Autogara Filaret Bucuresti , Romania

Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4, Bucuresti, Romania
office@acfilaret.ro

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Filaret

Ora Către
00:30 Balint Bus Schwabach Ansbach Öhringen Stuttgart Reutlingen Tübingen Balingen Rottweil Schwenningen Tuttlingen Singen Konstanz
01:30 Chișinău Odesa
02:00 Viena Linz Passau Nürnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-François Reims Paris
Slobozia Brăila Galați Tecuci Bârlad
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
Fany Ploiești Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov Sighișoara Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași
Cluj Napoca
Adjud Bacău Iași Suceava Botoșani
03:00 Pletl Ansbach Crailsheim Öhringen Heilbronn Heidelberg Passau Regensburg Nürnberg Würzburg Aschaffenburg Frankfurt Gisen Siegen Koln Düsseldorf Essen Dortmund
Pletl Mühldorf Rastatt Waldkraiburg Baden-Baden Bühl Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut München Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Lauer Freilassing Traunstein Rosenheim München Augsburg Ulm Göppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Lauer Brașov
Lauer Passau Deggendorf Regensburg Nürnberg Ansbach Crailsheim Öhringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Düsseldorf Essen Dortmund
04:00 Regal Trans Chișinău
05:00 Praga Dresda Berlin Hamburg Flensburg Padborg Åbenrå Kolding Vejle Odense Horsens Nyborg Århus Slagelse Ringsted Copenhagen Aalborg
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Hamburg Flensburg Padborg Åbenrå Kolding Odense Slagelse Ringsted Copenhagen Vejle Horsens Århus Randers Aalborg
Halmstad Varberg Göteborg Praga Dresda Berlin Malmö Landskrona Helsingborg Ljungby Växjö Jönköping Linköping Norrköping Nyköping Södertälje Stockholm
Varberg Göteborg Praga Dresda Berlin Malmö Landskrona Helsingborg Ljungby Växjö Halmstad Jönköping Linköping Norrköping Nyköping Södertälje Stockholm
Cahul Comrat Cimișlia Hîncești Chișinău
Cahul Comrat Cimișlia Hîncești Chișinău
05:20 C&I Grup Budeni
05:55 Autogara Smaranda Prundu
06:00 Fany Drajna Nouă Fetești Cernavodă Constanța Mangalia
Filaret Potlogi
Double T Turism Transport Passau Deggendorf München Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Mannheim Frankfurt
06:25 C&I Grup Budeni
07:00 Rocevi Impex Vizurești
Autogara Smaranda Prundu
Global Development Solutions SRL Brăniștari
07:25 C&I Grup Budeni
07:30 Start Taxi Trans SRL Crivăț
Filaret Calafat
Mototolea Băneasa
08:00 Slobozia Brăila Galați Tecuci Bârlad
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași
C&I Grup Radovanu
Filaret Poiana de Jos
Filaret Potlogi
Transcom 94 Nehoiu
Chișinău
Transcom 94 Ploiești Vălenii de Munte
08:45 Trans SO-MI Impex Fântânele
Eden SRL Ciurari
09:00 Chișinău
09:30 Autogara Smaranda Prundu
10:00 Vlaciu Nana
Autogara Smaranda Prundu
Chișinău
Chișinău
10:25 C&I Grup Budeni
11:00 Autogara Smaranda Prundu
Filaret Potlogi
Chișinău
11:25 C&I Grup Budeni
11:30 Filaret Stănești
Edessa Turism Raunheim
12:00 Chișinău
Coltrans Ploiești
Coltrans Vicenza Verona Modena Brescia Imola Reggio nell'Emilia Bergamo Ravenna Forlì Parma Milano La Spezia Cesena Novara Torino Cararra Rimini Massa Pesaro Viareggio Senegalia Ancona Lucca Civitanova Marche Pisa Livorno San Benedetto del Tronto Budapesta Teramo Roseto degli Abruzzi Viena Pescara Graz Klagenfurt Villach Udine Mestre Padova Ferrara Bologna
12:30 Transcom 94 Bisca Chiojd
Transcom 94 Ploiești Vălenii de Munte
13:00 Transcom 94 Nehoiu
Transcom 94 Varlaam
Chișinău
Transcom 94 Ploiești Vălenii de Munte
13:15 Draghia CM SNC Blăjani
13:30 Vlaciu Odaia Vlădichii
Autogara Smaranda Prundu
Istanbul
13:45 Nikarom Group Vasilați
14:00 Arkhaía Kórinthos Árgos Akráta Pátrai Trípolis Promakhón Sparta Seres Áraxos Skála Salonic Lápas Várda Vlakhiótis Kateríni Élos Lárisa Lechainá Káto Glikóvrisi Volos Loutrá Killínis Andravída Moláoi Lamía Atalánti Gastoúni Asopós Kástro Amaliás Pírgos Pappadhiánika Thívai Athens Zakháro Elíka Pireas Kalón Nerón Neápolis Kiparíssia Filiatrá Gargaliánoi Kazárma Mesinón Asprókhoma Kalamáta
Autogara Smaranda Prundu
Filaret Poiana de Jos
Transcom 94 Nehoiu
Transcom 94 Ploiești Vălenii de Munte
15:00 Călărași Fetești Cernavodă Medgidia Constanța Babadag Tulcea
Pitești Râmnicu Vâlcea Drăgășani Craiova
Slobozia Brăila Galați Tecuci Bârlad
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
Ploiești Câmpina Brașov Făgăraș Sibiu
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași
Chișinău Odesa
15:15 Trans SO-MI Impex Fântânele
15:30 Eden SRL Ciurari
Start Taxi Trans SRL Crivăț
Autogara Smaranda Prundu
C&I Grup Crivăț
Filaret Potlogi
15:45 Global Development Solutions SRL Brăniștari
16:00 Transmuntenia Valea Muscelului
Buffalo SRL Curățești
Chișinău
Fălești Bălți
16:25 C&I Grup Budeni
16:30 Eden SRL Ciurari
C&I Grup Radovanu
17:00 Vlaciu Nana
Chișinău
Salonic Lárisa Lamía Athens
17:25 C&I Grup Budeni
17:30 Nick Trans Com Gostinari
Autogara Smaranda Prundu
Nikarom Group Vasilați
18:00 Eden SRL Ciurari
Chișinău
Salonic Lárisa Lamía Athens
18:20 Vlaciu Odaia Vlădichii
18:45 Filaret Poiana de Jos
19:00 Autogara Smaranda Prundu
Mototolea Băneasa
Istanbul
Istanbul
19:30 Autogara Smaranda Prundu
Fălești Bălți
Fălești Bălți
20:00 Chișinău
Huși
20:25 C&I Grup Budeni
20:30 autobuz.md Sculeni Fălești Bălți Florești Soroca
21:30 Chișinău Odesa
Chișinău Odesa
Chișinău Odesa
22:00 Chișinău
23:59 Chișinău

Sosiri în Autogara Filaret

De la Ora
Chișinău 01:00
Athens Lamía Lárisa Salonic
Fany Mangalia Constanța Cernavodă Fetești Drajna Nouă 02:00
Chișinău 02:15
Bălți Fălești Sculeni 04:30
Athens Thívai Kástro Atalánti Lamía Volos Lárisa Kateríni Salonic Seres Promakhón 05:00
Bălți Fălești 05:10
C&I Grup Budeni 05:20
Chișinău 05:25
Nick Trans Com Gostinari 05:28
Huși 05:30
Bălți Fălești
Autogara Smaranda Prundu 05:41
C&I Grup Crivăț 05:45
Eden SRL Ciurari 05:48
Fany Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș Sighișoara Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic Ploiești 06:00
Global Development Solutions SRL Brăniștari
Chișinău
Istanbul
autobuz.md Florești Bălți Fălești Sculeni
Autogara Smaranda Prundu 06:11
Vlaciu Nana 06:30
C&I Grup Radovanu 06:33
Start Taxi Trans SRL Crivăț 06:43
Chișinău 06:45
Chișinău
Chișinău
Mototolea Băneasa 06:46
Buffalo SRL Curățești 07:03
Filaret Poiana de Jos 07:04
Eden SRL Ciurari 07:18
C&I Grup Budeni 07:20
Chișinău 07:30
Trans SO-MI Impex Fântânele 07:37
Autogara Smaranda Prundu 07:41
Athens Lamía Lárisa Salonic 08:00
Vlaciu Odaia Vlădichii 08:08
Transcom 94 Bisca Chiojd 08:21
Transcom 94 Vălenii de Munte Ploiești 08:45
Transcom 94 Varlaam 08:59
C&I Grup Budeni 09:20
Autogara Smaranda Prundu 09:41
Rocevi Impex Vizurești 09:43
Transcom 94 Nehoiu 09:45
Transcom 94 Vălenii de Munte Ploiești
Draghia CM SNC Blăjani 09:46
Global Development Solutions SRL Brăniștari 10:00
Chișinău
Odesa Chișinău
C&I Grup Budeni 10:20
Autogara Smaranda Prundu 10:41
Transcom 94 Nehoiu 10:45
Transcom 94 Vălenii de Munte Ploiești
Nikarom Group Vasilați 11:00
Eden SRL Ciurari 11:18
Edessa Turism Raunheim 11:30
Regal Trans Chișinău 12:20
Vlaciu Odaia Vlădichii 12:43
Eden SRL Ciurari 13:03
Autogara Smaranda Prundu 13:11
C&I Grup Budeni 13:20
Chișinău 13:30
Filaret Poiana de Jos 13:34
Autogara Smaranda Prundu 13:41
Vlaciu Nana 14:00
Tulcea Babadag Constanța Medgidia Cernavodă Fetești Călărași
Craiova Drăgășani Râmnicu Vâlcea Pitești
Bârlad Tecuci Galați Brăila Slobozia
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Sibiu Făgăraș Brașov Câmpina Ploiești
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Botoșani Suceava Iași Bacău Adjud
C&I Grup Budeni 14:20
C&I Grup Radovanu 14:33
Transmuntenia Valea Muscelului 14:36
Start Taxi Trans SRL Crivăț 14:43
Kalamáta Asprókhoma Mesinón Kazárma Neápolis Elíka Gargaliánoi Filiatrá Pappadhiánika Kiparíssia Asopós Kalón Nerón Moláoi Zakháro Káto Glikóvrisi Pírgos Élos Amaliás Vlakhiótis Gastoúni Skála Andravída Sparta Loutrá Killínis Trípolis Lechainá Árgos Várda Arkhaía Kórinthos Lápas Áraxos Pátrai Pireas Akráta Athens Thívai Kástro Atalánti Lamía Volos Lárisa Kateríni Salonic Seres Promakhón 15:00
Autogara Smaranda Prundu 15:11
Filaret Calafat 15:40
Vlaciu Nana 16:30
Double T Turism Transport Frankfurt Mannheim Karlsruhe Stuttgart Ulm Augsburg München Deggendorf Passau 16:45
Nikarom Group Vasilați 16:55
Lauer Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Göppingen Ulm Augsburg München Rosenheim Traunstein Freilassing 17:00
Lauer Brașov
Lauer Dortmund Essen Düsseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Öhringen Crailsheim Ansbach Nürnberg Regensburg Deggendorf Passau
Autogara Smaranda Prundu 17:11
Trans SO-MI Impex Fântânele 17:15
Transcom 94 Nehoiu 17:30
Chișinău
Transcom 94 Vălenii de Munte Ploiești
Filaret Poiana de Jos 17:34
Autogara Smaranda Prundu 17:41
Mototolea Băneasa 17:46
Pletl Dortmund Heidelberg Heilbronn Essen Öhringen Düsseldorf Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Würzburg Nürnberg Regensburg Passau 18:00
Pletl Waldkraiburg Freiburg im Breisgau Lahr Mühldorf Offenburg Bühl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg München Landshut Deggendorf
Chișinău
Istanbul 18:30
Chișinău 19:00
Chișinău Hîncești Cimișlia Comrat Cahul
Chișinău Hîncești Cimișlia Comrat Cahul
Autogara Smaranda Prundu 19:11
Chișinău 19:30
Chișinău 20:00
Coltrans Pescara Livorno Torino Novara Roseto degli Abruzzi Pisa Lucca Milano Teramo Bologna Viareggio Bergamo San Benedetto del Tronto Brescia Civitanova Marche Massa Ferrara Padova Ancona Verona Cararra Mestre La Spezia Vicenza Senegalia Pesaro Udine Parma Villach Reggio nell'Emilia Rimini Klagenfurt Modena Cesena Forlì Graz Ravenna Viena Budapesta Imola
Coltrans Ploiești
Balint Bus Konstanz Singen Tuttlingen Schwenningen Rottweil Balingen Tübingen Reutlingen Stuttgart Öhringen Ansbach Schwabach
C&I Grup Budeni 20:20
Aalborg Copenhagen Ringsted Slagelse Århus Nyborg Horsens Odense Vejle Kolding Åbenrå Padborg Flensburg Hamburg Berlin Dresda Praga 20:30
Viborg Aalborg Copenhagen Holstebro Randers Herning Ringsted Varde Esbjerg Århus Slagelse Nyborg Horsens Vejle Kolding Åbenrå Odense Padborg Flensburg Hamburg Praga
Stockholm Södertälje Nyköping Norrköping Linköping Jönköping Varberg Halmstad Göteborg Halmstad Växjö Ljungby Helsingborg Landskrona Malmö Berlin Dresda Praga
Stockholm Södertälje Nyköping Norrköping Linköping Jönköping Göteborg Växjö Varberg Ljungby Halmstad Helsingborg Landskrona Malmö Berlin Dresda Praga
Chișinău 21:30
Chișinău 22:00
C&I Grup Budeni 22:25