Română

Autocare Frankfurt Germania ➞ Oradea Romania

De la Frankfurt la Oradea circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Frankfurt - Aeroportul international Hahn - Frankfurt, Frankfurt - Hauptbahnhof Sudseite, Frankfurt - La adresa, Frankfurt - Aeroport-ies.Km.150 Hotel Rastation Peco OMV, Frankfurt - Busbahnhof, Frankfurt - ZOB Hauptbanhof, Sudseite, Busstation E, Frankfurt - Waisckirsen / Medenbach și sosire în stațiile Oradea - MASTER (Calea Borsului), Oradea - Autogara Intrans SA, Oradea - VIS A VIS DE GARA CFR, Oradea - Gara CFR Oradea, Oradea - Peco Lukoil - Nufarul, Oradea - Autogara OTL Decebal, Oradea - Piata 1 Decembrie, nr. 3(intrarea in parc).
Primul autobuz pleacă la 01:00. Ultimul este la 23:30. Călătoria durează peste 14h40'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
20:00
20:00
LMMJVSD
1zi2h30'
20:50
22:30
a doua zi
Latino Expres
LMMJVSD
-
Informații
20:30
12:500
LMMJVSD
1zi2h
13:50
22:30
a doua zi
Luna Tour
LMMJVSD
-
Informații
22:30
07:300
LMMJVSD
1zi
05:40
22:30
a doua zi
Luna Tour
LMMJVSD
-
Informații
23:30
05:100
LMMJVSD
23h
15:20
22:30
a doua zi
EuroFRATELLO
LMMJVSD
-
Informații
23:30
05:400
LMMJVSD
1zi23h
18:10
22:30
a doua zi
Exotic Travel
LMMJVSD
100 +70£
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
02:00
10:400
LMMJVSD
1zi2h
23:50
04:00
Latino Expres
LMMJVSD
-
Informații
02:00
16:400
LMMJVSD
1zi2h
18:00
04:00
Luna Tour
LMMJVSD
-
Informații
03:16
16:100
LMMJVSD
1zi44'
08:30
04:00
Luna Tour
LMMJVSD
-
Informații
04:30
22:200
LMMJVSD
23h30'
07:30
04:00
Luna Tour
LMMJVSD
-
Informații
11:00
18:400
LMMJVSD
17h
19:10
04:00
Matei Unitrans
LMMJVSD
-
Circulă doar
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru