Policlinica (Langa monument) Carei , Romania

Plecări din Policlinica (Langa monument)

Ora Către
08:10 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Piscolt Curtuiuseni Arad Valea Lui Mihai Targusor Sagu Vinga Sacuieni Ortisoara Diosig Timisoara Rosiori Oradea
09:22 AUTOGENN Ghiroda Remetea Mare Inand Salonta Recas Ciumeghiu Sustra Topolovatu Mare Avram Iancu Zerind Iosifalau Vladimirescu Chisineu Cris Belint Paulis Costeiu Simand Zimandu Nou Radna Lugoj Lipova Traian Vuia Faget Soimos Margina Conop Cosava Barzava Arad Sagu Piscolt Capruta Vinga Nicolae Balcescu Curtuiuseni Ohaba Ortisoara Varadia de Mures Valea Lui Mihai Lapugiu de Jos Timisoara Savarsin Targusor Sacuieni Ilteu Diosig Dobra Rosiori Zam Lapusnic Oradea Sacamas Burjuc Lesnic Gothatea Ilia Vetel Deva Soimus Cainelu de Jos Fornadia Salistioara Valisoara Luncoiu de Sus Brad
09:40 AUTOGENN Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
11:30 AUTOGENN Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
12:10 AUTOGENN Inand Alesd Salonta Borod Ciumeghiu Bucea Ciucea Avram Iancu Valea Draganului Zerind Chisineu Cris Huedin Izvoru Crisului Simand Zimandu Nou Dumbrava Capusu Mare Cluj Napoca Piscolt Curtuiuseni Arad Turda Valea Lui Mihai Campia Turzii Sagu Targusor Ludus Vinga Sacuieni Diosig Iernut Ortisoara Rosiori Timisoara Targu Mures Oradea
13:30 AUTOGENN Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
16:00 AUTOGENN Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Orasu Nou Negresti Oas Certeze Piatra Remeti Sapanta Campulung la Tisa Sarasau Sighetu Marmatiei
16:10 AUTOGENN Inand Salonta Ciumeghiu Avram Iancu Zerind Chisineu Cris Simand Zimandu Nou Piscolt Curtuiuseni Arad Valea Lui Mihai Targusor Sagu Sacuieni Vinga Diosig Ortisoara Rosiori Timisoara Oradea
17:30 AUTOGENN Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare
18:10 AUTOGENN Piscolt Curtuiuseni Valea Lui Mihai Targusor Sacuieni Diosig Rosiori Oradea

Sosiri în Policlinica (Langa monument)

De la Ora
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic 08:10
AUTOGENN Sighetu Marmatiei Sarasau Campulung la Tisa Sapanta Remeti Piatra Certeze Negresti Oas Orasu Nou Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic 09:22
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 09:30
Oradea
AUTOGENN Oradea Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt 09:40
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
AUTOGENN Oradea Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt 11:30
Tesan Prest SRL Ineu De Arad Tinca
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic 12:10
AUTOGENN Oradea Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt 13:30
AUTOGENN Deva Brad Tebea Baia de Cris Tarnava de Cris Ocisor Tarmure Halmagiu Virfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Carpinet Vascau Stei Petrileni Rieni Sudrigiu Pacalesti Draganesti Gradinari Beius Pocola Feneris Rabagani Copaceni Sambata Dusesti Ceica Dragesti Hidiselu de Jos Hidiselu de Sus Baile Felix
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand 16:00
AUTOGENN Oradea Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic 16:10
AUTOGENN Oradea Rosiori Diosig Sacuieni Targusor Valea Lui Mihai Curtuiuseni Piscolt 17:30
AUTOGENN Timisoara Ortisoara Vinga Sagu Arad Simand Chisineu Cris Zerind Avram Iancu Ciumeghiu Salonta Inand
AUTOGENN Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic 18:10