English
Română
Magyar
Українська
English
Română
Magyar
Українська
Bus schedule
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Reservations
Book now
My tickets
Check ticket
Rent a Bus
About
About Autogari.RO
Blog
contact us
Search
Close
FROM
Departure city
To
Destination city
Departure day
Departure day
Passengers
Passengers
Adults
Retired
Students
Pupil
Children
Search
Parcare Piata Sudului
Bucuresti
, Romania
Departures from Parcare Piata Sudului
Hour
To
07:00
C&I Grup
Postăvari
Orăști
Frumușani
Pasărea
Gruiu
Budești
Șoldanu
Curcani
Valea Roșie
Oltenița
Ulmeni
Tăușeanca
Valea lui Soare
Grădiştea (langa Ulmeni)
Cetatea Veche
Spanțov
Stancea
Clinciu
Dunărea
Chiselet
Mânăstirea
Dorobanțu
Vărăști
Andolina
Ciocănești
Smârdan
Bogata
Rasa
Vaidomir
Cunești
Grădiștea
Cuza Vodă
Mircea Vodă
Călărași
10:15
C&I Grup
Postăvari
Orăști
Frumușani
Pasărea
Gruiu
Budești
Șoldanu
Curcani
Valea Roșie
Oltenița
Ulmeni
Tăușeanca
Valea lui Soare
Grădiştea (langa Ulmeni)
Cetatea Veche
Spanțov
Stancea
Clinciu
Dunărea
Chiselet
Mânăstirea
Dorobanțu
Vărăști
Andolina
Ciocănești
Smârdan
Bogata
Rasa
Vaidomir
Cunești
Grădiștea
Cuza Vodă
Mircea Vodă
Călărași
12:15
C&I Grup
Postăvari
Orăști
Frumușani
Pasărea
Gruiu
Budești
Șoldanu
Curcani
Valea Roșie
Oltenița
Ulmeni
Tăușeanca
Valea lui Soare
Grădiştea (langa Ulmeni)
Cetatea Veche
Spanțov
Stancea
Clinciu
Dunărea
Chiselet
Mânăstirea
Dorobanțu
Vărăști
Andolina
Ciocănești
Smârdan
Bogata
Rasa
Vaidomir
Cunești
Grădiștea
Cuza Vodă
Mircea Vodă
Călărași
15:25
C&I Grup
Postăvari
Orăști
Frumușani
Pasărea
Gruiu
Budești
Șoldanu
Curcani
Valea Roșie
Oltenița
Ulmeni
Tăușeanca
Valea lui Soare
Grădiştea (langa Ulmeni)
Cetatea Veche
Spanțov
Stancea
Clinciu
Dunărea
Chiselet
Mânăstirea
Dorobanțu
Vărăști
Andolina
Ciocănești
Smârdan
Bogata
Rasa
Vaidomir
Cunești
Grădiștea
Cuza Vodă
Mircea Vodă
Călărași
18:00
C&I Grup
Postăvari
Orăști
Frumușani
Pasărea
Gruiu
Budești
Șoldanu
Curcani
Valea Roșie
Oltenița
Ulmeni
Tăușeanca
Valea lui Soare
Grădiştea (langa Ulmeni)
Cetatea Veche
Spanțov
Stancea
Clinciu
Dunărea
Chiselet
Mânăstirea
Dorobanțu
Vărăști
Andolina
Ciocănești
Smârdan
Bogata
Rasa
Vaidomir
Cunești
Grădiștea
Cuza Vodă
Mircea Vodă
Călărași
19:45
C&I Grup
Postăvari
Orăști
Frumușani
Pasărea
Gruiu
Budești
Șoldanu
Curcani
Valea Roșie
Oltenița
Ulmeni
Tăușeanca
Valea lui Soare
Grădiştea (langa Ulmeni)
Cetatea Veche
Spanțov
Stancea
Clinciu
Dunărea
Chiselet
Mânăstirea
Dorobanțu
Vărăști
Andolina
Ciocănești
Smârdan
Bogata
Rasa
Vaidomir
Cunești
Grădiștea
Cuza Vodă
Mircea Vodă
Călărași
Arrivals to Parcare Piata Sudului
From
Hour
C&I Grup
Călărași
Mircea Vodă
Cuza Vodă
Grădiștea
Cunești
Vaidomir
Rasa
Bogata
Smârdan
Ciocănești
Andolina
Vărăști
Dorobanțu
Mânăstirea
Chiselet
Dunărea
Clinciu
Stancea
Spanțov
Cetatea Veche
Grădiştea (langa Ulmeni)
Valea lui Soare
Tăușeanca
Ulmeni
Oltenița
Valea Roșie
Curcani
Șoldanu
Budești
Gruiu
Pasărea
Frumușani
Orăști
Postăvari
07:55
C&I Grup
Călărași
Mircea Vodă
Cuza Vodă
Grădiștea
Cunești
Vaidomir
Rasa
Bogata
Smârdan
Ciocănești
Andolina
Vărăști
Dorobanțu
Mânăstirea
Chiselet
Dunărea
Clinciu
Stancea
Spanțov
Cetatea Veche
Grădiştea (langa Ulmeni)
Valea lui Soare
Tăușeanca
Ulmeni
Oltenița
Valea Roșie
Curcani
Șoldanu
Budești
Gruiu
Pasărea
Frumușani
Orăști
Postăvari
09:30
C&I Grup
Călărași
Mircea Vodă
Cuza Vodă
Grădiștea
Cunești
Vaidomir
Rasa
Bogata
Smârdan
Ciocănești
Andolina
Vărăști
Dorobanțu
Mânăstirea
Chiselet
Dunărea
Clinciu
Stancea
Spanțov
Cetatea Veche
Grădiştea (langa Ulmeni)
Valea lui Soare
Tăușeanca
Ulmeni
Oltenița
Valea Roșie
Curcani
Șoldanu
Budești
Gruiu
Pasărea
Frumușani
Orăști
Postăvari
11:30
C&I Grup
Călărași
Mircea Vodă
Cuza Vodă
Grădiștea
Cunești
Vaidomir
Rasa
Bogata
Smârdan
Ciocănești
Andolina
Vărăști
Dorobanțu
Mânăstirea
Chiselet
Dunărea
Clinciu
Stancea
Spanțov
Cetatea Veche
Grădiştea (langa Ulmeni)
Valea lui Soare
Tăușeanca
Ulmeni
Oltenița
Valea Roșie
Curcani
Șoldanu
Budești
Gruiu
Pasărea
Frumușani
Orăști
Postăvari
16:15
C&I Grup
Călărași
Mircea Vodă
Cuza Vodă
Grădiștea
Cunești
Vaidomir
Rasa
Bogata
Smârdan
Ciocănești
Andolina
Vărăști
Dorobanțu
Mânăstirea
Chiselet
Dunărea
Clinciu
Stancea
Spanțov
Cetatea Veche
Grădiştea (langa Ulmeni)
Valea lui Soare
Tăușeanca
Ulmeni
Oltenița
Valea Roșie
Curcani
Șoldanu
Budești
Gruiu
Pasărea
Frumușani
Orăști
Postăvari
17:45
C&I Grup
Călărași
Mircea Vodă
Cuza Vodă
Grădiștea
Cunești
Vaidomir
Rasa
Bogata
Smârdan
Ciocănești
Andolina
Vărăști
Dorobanțu
Mânăstirea
Chiselet
Dunărea
Clinciu
Stancea
Spanțov
Cetatea Veche
Grădiştea (langa Ulmeni)
Valea lui Soare
Tăușeanca
Ulmeni
Oltenița
Valea Roșie
Curcani
Șoldanu
Budești
Gruiu
Pasărea
Frumușani
Orăști
Postăvari
19:30