Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Baia ➞ Murfatlar via Aeroport Otopeni

marţi,
23 iul 2024
11 curse

Bilete disponibile online pe BILETERIA

01:15
8h 25m
09:40
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 01:15
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 02:00
  1. 02:00

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:00

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 06:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 09:40
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 8h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
03:15
7h 55m
11:10
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 03:15
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 04:00
  1. 04:00

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 08:00

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 08:00
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 11:10
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 7h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
05:15
7h 58m
13:13
Kirvad Tour Direct Aeroport
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 05:15
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 06:00
  1. 06:00

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 10:00

Direct Aeroport

Bravis Transfer SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 10:00
  2. Microbuz: OTOPENI-CONSTANTA
  3. 13:13
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 7h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
07:15
8h 25m
15:40
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 07:15
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 08:00
  1. 08:00

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 12:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 15:40
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 8h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
09:15
7h 55m
17:10
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 09:15
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 10:00
  1. 10:00

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:00

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 14:00
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 17:10
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 7h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
10:45
8h 14m
18:59
Kirvad Tour Metropolitan Airport
200lei+100lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 10:45
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 11:30
  1. 11:30

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:30

Metropolitan Airport

Metropolitan Airport SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

cursa rapida transfer aeroport, info 0720.300.555

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 15:30
  2. MTP AIRPORT
    Microbuz: MTP AIRPORT SOSIRI OTP-CT
    • Dotări:
  3. 18:59
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 8h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+100lei
Ultima actualizare: 01/1970
12:45
7h 55m
20:40
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 12:45
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 13:30
  1. 13:30

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 17:30

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 17:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 20:40
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 7h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
14:00
8h 40m
22:40
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 14:00
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 14:45
  1. 14:45

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:45

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 19:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 22:40
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 8h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
15:15
8h 25m
23:40
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 15:15
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 16:00
  1. 16:00

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:00

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 20:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 23:40
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 8h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
19:45
7h 55m
03:40
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 19:45
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 20:30
  1. 20:30

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 00:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 03:40 +1 zi
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 7h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
22:15
8h 25m
06:40
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
200lei+140lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 22:15
    Baia Centru
  2. Minivan: T7 Transfer Judetul TL- Tulcea
  3. 23:00
  1. 23:00

  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 03:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 06:40 +1 zi
    Murfatlar Str. Principala
Durată: 8h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
200lei+140lei
Ultima actualizare: 01/1970
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre autocarele Baia - Murfatlar

  • Care este prețul biletul de autocar de la Baia la Murfatlar?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Baia la Murfatlar este cuprins între 100 și 200 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Baia către Murfatlar?

    De la Baia la Murfatlar circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile .

  • Unde oprește în Murfatlar autocarul care vine din Baia?

    Autobuzele din Baia ajung în Murfatlar în stațiile .

  • Când pleacă autocarul din Baia către Murfatlar?

    Autobuzul din Baia pleacă spre Murfatlar la 00:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Baia către Murfatlar?

    Călătoria cu autocarul de la Baia la Murfatlar, durează ?.