Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Poiana

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Poiana ➞ Lumina via Constanța

marţi,
18 ian 2022
9 curse disponibile

06:30
1h 00m
07:30
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 06:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 06:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 07:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 07:30
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
07:30
1h 00m
08:30
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 07:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 07:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 08:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 08:30
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
09:30
1h 00m
10:30
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 09:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 09:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 10:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 10:30
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
09:30
1h 00m
10:30
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 09:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 09:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 10:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 10:30
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
12:00
1h 00m
13:00
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 12:00
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 12:20
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 12:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 13:00
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
15:30
1h 00m
16:30
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 15:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 15:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 16:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 16:30
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
17:30
1h 00m
18:30
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 17:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 17:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 18:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 18:30
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
19:30
1h 00m
20:30
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 19:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 19:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 20:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 20:30
    Lumina Statie Lumina
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
21:30
50m
22:20
Dorinta SRL
-
Vezi detalii

Dorinta SRL

via

  1. 21:30
    Poiana Statie Poiana
  2. Microbuz: CT Poiana - Constanta
  3. 21:50
    Constanta Statie Constanta

Metropolitan

METROPOLITAN SRL

via Ovidiu Plecare 6:30: 6:45: 7:00; 7:15; 7:30; 7:45; 8:00: 8:15; 8:30; 8:45; 9:00; 9:30; 10:00; 10:30; 11:00; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:30; 15:00; 15:30; 16:00;16:40: 17:20; 18:00; 18:40; 19:20;20:00; 20:40; 21:20 au cap de linie la Oi

  1. 22:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Lumina
  3. 22:20
    Lumina Statie Lumina
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Poiana - Lumina

De unde pleacă autocarul din Poiana către Lumina?

De la Poiana la Lumina circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Statie Poiana.

Când pleacă autocarul din Poiana către Lumina?

Autobuzul din Poiana pleacă spre Lumina la 00:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Poiana către Lumina?

Călătoria cu autocarul de la Poiana la Lumina, durează 00min.