Română

Autobuze Bistrița → Feldru

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
03:20
11:00
LMMJVSD
1zi2h
16:40
13:00
a doua zi
TARSIN
LMMJVSD
80 +55
Circulă doar
Informații
06:10
11:00
LMMJVSD
1zi2h
19:30
13:00
a doua zi
TARSIN
LMMJVSD
80 +55
Circulă doar marți și joi
Informații
02:40
12:15
LMMJVSD
2zile45'
16:20
13:00
a doua zi
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
449.35lei
Circulă doar
Informații
01:00
12:15
LMMJVSD
2zile45'
18:50
13:00
a doua zi
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
449.35lei
Circulă doar vineri
Informații
21:10
18:15
LMMJVSD
18h45'
18:30
13:00
a doua zi
EuroFRATELLO
LMMJVSD
537.95lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
18:10
18:15
LMMJVSD
18h45'
12:40
13:00
a doua zi
EuroFRATELLO
LMMJVSD
537.95lei
Circulă doar joi și sâmbătă
Informații
16:40
18:15
LMMJVSD
18h45'
18:20
13:00
a doua zi
EuroFRATELLO
LMMJVSD
537.95lei
Circulă doar
Informații
08:30
18:15
LMMJVSD
18h45'
19:20
13:00
a doua zi
EuroFRATELLO
LMMJVSD
537.95lei
Circulă doar marți și joi
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
04:20
00:01
LMMJVSD
12h59'
17:30
13:00
Luna Tour
LMMJVSD
-
Circulă doar sâmbătă
Informații
09:50
00:01
LMMJVSD
12h59'
18:00
13:00
Luna Tour
LMMJVSD
-
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Informații
21:20
08:00
LMMJVSD
5h
06:20
13:00
AlexaTrans
LMMJVSD
491.65lei
Circulă doar
Informații
12:00
08:00
LMMJVSD
5h
11:40
13:00
Matei Unitrans
LMMJVSD
520.3lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
02:50
08:00
LMMJVSD
5h
19:40
13:00
Matei Unitrans
LMMJVSD
520.3lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
02:40
09:30
LMMJVSD
3h30'
12:10
13:00
Samitour
LMMJVSD
680.15lei
Circulă doar
Informații
08:00
09:30
LMMJVSD
3h30'
09:20
13:00
Samitour
LMMJVSD
680.15lei
Circulă doar marți și joi
Informații
22:40
11:20
LMMJVSD
1zi1h40'
11:30
13:00
a doua zi
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
-
Circulă doar sâmbătă
Informații
13:10
11:20
LMMJVSD
1zi1h40'
21:50
13:00
a doua zi
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
-
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Informații
09:50
12:10
LMMJVSD
1zi50'
21:10
13:00
a doua zi
Mega Travel
LMMJVSD
-
Circulă doar sâmbătă
Informații
05:10
12:10
LMMJVSD
1zi50'
10:50
13:00
a doua zi
Mega Travel
LMMJVSD
-
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Informații
16:20
13:15
LMMJVSD
23h45'
09:10
13:00
a doua zi
Romfour Romania
LMMJVSD
340.15lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
15:10
13:15
LMMJVSD
23h45'
21:20
13:00
a doua zi
Romfour Romania
LMMJVSD
340.15lei
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Informații
23:10
16:00
LMMJVSD
21h
10:50
13:00
a doua zi
Danytur
LMMJVSD
672.22lei
Circulă doar sâmbătă
Informații
13:30
16:00
LMMJVSD
21h
08:30
13:00
a doua zi
Danytur
LMMJVSD
672.22lei
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Hartă curse Bistrița - Feldru

Despre Bistrița - Feldru

Cât costă o călătorie cu autocarul Bistrița - Feldru?

Prețul întreg pentru o călătorie cu autocarul de la Bistrița la Feldru este cuprins între 80 și 420 RON.
Urmăriți Autogari.ro pentru oferte și cele mai bune prețuri. De obicei prețul biletelor achiziționate online în avans este cu până la 25% mai mic.

De unde pleacă autocarul din Bistrița către Feldru?

De la Bistrița la Feldru circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Sediu Central Matei Unitrans.

Când pleacă autocarul din Bistrița către Feldru?

Autobuzul din Bistrița pleacă spre Feldru la 12:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bistrița către Feldru?

Călătoria cu autocarul de la Bistrița la Feldru, durează 40'.

Filtru