Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Policlinica (Langa monument)
Carei
, Romania
Plecări din Policlinica (Langa monument)
Ora
Către
08:10
AUTOGENN
Inand
Salonta
Ciumeghiu
Avram Iancu
Zerind
Chișineu Criș
Șimand
Zimandu Nou
Pișcolt
Curtuiușeni
Arad
Valea lui Mihai
Șagu
Târgușor
Vinga
Săcuieni
Orţişoara
Diosig
Roșiori
Timișoara
Oradea
09:22
AUTOGENN
Ghiroda
Inand
Remetea Mare
Recaș
Salonta
Suștra
Ciumeghiu
Avram Iancu
Topolovățu Mare
Iosifalău
Zerind
Belinț
Chișineu Criș
Vladimirescu
Păuliș
Șimand
Coșteiu
Zimandu Nou
Radna
Lugoj
Traian Vuia
Lipova
Șoimoș
Făget
Conop
Margina
Coșava
Arad
Bârzava
Șagu
Pișcolt
Căpruța
Curtuiușeni
Nicolae Bălcescu
Vinga
Ohaba
Valea lui Mihai
Lăpugiu de Jos
Vărădia de Mureș
Orţişoara
Săvârșin
Timișoara
Târgușor
Săcuieni
Ilteu
Dobra
Diosig
Lăpușnic
Zam
Roșiori
Burjuc
Săcămaș
Oradea
Gothatea
Leșnic
Vețel
Ilia
Deva
Șoimuș
Căinelu de Jos
Fornădia
Săliștioara
Vălișoara
Luncoiu de Sus
Brad
09:40
AUTOGENN
Moftinu Mic
Satu Mare
Botiz
Livada
Seini
Baia Mare
11:30
AUTOGENN
Moftinu Mic
Satu Mare
Botiz
Livada
Seini
Baia Mare
12:10
AUTOGENN
Inand
Aleșd
Borod
Salonta
Ciumeghiu
Bucea
Ciucea
Avram Iancu
Zerind
Valea Drăganului
Huedin
Chișineu Criș
Șimand
Izvoru Crișului
Zimandu Nou
Dumbrava
Căpușu Mare
Pișcolt
Cluj Napoca
Curtuiușeni
Valea lui Mihai
Arad
Turda
Șagu
Câmpia Turzii
Târgușor
Săcuieni
Vinga
Luduș
Diosig
Orţişoara
Iernut
Târgu-Mureș
Timișoara
Roșiori
Oradea
13:30
AUTOGENN
Moftinu Mic
Satu Mare
Botiz
Livada
Seini
Baia Mare
16:00
AUTOGENN
Moftinu Mic
Satu Mare
Botiz
Livada
Orașu Nou
Negrești-Oaș
Certeze
Piatra
Remeți
Săpânța
Câmpulung la Tisa
Sărăsău
Sighetu Marmației
16:10
AUTOGENN
Inand
Salonta
Ciumeghiu
Avram Iancu
Zerind
Chișineu Criș
Șimand
Zimandu Nou
Pișcolt
Curtuiușeni
Valea lui Mihai
Arad
Șagu
Târgușor
Săcuieni
Vinga
Diosig
Orţişoara
Timișoara
Roșiori
Oradea
17:30
AUTOGENN
Moftinu Mic
Satu Mare
Botiz
Livada
Seini
Baia Mare
18:10
AUTOGENN
Pișcolt
Curtuiușeni
Valea lui Mihai
Târgușor
Săcuieni
Diosig
Roșiori
Oradea
Sosiri în Policlinica (Langa monument)
De la
Ora
AUTOGENN
Baia Mare
Seini
Livada
Botiz
Satu Mare
Moftinu Mic
08:10
AUTOGENN
Sighetu Marmației
Sărăsău
Câmpulung la Tisa
Săpânța
Remeți
Piatra
Certeze
Negrești-Oaș
Orașu Nou
Livada
Botiz
Satu Mare
Moftinu Mic
09:22
Paris
Reims
Nancy
Strasbourg
Karlsruhe
Heilbronn
Nürnberg
Passau
Linz
Viena
09:30
Oradea
AUTOGENN
Oradea
Roșiori
Diosig
Săcuieni
Târgușor
Valea lui Mihai
Curtuiușeni
Pișcolt
09:40
AUTOGENN
Timișoara
Orţişoara
Vinga
Șagu
Arad
Șimand
Chișineu Criș
Zerind
Avram Iancu
Ciumeghiu
Salonta
Inand
AUTOGENN
Oradea
Roșiori
Diosig
Săcuieni
Târgușor
Valea lui Mihai
Curtuiușeni
Pișcolt
11:30
Tesan Prest SRL
Ineu De Arad
Tinca
AUTOGENN
Timișoara
Orţişoara
Vinga
Șagu
Arad
Șimand
Chișineu Criș
Zerind
Avram Iancu
Ciumeghiu
Salonta
Inand
AUTOGENN
Baia Mare
Seini
Livada
Botiz
Satu Mare
Moftinu Mic
12:10
AUTOGENN
Oradea
Roșiori
Diosig
Săcuieni
Târgușor
Valea lui Mihai
Curtuiușeni
Pișcolt
13:30
AUTOGENN
Deva
Brad
Țebea
Baia de Criș
Târnava de Criș
Ocișor
Țărmure
Hălmagiu
Vîrfurile
Lazuri
Grosi
Cristior De Jos
Cărpinet
Vașcău
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Păcălești
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Copăceni
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Drăgești
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
AUTOGENN
Timișoara
Orţişoara
Vinga
Șagu
Arad
Șimand
Chișineu Criș
Zerind
Avram Iancu
Ciumeghiu
Salonta
Inand
16:00
AUTOGENN
Oradea
Roșiori
Diosig
Săcuieni
Târgușor
Valea lui Mihai
Curtuiușeni
Pișcolt
AUTOGENN
Baia Mare
Seini
Livada
Botiz
Satu Mare
Moftinu Mic
16:10
AUTOGENN
Oradea
Roșiori
Diosig
Săcuieni
Târgușor
Valea lui Mihai
Curtuiușeni
Pișcolt
17:30
AUTOGENN
Timișoara
Orţişoara
Vinga
Șagu
Arad
Șimand
Chișineu Criș
Zerind
Avram Iancu
Ciumeghiu
Salonta
Inand
AUTOGENN
Baia Mare
Seini
Livada
Botiz
Satu Mare
Moftinu Mic
18:10