Română

Autogara BETA CLUJ

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno NR.1-3, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Autogara BETA deserveste numai trasee interjudetene si internationale avand printre parteneri companii importante in transportul rutier de calatori printre care: DACOS, NORMANDIA, TRANSMIXT, ALIS GRUP, DAIONA, ALEXANDROS TUR s.a. pentru traseele interne si FLIXBUS CEE, SAIZ TOUR, COMATI PSG, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, PRESIDENT TOUR s.a. pentru traseele internationale.

Plecări
Ora Către
00:00 Budapesta Budapesta
00:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Budapesta Budapesta
AXI TOURS Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:15 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
07:30 Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
08:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
09:00 Budapesta Budapesta
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
10:01 Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
10:30 Rosiori Inand Inand Rosiori Salonta Diosig Salonta Diosig Ciumeghiu Sacuieni Ciumeghiu Sacuieni Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Chisineu Cris Targusor Chisineu Cris Targusor Cluj Napoca Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Capusu Mare Valea Lui Mihai Simand Simand Valea Lui Mihai Capusu Mare Zimandu Nou Dumbrava Dumbrava Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Curtuiuseni Zimandu Nou Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Huedin Carei Huedin Carei Huedin Huedin Moftinu Mic Moftinu Mic Arad Arad Satu Mare Satu Mare Ciucea Sagu Ciucea Ciucea Sagu Ciucea Vinga Bucea Bucea Botiz Bucea Bucea Botiz Vinga Ortisoara Borod Borod Ortisoara Borod Livada Borod Livada Alesd Seini Alesd Timisoara Timisoara Seini Alesd Alesd Baia Mare Oradea Oradea Baia Mare Oradea Oradea
Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
11:30 Gherla Dej Beclean Bistrita Simeria
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 Cluj Napoca Aeroport Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
14:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc
Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:23 Zimbor Zalau
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Brad
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:27 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
17:30 Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hunedoara Deva
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:00 Trieste Padova Vicenza Verona Brescia Bergamo Milano Torino
19:16 Zimbor Zalau
19:30 Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Bors
Viena Viena Wels Wels Passau Passau Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Bonn Bonn Liege Liege Bruxelles Bruxelles Gent Gent Ostende Ostende Dover Dover Maidstone Maidstone Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Stoke on Trent Stoke on Trent Manchester Manchester Liverpool Liverpool
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 01:20
Budapesta Budapesta 02:00
Bors 04:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 05:15
Daiona Trans Service Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu 08:00
Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia Aiud 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Orastie Alba Iulia Deva Turda 08:25
Zimbor Zalau 08:27
Hateg Calan Alba Iulia Aiud Turda Orastie Rovinari Targu Jiu Petrosani 08:30
Orastie Alba Iulia Deva Turda 09:25
Vicenza Verona Padova Torino Milano Brescia Bergamo Trieste 09:30
Orastie Deva Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia 09:35
Sebes Alba Turda Sibiu Aiud Alba Iulia 09:49
DACOS Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes 10:28
Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda 10:30
Targu Mures
Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei 10:50
Dej Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Campulung Moldovenesc
Oradea Huedin Alesd Baile Felix 11:00
Turda Ludus Targu Mures Campia Turzii Iernut
Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu 11:07
Brad 11:29
Deva Hunedoara Orastie Alba Iulia Turda 11:30
Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea
Oradea
Turda Orastie Alba Iulia Deva 11:55
Turda Ludus Targu Mures Campia Turzii Iernut 12:50
DACOS Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes 12:58
Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea Oradea 13:00
Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas Toplita Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei 14:00
DACOS Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud 14:28
Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti 14:35
Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava 15:10
Campia Turzii Iernut Turda Ludus Targu Mures 15:23
Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Praga Hamburg 16:00
Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona
Transport Calatori SA Botosani Gherla Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej 17:00
Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu 17:16
Zimbor Zalau 17:27
Gherla Dej Beclean Bistrita 17:30
Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda
Targu Mures
DACOS Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea 18:03
Deva Turda Orastie Alba Iulia 18:25
Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin 18:30
Oradea
Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara Turda Aiud 18:35
Daiona Trans Service Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu 19:00
Targu Mures Campia Turzii Iernut Turda Ludus 19:16
Sebes Alba Turda Sibiu Aiud Alba Iulia 19:49
AXI TOURS Brasov Medias Tarnaveni Turda 19:50
Budapesta Budapesta 20:00
Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg 20:06
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 20:15
Budapesta Budapesta 20:50
DACOS Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea 21:03
Turda Ludus Targu Mures Campia Turzii Iernut 21:20
Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Ramnicu Valcea Calimanesti 21:30
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
DACOS Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti 22:12
Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 23:00