Autogara 2 Brasov (Transbus) Brasov , Romania

Str. Avram Iancu nr.114, Brasov, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara 2 Brasov (Transbus)

Ora Către
01:15 Chisinau
05:00 Dumbravita
05:30 Vulcan
06:00 Craiova
06:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
06:30 Vulcan
Rasnov
06:45 Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Moeciu de Jos Drumul Carelor Sirnea Fundata Valea Urdii Podu Dambovitei Rucar Dragoslavele Namaesti Campulung Muscel Schitu Golesti Lazaresti Furnicosi Mihaesti Valea Popii Livezeni Badesti Clucereasa Piscani Micesti Pitesti
Zarnesti
Rasnov
07:00 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Budila
07:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
07:15 Zarnesti
Rasnov
07:30 Vulcan
Zarnesti
Rasnov
07:32 Brasov
07:35 Victoria
07:45 Rasnov
08:00 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Dumbravita
08:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
08:15 Zarnesti
Rasnov
08:20 Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Moeciu de Jos Sirnea Fundata Valea Urdii Rucar Campulung Muscel Pitesti Varzaru Milcoiu Ramnicu Valcea Cazanesti Pluta Govora Pietrari Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
08:30 Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Ungheni Chisinau
08:32 Brasov
08:40 Vulcan
08:45 Zarnesti
Rasnov
09:00 Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Budila
09:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
09:15 Zarnesti
Rasnov
09:30 Rasnov
09:32 Brasov
09:45 Zarnesti
Rasnov
09:50 Cristian Rasnov Tohanu Nou Sohodol Bran Moeciu de Jos Drumul Carelor Sirnea Fundata Valea Urdii Campulung Muscel Curtea De Arges Milcoiu Milcoiu Deal Simnic Ramnicu Valcea
10:00 Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Passau Deggendorf Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Mannheim Frankfurt
10:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
10:15 Zarnesti
Rasnov
Dumbravita
10:30 Rasnov
10:32 Brasov
10:45 Zarnesti
Rasnov
11:00 Vulcan
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Budila
11:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
11:15 Zarnesti
Rasnov
11:30 Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
11:32 Brasov
11:45 Rasnov
12:00 Vulcan
Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Ungheni Chisinau
12:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
12:15 Rasnov
12:30 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Dumbravita
12:32 Brasov
12:45 Rasnov
13:00 Vulcan
Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Budila
Rasnov Bran Moeciu de Jos Fundata Podu Dambovitei Rucar Dragoslavele Valea Mare Campulung Muscel
13:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
13:15 Rasnov
Craiova
13:30 Codlea Fagaras Ucea de Jos Avrig Talmaciu Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea
Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
13:32 Brasov
13:45 Rasnov
14:00 Odorheiu Secuiesc
Pitesti
Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Victoria
14:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
14:15 Rasnov
14:19 Fagaras Sibiu Orastie Deva Arad Timisoara
14:30 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
14:32 Brasov
14:45 Rasnov
15:00 Zarnesti
Rasnov
Budila
15:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
15:15 Rasnov
Cristian Rasnov Tohanu Nou Sohodol Bran Moeciu de Jos Drumul Carelor Sirnea Fundata Valea Urdii Podu Dambovitei Rucar Dragoslavele Namaesti Valea Mare Campulung Muscel
15:20 Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
15:30 Vulcan
Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Dumbravita
15:32 Brasov
15:45 Rasnov
16:00 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
16:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
16:15 Rasnov
16:30 Vulcan
Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
16:32 Brasov
16:45 Rasnov
17:00 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Victoria
Budila
17:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
17:15 Rasnov
17:30 Zarnesti
Rasnov
Dumbravita
Rasnov Bran Moeciu de Jos Fundata Podu Dambovitei Rucar Dragoslavele Valea Mare Campulung Muscel
17:32 Brasov
17:45 Rasnov
18:00 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
18:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
18:15 Rasnov
18:19 Fagaras Sibiu Orastie Deva Arad Timisoara
18:30 Vulcan
Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
18:32 Brasov
18:45 Rasnov
19:00 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Budila
Ungheni Chisinau
19:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
19:20 Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
19:30 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Dumbravita
19:32 Brasov
19:45 Vulcan
20:00 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
20:08 Ghimbav Codlea Vladeni Homorod Persani Sercaia Mandra Fagaras
20:30 Zarnesti
Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
20:32 Brasov
21:00 Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos
Rasnov
Budila
Sculeni Sculeni Ungheni Calarasi Straseni Chisinau
21:15 Vulcan
21:30 Zarnesti
Rasnov
21:32 Brasov
22:00 Rasnov
22:30 Zarnesti
Rasnov
Albita Leuseni Chisinau
23:00 Rasnov
Budila
23:15 Chisinau
23:30 Magurele Cristian Rasnov Tohanu Nou Bran Simon Moeciu de Jos

Sosiri în Autogara 2 Brasov (Transbus)

De la Ora
Chisinau 00:45
Chisinau Sculeni 04:30
Vulcan 05:25
Victoria 05:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele 06:00
Brasov 06:08
Rasnov 06:10
Vulcan 06:25
Rasnov
Zarnesti 06:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Budila
Rasnov 06:40
Zarnesti 06:45
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Rasnov 06:55
Dumbravita
Zarnesti 07:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Brasov 07:08
Rasnov 07:10
Zarnesti 07:15
Rasnov 07:23
Vulcan 07:25
Rasnov
Zarnesti 07:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 07:32
Chisinau Straseni Calarasi Ungheni 07:35
Rasnov 07:40
Rasnov 07:53
Rasnov 07:55
Zarnesti 08:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Brasov 08:08
Rasnov 08:10
Chisinau Leuseni Albita 08:15
Rasnov 08:23
Rasnov 08:25
Zarnesti 08:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Budila
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 08:32
Vulcan 08:35
Rasnov 08:40
Rasnov 08:53
Rasnov 08:55
Zarnesti 09:00
Brasov 09:08
Rasnov 09:10
Rasnov 09:23
Rasnov 09:25
Campulung Muscel Valea Mare Namaesti Dragoslavele Rucar Podu Dambovitei Valea Urdii Fundata Sirnea Drumul Carelor Moeciu de Jos Bran Sohodol Tohanu Nou Rasnov Cristian 09:29
Zarnesti 09:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 09:32
Vulcan 09:40
Rasnov
Odorheiu Secuiesc 09:42
Victoria 09:45
Rasnov 09:53
Rasnov 09:55
Dumbravita
Zarnesti 10:00
Brasov 10:08
Rasnov 10:10
Rasnov 10:23
Rasnov 10:25
Zarnesti 10:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Budila
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 10:32
Rasnov 10:40
Rasnov 10:53
Rasnov 10:55
Zarnesti 11:00
Pitesti 11:06
Brasov 11:08
Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Brezoi Cainenii Mari Talmaciu Avrig Ucea de Jos Fagaras Codlea 11:09
Rasnov 11:10
Rasnov 11:23
Rasnov 11:25
Zarnesti 11:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 11:32
Rasnov 11:40
Rasnov 11:53
Vulcan 11:55
Rasnov
Zarnesti 12:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Brasov 12:08
Rasnov 12:10
Craiova 12:16
Rasnov 12:23
Rasnov 12:25
Dumbravita
Campulung Muscel Valea Mare Dragoslavele Rucar Podu Dambovitei Fundata Moeciu de Jos Bran Rasnov
Zarnesti 12:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Budila
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 12:32
Rasnov 12:40
Rasnov 12:53
Vulcan 12:55
Rasnov
Zarnesti 13:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Brasov 13:08
Rasnov 13:10
Rasnov 13:23
Rasnov 13:25
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele 13:30
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 13:32
Rasnov 13:40
Rasnov 13:53
Vulcan 13:55
Rasnov
Zarnesti 14:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Brasov 14:08
Rasnov 14:10
Husi Vaslui Bacau Onesti Targu Secuiesc 14:19
Rasnov 14:23
Ramnicu Valcea Simnic Milcoiu Deal Milcoiu Curtea De Arges Campulung Muscel Valea Urdii Fundata Sirnea Drumul Carelor Moeciu de Jos Bran Sohodol Tohanu Nou Rasnov Cristian 14:24
Rasnov 14:25
Dumbravita
Zarnesti 14:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Budila
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 14:32
Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Pietrari Govora Pluta Cazanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Varzaru Pitesti Campulung Muscel Rucar Valea Urdii Fundata Sirnea Moeciu de Jos Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian 14:34
Rasnov 14:40
Rasnov 14:53
Rasnov 14:55
Zarnesti 15:00
Brasov 15:08
Rasnov 15:10
Timisoara Arad Deva Orastie Sibiu Fagaras 15:20
Rasnov 15:23
Rasnov 15:25
Zarnesti 15:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 15:32
Rasnov 15:40
Victoria 15:45
Rasnov 15:53
Rasnov 15:55
Zarnesti 16:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Brasov 16:08
Rasnov 16:10
Rasnov 16:23
Vulcan 16:25
Rasnov
Zarnesti 16:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Budila
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 16:32
Rasnov 16:40
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Frankfurt Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau 16:45
Rasnov 16:53
Rasnov 16:55
Zarnesti 17:00
Campulung Muscel Valea Mare Dragoslavele Rucar Podu Dambovitei Fundata Moeciu de Jos Bran Rasnov 17:05
Brasov 17:08
Rasnov 17:10
Rasnov 17:23
Rasnov 17:25
Dumbravita
Zarnesti 17:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 17:32
Vulcan 17:40
Rasnov
Rasnov 17:53
Rasnov 17:55
Zarnesti 18:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Chisinau Sculeni
Brasov 18:08
Rasnov 18:10
Husi Vaslui Bacau Onesti Targu Secuiesc 18:19
Rasnov 18:23
Rasnov 18:25
Zarnesti 18:30
Budila
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 18:32
Pitesti Micesti Piscani Clucereasa Badesti Livezeni Valea Popii Mihaesti Furnicosi Lazaresti Schitu Golesti Campulung Muscel Namaesti Dragoslavele Rucar Podu Dambovitei Valea Urdii Fundata Sirnea Drumul Carelor Moeciu de Jos Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian 18:36
Rasnov 18:40
Rasnov 18:53
Rasnov 18:55
Zarnesti 19:00
Brasov 19:08
Rasnov 19:10
Craiova 19:16
Timisoara Arad Deva Orastie Sibiu Fagaras 19:20
Rasnov 19:23
Vulcan 19:25
Rasnov
Dumbravita
Zarnesti 19:30
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 19:32
Rasnov 19:55
Zarnesti 20:00
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele
Brasov 20:08
Rasnov 20:25
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele 20:30
Budila
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 20:32
Vulcan 20:40
Rasnov 20:55
Zarnesti 21:00
Chisinau Ungheni Sculeni 21:20
Chisinau
Rasnov 21:25
Zarnesti 21:30
Fagaras Mandra Sercaia Persani Homorod Vladeni Codlea Ghimbav 21:32
Rasnov 21:55
Dumbravita
Moeciu de Jos Simon Bran Tohanu Nou Rasnov Cristian Magurele 22:00
Rasnov 22:25
Budila 22:30