Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Tulcea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Tulcea ➞ Slava Rusă via Constanța

duminică,
5 dec 2021
14 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:00
10h 27m
18:27
Kirvad Tour
220lei+26lei?
Vezi detalii

Kirvad Tour

SC Kirvad Tour SRL
Opinii călători

Info: +4-0768-58.22.08

  1. 08:00

  2. K3
    Cursă specială
    Autocar : K3 Tulcea - Otopeni
    • Dotări:
  3. 12:00
  1. 13:00

  2. K2
    Cursă specială
    Autocar : K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 10h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
220lei+26lei?
Ultima actualizare: 01/1970
05:35
4h 52m
10:27
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 05:35
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 07:43

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 09:00
  2. Microbuz: Constanta - Macin
    • Dotări:
  3. 10:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 4h 52min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
06:00
8h 12m
14:12
Sherif
61lei
Vezi detalii
  1. 06:00
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 09:40

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 12:45
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 14:12
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 8h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
61lei
Ultima actualizare: 01/1970
06:30
3h 57m
10:27
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 06:30
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 08:45

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 09:00
  2. Microbuz: Constanta - Macin
    • Dotări:
  3. 10:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 3h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
07:16
6h 56m
14:12
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 07:16
  2. Microbuz: Isaccea - Constanta
    • Dotări:
  3. 09:24

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 12:45
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 14:12
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 6h 56min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
08:10
6h 02m
14:12
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 08:10
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 10:18

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 12:45
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 14:12
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 6h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
09:05
5h 07m
14:12
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 09:05
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 11:13

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 12:45
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 14:12
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 5h 07min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
10:00
4h 12m
14:12
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 10:00
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 12:08

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 12:45
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 14:12
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 4h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
10:55
7h 32m
18:27
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 10:55
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:03

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 7h 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
11:50
6h 37m
18:27
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 11:50
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 13:58

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 6h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
12:15
6h 12m
18:27
Sherif
61lei
Vezi detalii
  1. 12:15
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
  3. 15:55

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 6h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
61lei
Ultima actualizare: 01/1970
12:45
5h 42m
18:27
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 12:45
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 14:53

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 5h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
13:30
4h 57m
18:27
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 13:30
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 15:38

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 4h 57min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
14:15
4h 12m
18:27
Trace Trans
66lei
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 14:15
  2. Microbuz: Tulcea - Constanta
    • Dotări:
  3. 16:32

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 4h 12min
Circulă în toate zilele săptămânii
66lei
Ultima actualizare: 01/1970
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Tulcea - Slava Rusă

Care este prețul călătoriei cu autocarul Tulcea - Slava Rusă?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Tulcea la Slava Rusă este cuprins între 26 și 220 RON.

De unde pleacă autocarul din Tulcea către Slava Rusă?

De la Tulcea la Slava Rusă circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile parcare COMPLEX PELICAN.

Când pleacă autocarul din Tulcea către Slava Rusă?

Autobuzul din Tulcea pleacă spre Slava Rusă la 00:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Slava Rusă?

Călătoria cu autocarul de la Tulcea la Slava Rusă, durează 00min.