Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Ciucurova ➞ Medgidia via Aeroport Otopeni

luni,
22 iul 2024
20 curse

Bilete disponibile online pe BILETERIA

02:39
6h 51m
09:30
Kirvad Tour Metropolitan Transfer Aeroport
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 02:39
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 06:00

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 06:30
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 09:30
Durată: 6h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
03:10
6h 20m
09:30
Tur Transport Metropolitan Transfer Aeroport
280lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 03:10
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 06:29

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 06:30
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 09:30
Durată: 6h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
280lei
Ultima actualizare: 01/1970
04:39
6h 21m
11:00
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 04:39
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 08:00

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 08:00
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 11:00
Durată: 6h 21min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
06:10
6h 20m
12:30
Tur Transport ALT Transport Persoane
280lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 06:10
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 09:29

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 09:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 12:30
Durată: 6h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
280lei
Ultima actualizare: 01/1970
06:39
6h 21m
13:00
Kirvad Tour Metropolitan Transfer Aeroport
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 06:39
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 10:00

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 10:00
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 13:00
Durată: 6h 21min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
08:10
6h 15m
14:25
Tur Transport Kirvad Tour
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 08:10
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 11:29

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 11:30
  2. K2
    Autocar: K2 Otopeni - Constanta
  3. 14:25
Durată: 6h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
08:39
6h 51m
15:30
Kirvad Tour Metropolitan Transfer Aeroport
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 08:39
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 12:30
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 15:30
Durată: 6h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
10:39
5h 21m
16:00
Kirvad Tour Simpa Trans
150lei+120lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 10:39
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 14:00

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT; +4-0743-333.777; +4-0743.333.738; (info Whatsapp)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 15:00
  2. Microbuz: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 16:00
    Medgidia Sens Giratoriu
Durată: 5h 21min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+120lei
Ultima actualizare: 01/1970
10:40
5h 20m
16:00
Tur Transport Simpa Trans
270lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 10:40
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 13:59

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT; +4-0743-333.777; +4-0743.333.738; (info Whatsapp)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 15:00
  2. Microbuz: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 16:00
    Medgidia Sens Giratoriu
Durată: 5h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
270lei
Ultima actualizare: 01/1970
12:09
6h 30m
18:39
Kirvad Tour Metropolitan Airport
150lei+100lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 12:09
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:30

Metropolitan Airport

Metropolitan Airport SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

cursa rapida transfer aeroport, info 0720.300.555

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 15:30
  2. MTP AIRPORT
    Microbuz: MTP AIRPORT SOSIRI OTP-CT
    • Dotări:
  3. 18:39
    Medgidia La Posta (Parc)
Durată: 6h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+100lei
Ultima actualizare: 01/1970
12:10
6h 29m
18:39
Tur Transport Metropolitan Airport
250lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 12:10
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 15:29

Metropolitan Airport

Metropolitan Airport SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

cursa rapida transfer aeroport, info 0720.300.555

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 15:30
  2. MTP AIRPORT
    Microbuz: MTP AIRPORT SOSIRI OTP-CT
    • Dotări:
  3. 18:39
    Medgidia La Posta (Parc)
Durată: 6h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
250lei
Ultima actualizare: 01/1970
14:09
6h 21m
20:30
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 14:09
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 17:30

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 17:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 20:30
Durată: 6h 21min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
14:10
6h 20m
20:30
Tur Transport ALT Transport Persoane
280lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 14:10
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 17:29

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 17:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 20:30
Durată: 6h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
280lei
Ultima actualizare: 01/1970
15:24
7h 06m
22:30
Kirvad Tour Metropolitan Transfer Aeroport
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 15:24
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 18:45

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 19:30
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 22:30
Durată: 7h 06min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
16:10
6h 20m
22:30
Tur Transport Metropolitan Transfer Aeroport
280lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 16:10
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 19:29

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 19:30
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 22:30
Durată: 6h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
280lei
Ultima actualizare: 01/1970
16:39
6h 51m
23:30
Kirvad Tour ALT Transport Persoane
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 16:39
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 20:00

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
Opinii călători

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+4-0735-339.533; +4-0742-244-010; +4-0341-171.100

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 20:30
  2. OTP
    Microbuz: OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 23:30
Durată: 6h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
21:09
6h 21m
03:30
Kirvad Tour Metropolitan Transfer Aeroport
150lei+130lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 21:09
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 00:30
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 03:30 +1 zi
Durată: 6h 21min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+130lei
Ultima actualizare: 01/1970
21:40
6h 50m
04:30
Tur Transport Metropolitan Transfer Aeroport
280lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 21:40
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 00:59 +1 zi

Metropolitan Transfer Aeroport

Metropolitan Global Logistics SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

+40737-800.100; (Non-Stop)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 01:30
  2. OTP-CT
    Microbuz: OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 04:30 +1 zi
Durată: 6h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
280lei
Ultima actualizare: 01/1970
23:39
6h 36m
06:15
Kirvad Tour Simpa Trans
150lei+120lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info: +4-0768-58.22.08

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 23:39
    Ciucurova Statie Ciucurova
  2. K3
    Autocar: K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT; +4-0743-333.777; +4-0743.333.738; (info Whatsapp)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 04:00
  2. Microbuz: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 06:15 +1 zi
    Medgidia Sens Giratoriu
Durată: 6h 36min
Zile de circulație:
LMMJVSD
150lei+120lei
Ultima actualizare: 01/1970
23:40
6h 35m
06:15
Tur Transport Simpa Trans
270lei
Detalii

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

Info:+40729661055

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 23:40
    Ciucurova Statie Centru
  2. Microbuz: Transfer Tulcea - Aeroport Otopeni
  3. 02:59 +1 zi

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.

CURSA SPECIALA DIRECTA AEROPORT; +4-0743-333.777; +4-0743.333.738; (info Whatsapp)

Nu a circulat? Semnalați aici

  1. 04:00
  2. Microbuz: (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
    • Dotări:
  3. 06:15 +1 zi
    Medgidia Sens Giratoriu
Durată: 6h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
270lei
Ultima actualizare: 01/1970
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre autocarele Ciucurova - Medgidia

  • Care este prețul biletul de autocar de la Ciucurova la Medgidia?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Ciucurova la Medgidia este cuprins între 100 și 150 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Ciucurova către Medgidia?

    De la Ciucurova la Medgidia circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile .

  • Unde oprește în Medgidia autocarul care vine din Ciucurova?

    Autobuzele din Ciucurova ajung în Medgidia în stațiile .

  • Când pleacă autocarul din Ciucurova către Medgidia?

    Autobuzul din Ciucurova pleacă spre Medgidia la 00:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Ciucurova către Medgidia?

    Călătoria cu autocarul de la Ciucurova la Medgidia, durează ?.