni Sadoveni
13:00 Falticeni
Oraseni Deal Oraseni Vale Maici Sarafinesti Vorona Vorona Mare Joldesti Tudora Silistea Noua Budeni Buda Pascani Borseni Razboieni Valea Mare Unghi Vad Carligi Stefan Cel Mare Girov Caciulesti Turturesti Darmanesti Piatra Neamt
13:30 Radauti
13:35 Vatra Dornei
14:20 Victoria Gorbanesti Socrujeni
14:45 Saveni Cotusca Radauti Prut
Saveni Cotusca Crasnaleuca
15:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Rachiti Saveni Aurel Vlaicu Avrameni Tudor Vladimirescu Flondora Manoleasa Mitoc Horia
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
16:30 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi Plesani
17:30 Saveni Cotusca Radauti Prut
Manastirea Doamnei Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Baia Mare
Victoria Gorbanesti Socrujeni
18:00 Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi

Sosiri în Autogara Transport Calatori S.A.

De la Ora
Bucuresti 00:20
Kalamata Asprokhoma Mesinon Neapolis Kazarma Elika Gargalianoi Filiatra Kiparissia Pappadhianika Kalon Neron Asopos Zakharo Molaoi Pirgos Kato Glikovrisi Amalias Elos Vlakhiotis Gastouni Skala Andravida Sparta Loutra Killinis Tripolis Lechaina Argos Varda Arkhaia Korinthos Lapas Araxos Patra Pireas Akrata Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Brasov 01:37
Horia Mitoc Manoleasa Flondora Tudor Vladimirescu Avrameni Aurel Vlaicu Saveni Rachiti 07:30
Crasnaleuca Cotusca Saveni 07:50
Plesani Calarasi Rauseni Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 07:55
Radauti 08:45
Radauti Prut Cotusca Saveni 09:10
Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 09:15
Vatra Dornei 09:57
Sadoveni Saveni 10:10
Falticeni 10:27
Piatra Neamt Darmanesti Turturesti Caciulesti Girov Stefan Cel Mare Carligi Vad Unghi Valea Mare Razboieni Borseni Pascani Buda Budeni Silistea Noua Tudora Joldesti Vorona Mare Vorona Sarafinesti Maici Oraseni Vale Oraseni Deal 10:51
Bucuresti 11:00
Bucuresti 11:20
Pireas Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 11:50
Radauti Prut Cotusca Saveni 11:55
Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 13:40
Crasnaleuca Cotusca Saveni
Brasov 14:07
Mitoc Manoleasa Flondora Tudor Vladimirescu Avrameni Aurel Vlaicu Saveni Rachiti 14:50
Calarasi Rauseni Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 14:55
Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 15:10
Otopeni Aeroport Bucuresti Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum
Baia Mare Sighetu Marmatiei Petrova Viseu De Sus Borsa Carlibaba Noua Ciocanesti Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Manastirea Doamnei 15:52
Sadoveni Saveni 16:10
Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava 16:15
Radauti Dornesti Mihaileni Varfu Campului Ionaseni Bucecea 16:30
Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 17:40
Radauti Prut Cotusca Saveni
Piatra Neamt Stefan Cel Mare Razboeni Totoesti Tupilati Hanul Ancutei Pascani Lespezi Tudora Vorona Mare 18:10
Bucuresti 18:20
Calarasi Rauseni Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 18:55
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 19:00
Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 19:25
Targu Mures Reghin Teaca Bistrita Prundu Bargaului Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava 19:36