Autogara Transport Calatori S.A. Botosani , Romania

Str. Garii nr.1, Botosani, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transport Calatori S.A.

Ora Către
04:00 Perla Trans Kalamata Seres Mesinon Neapolis Salonic Gargalianoi Katerini Elika Larisa Filiatra Monemvasia Velestino Kiparissia Sikia Lamia Pirgos Gastouni Asopos Molaoi Varda Kastro Ano Glikovrisi Thiva Lapas Atena Elos Patra Vlakhiotis Akrata Corinth Kiato Skala Spartia Tripolis Argos
Perla Trans Bucuresti
04:40 Lilian Express Arkhaia Korinthos Argos Akrata Promakhon Tripolis Patra Seres Sparta Araxos Lapas Salonic Skala Vlakhiotis Varda Katerini Elos Lechaina Larisa Kato Glikovrisi Loutra Killinis Volos Molaoi Andravida Lamia Atalanti Gastouni Kastro Asopos Amalias Thiva Pappadhianika Pirgos Atena Elika Zakharo Pireas Neapolis Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Lilian Express Bucuresti
05:00 Lilian Express Bucuresti
05:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
05:50 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
LYK Victoria Gorbanesti Socrujeni
06:00 LYK Saveni Sadoveni
06:15 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni
06:20 Hudum Baisa Vladeni Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Cristesti Motca Roman Horia Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni Otopeni Aeroport Bucuresti
06:45 LYK Saveni Cotusca Radauti Prut
07:30 Transport Calatori SA Botosani Bucecea Ionaseni Varfu Campului Mihaileni Dornesti Radauti
07:45 Transport Calatori SA Botosani Vorona Mare Tudora Lespezi Pascani Hanul Ancutei Tupilati Totoesti Razboeni Stefan Cel Mare Piatra Neamt
08:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
08:05 LYK Saveni Cotusca Crasnaleuca
08:30 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
10:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
10:30 Rachiti Saveni Aurel Vlaicu Avrameni Tudor Vladimirescu Flondora Manoleasa Mitoc
10:45 LYK Victoria Gorbanesti Socrujeni
11:30 LYK Saveni Cotusca Radauti Prut
12:30 LYK Saveni Sadoveni
13:00 Alissya Padmer SRL Falticeni
Oraseni Deal Oraseni Vale Maici Sarafinesti Vorona Mare Joldesti Tudora Silistea Noua Budeni Buda Pascani Borseni Razboieni Valea Mare Unghi Vad Carligi Stefan Cel Mare Caciulesti Darmanesti Piatra Neamt Turturesti Girov Ghigoiesti Balanesti Baratca Bozieni Dulcesti Rosiori Horia Roman
13:30 Euro Serv Viorel SRL Radauti
14:20 LYK Victoria Gorbanesti Socrujeni
14:45 LYK Saveni Cotusca Radauti Prut
LYK Saveni Cotusca Crasnaleuca
15:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Rachiti Saveni Aurel Vlaicu Avrameni Tudor Vladimirescu Flondora Manoleasa Mitoc Horia
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
16:30 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi Plesani
17:30 LYK Saveni Cotusca Radauti Prut
Manastirea Doamnei Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Salcea Suceava Paltinoasa Gura Humorului Campulung Moldovenesc Iacobeni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Ocna Sugatag Cavnic Baia Sprie Baia Mare
LYK Victoria Gorbanesti Socrujeni
18:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi

Sosiri în Autogara Transport Calatori S.A.

De la Ora
Lilian Express Bucuresti 00:20
Lilian Express Kalamata Asprokhoma Mesinon Neapolis Kazarma Elika Gargalianoi Filiatra Pappadhianika Kiparissia Asopos Kalon Neron Molaoi Zakharo Kato Glikovrisi Pirgos Elos Amalias Vlakhiotis Gastouni Skala Andravida Sparta Loutra Killinis Tripolis Lechaina Varda Argos Lapas Arkhaia Korinthos Araxos Patra Pireas Atena Akrata Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Transport Mixt Dorohoi Brasov 01:37
Horia Mitoc Manoleasa Flondora Tudor Vladimirescu Avrameni Aurel Vlaicu Saveni Rachiti 07:30
LYK Crasnaleuca Cotusca Saveni 07:50
Plesani Calarasi Rauseni Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 07:55
Euro Serv Viorel SRL Radauti 08:45
LYK Radauti Prut Cotusca Saveni 09:10
Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 09:15
LYK Sadoveni Saveni 10:10
Alissya Padmer SRL Falticeni 10:27
Lilian Express Bucuresti 11:00
Roman Horia Rosiori Dulcesti Bozieni Baratca Balanesti Ghigoiesti Girov Turturesti Piatra Neamt Darmanesti Caciulesti Stefan Cel Mare Carligi Vad Unghi Valea Mare Razboieni Borseni Pascani Buda Budeni Silistea Noua Tudora Joldesti Vorona Mare Vorona Sarafinesti Maici Oraseni Vale Oraseni Deal 11:07
Lilian Express Bucuresti 11:20
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 11:50
LYK Radauti Prut Cotusca Saveni 11:55
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 13:40
LYK Crasnaleuca Cotusca Saveni
Transport Mixt Dorohoi Brasov 14:07
Mitoc Manoleasa Flondora Tudor Vladimirescu Avrameni Aurel Vlaicu Saveni Rachiti 14:50
Calarasi Rauseni Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 14:55
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 15:10
Otopeni Aeroport Bucuresti Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum 15:15
Baia Mare Baia Sprie Cavnic Ocna Sugatag Sighetu Marmatiei Petrova Viseu De Sus Borsa Carlibaba Noua Ciocanesti Iacobeni Campulung Moldovenesc Gura Humorului Paltinoasa Suceava Salcea Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Manastirea Doamnei 15:52
LYK Sadoveni Saveni 16:10
Transport Calatori SA Botosani Radauti Dornesti Mihaileni Varfu Campului Ionaseni Bucecea 16:30
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 17:40
LYK Radauti Prut Cotusca Saveni
Transport Calatori SA Botosani Piatra Neamt Stefan Cel Mare Razboeni Totoesti Tupilati Hanul Ancutei Pascani Lespezi Tudora Vorona Mare 18:10
Lilian Express Bucuresti 18:20
Calarasi Rauseni Hlipiceni Todireni Lunca Sulita Targ Blandesti Victoria Stauceni 18:55
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 19:00
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 19:25
Transport Calatori SA Botosani Targu Mures Reghin Teaca Bistrita Prundu Bargaului Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava 19:36