Română

Autogara Transport Calatori S.A.

Botosani , Romania
IndicațiiStr. Garii nr.1, Botosani, Romania
Tel: +4-0231-511.129
Mobil: +4-0748-800.970
Web: www.botosanitransport.ro

Plecări
Ora Către
04:40 Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Promakhon Patra Tripolis Promakhon Seres Seres Araxos Sparta Salonic Salonic Lapas Skala Katerini Katerini Varda Vlakhiotis Larisa Larisa Lechaina Elos Volos Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Andravida Molaoi Lamia Lamia Gastouni Atalanti Atalanti Asopos Amalias Kastro Kastro Pappadhianika Pirgos Thiva Thiva Atena Elika Zakharo Atena Pireas Neapolis Kalon Neron Pireas Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
05:00 Bucuresti
05:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
05:50 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
06:15 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni
07:00 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
07:30 Transport Calatori SA Botosani Bucecea Ionaseni Varfu Campului Mihaileni Dornesti Radauti
07:45 Transport Calatori SA Botosani Vorona Mare Tudora Lespezi Pascani Hanul Ancutei Tupilati Totoesti Razboeni Stefan Cel Mare Piatra Neamt
08:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
08:30 Transport Calatori SA Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Brasov
10:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
10:30 Saveni Avrameni Manoleasa Mitoc
13:00 Alissya Padmer SRL Falticeni
Oraseni Deal Oraseni Vale Maici Sarafinesti Vorona Vorona Mare Joldesti Tudora Tudora Silistea Noua Budeni Buda Pascani Borseni Razboieni Valea Mare Unghi Vad Carligi Stefan Cel Mare Girov Caciulesti Turturesti Darmanesti Piatra Neamt
13:30 Euro Serv Viorel SRL Radauti
13:35 Georges & Rush SRL Vatra Dornei
15:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
Saveni Avrameni Manoleasa Mitoc Horia
Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi
16:30 Stauceni Victoria Blandesti Sulita Targ Lunca Todireni Hlipiceni Rauseni Calarasi Plesani
17:30 Transagria Manastirea Doamnei Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus Petrova Sighetu Marmatiei Baia Mare
18:00 LYK Trusesti Stefanesti Santa Mare Bivolari Iasi
20:00 Politrans Com Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora
Bucuresti 00:20
LYK Roman Viziru Braila Tecuci Tisita Adjud Bacau Harsova Targu Frumos Mangalia Harlau Eforie Sud Flamanzi Eforie Nord 01:30
Transport Mixt Dorohoi Brasov 01:37
Politrans Com Cluj Napoca 02:02
LYK Tecuci Tisita Adjud Bacau Harsova Targu Frumos Mangalia Harlau Eforie Sud Flamanzi Eforie Nord Roman Viziru Braila 05:00
Avrameni Manoleasa Mitoc Horia Saveni 07:20
Euro Serv Viorel SRL Radauti 08:45
Georges & Rush SRL Vatra Dornei 09:57
Alissya Padmer SRL Falticeni 10:27
Carligi Tudora Vad Joldesti Unghi Vorona Mare Valea Mare Vorona Borseni Sarafinesti Piatra Neamt Razboieni Maici Stefan Cel Mare Pascani Oraseni Vale Girov Buda Oraseni Deal Darmanesti Budeni Turturesti Silistea Noua Caciulesti Tudora 10:51
Bucuresti 11:00
Bucuresti 11:20
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 11:50
LYK Santa Mare Stefanesti Trusesti Iasi Bivolari 13:40
Transport Mixt Dorohoi Brasov 14:07
Saveni Avrameni Manoleasa Mitoc 14:30
LYK Stefanesti Trusesti Iasi Bivolari Santa Mare 15:10
Bucuresti Vladeni Adjud Ramnicu Sarat Falticeni Dumbraveni Roman Hudum Bacau Suceava Buzau Cristesti Tisita Targu Neamt Focsani Motca Horia Urziceni Otopeni Aeroport Baisa
Transagria Petrova Sighetu Marmatiei Manastirea Doamnei Baia Mare Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Ciocanesti Carlibaba Noua Borsa Viseu De Sus 15:52
Transport Calatori SA Botosani Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Gherla Dej Beclean Prundu Bargaului Cluj Napoca 16:15
Transport Calatori SA Botosani Radauti Dornesti Mihaileni Varfu Campului Ionaseni Bucecea 16:30
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 17:40
Transport Calatori SA Botosani Stefan Cel Mare Razboeni Hanul Ancutei Pascani Lespezi Tudora Vorona Mare Totoesti Tupilati Piatra Neamt 18:10
Bucuresti 18:20
LYK Harsova Targu Frumos Mangalia Harlau Eforie Sud Flamanzi Eforie Nord Roman Viziru Braila Tecuci Tisita Adjud Bacau 18:30
Karlsruhe Paris Nancy Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg 19:00
LYK Iasi Bivolari Santa Mare Stefanesti Trusesti 19:25
Transport Calatori SA Botosani Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Piatra Fantanele Prundu Bargaului Teaca Targu Mures Reghin 19:36