Academia Romana Militara Bucuresti , Romania

Piata Eroilor, Bucuresti, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Academia Romana Militara

Ora Către
05:00 Piatra Neamt Suceava
Buzau Focsani Bacau Roman Iasi
Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Constanta
Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Deva
Ploiesti Campina Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures
Medias
05:30 Varna Nisipurile de Aur Albena Balchik Sunny Beach Nessebar
06:00 Varna Sf. Constantin si Elena Nisipurile de Aur Albena Balchik Obzor Sunny Beach Nessebar
Piatra Neamt Suceava
Buzau Focsani Bacau Roman Iasi
Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Constanta
Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Deva
Ploiesti Campina Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures
Medias
Balchik Bucuresti
Kazanluk Bucuresti
Ruse Pleven Bucuresti
Murighiol Bucuresti
Tulcea Bucuresti
Jurilovca Bucuresti
Horezu Parangu Bucuresti
Balea Lac Bucuresti
Brasov Sighisoara Bucuresti
07:00 Varna Bucuresti
Veliko Turnovo Bucuresti
Veliko Turnovo Bucuresti
Curtea De Arges Bucuresti
Bucuresti
Brasov Bucuresti
08:00 Bucuresti
10:00 Marmaris
Bodrum
12:00 Piatra Neamt Suceava
Buzau Focsani Bacau Roman Iasi
Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Constanta
Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Deva
Ploiesti Campina Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures
Medias
13:00 Kusadasi
Piatra Neamt Suceava
Buzau Focsani Bacau Roman Iasi
Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Constanta
Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Deva
Ploiesti Campina Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures
Medias
14:00 Kamena Vourla Atena Corinth Argos Tolo Thermisia
19:00 Piatra Neamt Suceava
Buzau Focsani Bacau Roman Iasi
Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Constanta
Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Deva
Ploiesti Campina Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures
Medias
20:00 Piatra Neamt Suceava
Buzau Focsani Bacau Roman Iasi
Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Constanta
Ramnicu Valcea Sibiu Sebes Deva
Ploiesti Campina Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures
Medias
21:00 Paralia Katerini Olympic Beach Platamonas Nei Pori Leptokaria
Halkidiki Nea Moudhania Nea Potidhaia Neos Marmaras Polychrono Hanioti Pefkochori Kriopigi Geraki Metamorfosi Nea Fokaia Afitos Kassandra Kallithea Nikiti (Sithonia) Vourvourou (Sithonia) Sarti
Salonic
22:00 Kavala Thassos Potos Limenaria Skala Rachioni Skala Prinos Golden Beach Skala Potamia
Pelion Pefki Evia Loutra Aidhipsou Volos
Salonic
Maronia Fanarion Alexandroupolis Samothraki Thassos
23:30 Manastirea Prislop

Sosiri în Academia Romana Militara

De la Ora
Leptokaria Nei Pori Platamonas Olympic Beach Paralia Katerini 05:00
Sarti Vourvourou (Sithonia) Nikiti (Sithonia) Kallithea Kassandra Afitos Nea Fokaia Metamorfosi Geraki Kriopigi Pefkochori Hanioti Polychrono Neos Marmaras Nea Potidhaia Nea Moudhania Halkidiki
Salonic
Skala Potamia Golden Beach Skala Prinos Skala Rachioni Limenaria Potos Thassos Kavala 06:00
Volos Loutra Aidhipsou Pefki Evia Pelion
Salonic
Suceava Piatra Neamt
Iasi Roman Bacau Focsani Buzau
Galati Braila
Craiova Slatina (Olt) Pitesti
Constanta
Deva Sebes Sibiu Ramnicu Valcea
Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Sinaia Campina Ploiesti
Medias
Thassos Samothraki Alexandroupolis Fanarion Maronia
Suceava Piatra Neamt 10:00
Iasi Roman Bacau Focsani Buzau
Galati Braila
Craiova Slatina (Olt) Pitesti
Constanta
Deva Sebes Sibiu Ramnicu Valcea
Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Sinaia Campina Ploiesti
Medias
Kusadasi 12:00
Marmaris 13:00
Bodrum
Suceava Piatra Neamt
Iasi Roman Bacau Focsani Buzau
Galati Braila
Craiova Slatina (Olt) Pitesti
Constanta
Deva Sebes Sibiu Ramnicu Valcea
Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Sinaia Campina Ploiesti
Medias
Suceava Piatra Neamt 14:00
Iasi Roman Bacau Focsani Buzau
Galati Braila
Craiova Slatina (Olt) Pitesti
Constanta
Deva Sebes Sibiu Ramnicu Valcea
Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Sinaia Campina Ploiesti
Medias
Nessebar Sunny Beach Balchik Obzor Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna 19:00
Thermisia Tolo Argos Corinth Atena Kamena Vourla 20:00
Nessebar Sunny Beach Varna Nisipurile de Aur Albena Balchik 21:00
Suceava Piatra Neamt
Iasi Roman Bacau Focsani Buzau
Galati Braila
Craiova Slatina (Olt) Pitesti
Constanta
Deva Sebes Sibiu Ramnicu Valcea
Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Sinaia Campina Ploiesti
Medias
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Suceava Piatra Neamt 22:00
Iasi Roman Bacau Focsani Buzau
Galati Braila
Craiova Slatina (Olt) Pitesti
Constanta
Deva Sebes Sibiu Ramnicu Valcea
Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Sinaia Campina Ploiesti
Medias
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti Ruse Pleven
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti