Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Arad

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Arad ➞ Râmnicu Sărat via Bratislava

sâmbătă,
4 dec 2021
2 curse disponibile

02:10
2z 12h
14:43
Romfour Romania
365.77lei
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 02:10
  2. Microbuz : GIURGIU-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 10:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Autocar : ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 00:10 +1 zi
    Bratislava Gara

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 06:00
    Bratislava Gara
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 14:43 +1 zi
    Ramnicu Sarat Peco Lukoil
Durată: 2zile 12h
Circulă în toate zilele săptămânii
365.77lei
Ultima actualizare: 01/1970
18:00
21h 38m
15:38
Romfour Romania
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

XXL Tours

XXL Tours ofera in pretul biletului DUS-INTORS 2 mese gratuite, coletele pina la 10 kg cost 100 SEK, coletele de peste 10 kg se vor taxa cu 10 SEK/kg, plicurile fara valoare se vor taxa cu 100 SEK

  1. 18:00
  2. Autocar: Romania - Suedia
  3. 01:30 +1 zi

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 03:00
    Bratislava Gara
  2. Microbuz : RETUR ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Midibus : RETUR BUCURESTI-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 15:40
    Râmnicu Sărat Gara CFR
Durată: 21h 38min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Ultima actualizare: 01/1970
18:40
20h 58m
15:38
Romfour Romania
463lei
Vezi detalii

Circulă doar vineri

Pentru rezervari apelati :0741057343 , 0748564547 In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg, 2 soferi la fiecare cursa, Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic , timpii

  1. 18:40
  2. Cursă specială
    Microbuz: Romania - Ungaria - Slovacia - Cehia - Germania
  3. 01:10 +1 zi

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 03:00
    Bratislava Gara
  2. Microbuz : RETUR ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 04:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Midibus : RETUR BUCURESTI-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 15:40
    Râmnicu Sărat Gara CFR
Durată: 20h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
463lei
Ultima actualizare: 01/1970
21:00
1z 17h
14:43
Aliseb Tours Romania
736.17lei
Vezi detalii

Circulă doar joi

MaxiBus Travel

Maxibus Transfero SRL
  1. 21:00
  2. Microbuz : Transfer SUD
  3. 22:30
  1. 22:30
  2. Autocar : Romania - Marea Britanie
  3. 05:00 +1 zi
    Bratislava Autogara

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 06:00
    Bratislava Gara
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 14:43 +1 zi
    Ramnicu Sarat Peco Lukoil
Durată: 1zi 17h
Zile de circulație:
LMMJVSD
736.17lei
Ultima actualizare: 01/1970
22:00
21h 30m
19:30
BEPS TRAVEL
946lei
Vezi detalii

Circulă doar

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 22:00
  2. Autocar: Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
  3. 04:30 +1 zi

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 04:30
  2. Microbuz : RETUR Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
  3. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  1. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  2. Microbuz : RETUR RO8 R.Sarat-Onesti
  3. 19:30
    Râmnicu Sărat Benzinaria Petrom
Durată: 21h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
946lei
Ultima actualizare: 01/1970
22:00
21h 30m
19:30
BEPS TRAVEL
946lei
Vezi detalii

Circulă doar

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 22:00
  2. Autocar: Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
  3. 04:30 +1 zi

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 04:30
  2. Microbuz : RETUR Romania-Anglia-Scotia
  3. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  1. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  2. Microbuz : RETUR RO8 R.Sarat-Onesti
  3. 19:30
    Râmnicu Sărat Benzinaria Petrom
Durată: 21h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
946lei
Ultima actualizare: 01/1970
22:00
21h 30m
19:30
BEPS TRAVEL
946lei
Vezi detalii

Circulă doar

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 22:00
  2. Microbuz: Romania-Anglia-Scotia
  3. 04:30 +1 zi

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 04:30
  2. Microbuz : RETUR Romania-Anglia-Irlanda-Irlanda de Nord
  3. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  1. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  2. Microbuz : RETUR RO8 R.Sarat-Onesti
  3. 19:30
    Râmnicu Sărat Benzinaria Petrom
Durată: 21h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
946lei
Ultima actualizare: 01/1970
22:00
21h 30m
19:30
BEPS TRAVEL
946lei
Vezi detalii

Circulă doar duminică

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 22:00
  2. Microbuz: Romania-Anglia-Scotia
  3. 04:30 +1 zi

BEPS TRAVEL

SC BEPS TRANS SRL

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE, NU FACEM TRANSPORT INTERN==Efectuam preluari persoane,colete sau platforma auto Italia-Anglia-Germania-Scotia-Irlanda.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si

  1. 04:30
  2. Microbuz : RETUR Romania-Anglia-Scotia
  3. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  1. 17:30
    Onești Gara CFR Onesti
  2. Microbuz : RETUR RO8 R.Sarat-Onesti
  3. 19:30
    Râmnicu Sărat Benzinaria Petrom
Durată: 21h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
946lei
Ultima actualizare: 01/1970
22:10
1z 16h
14:43
Aliseb Tours Romania
574.12lei
Vezi detalii

Circulă doar joi

Omega Group

Omega Group 84 Ltd.

Bagaj de mână şi o valiză care nu depăşeşte 20 kg-gratuit O a doua valiză 10 leva-5euro O a treia valiză 20 leva -10euro

  1. 22:10
  2. Autocar: Romania - Praga
  3. 05:45 +1 zi

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 06:00
    Bratislava Gara
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 14:43 +1 zi
    Ramnicu Sarat Peco Lukoil
Durată: 1zi 16h
Zile de circulație:
LMMJVSD
574.12lei
Ultima actualizare: 01/1970
23:05
1z 15h
14:43
Aliseb Tours Romania
453.74lei
Vezi detalii

RegioJet

Student Agency k.s.
  1. 23:05
  2. Autocar: Romania - Cehia
    • Dotări:
  3. 05:30 +1 zi
    Bratislava Autogara

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 06:00
    Bratislava Gara
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 14:43 +1 zi
    Ramnicu Sarat Peco Lukoil
Durată: 1zi 15h
Zile de circulație:
LMMJVSD
453.74lei
Ultima actualizare: 01/1970
23:20
1z 15h
14:43
Aliseb Tours Romania
574.12lei
Vezi detalii

Circulă doar joi

Omega Group

Omega Group 84 Ltd.

Bagaj de mână şi o valiză care nu depăşeşte 20 kg-gratuit O a doua valiză 10 leva-5euro O a treia valiză 20 leva -10euro

  1. 23:20
  2. Autocar: Varna - Praga
  3. 05:25 +1 zi

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 06:00
    Bratislava Gara
  2. Autocar: RETUR TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 14:43 +1 zi
    Ramnicu Sarat Peco Lukoil
Durată: 1zi 15h
Zile de circulație:
LMMJVSD
574.12lei
Ultima actualizare: 01/1970

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Arad - Râmnicu Sărat

Care este prețul călătoriei cu autocarul Arad - Râmnicu Sărat?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Arad la Râmnicu Sărat este cuprins între 87 și 473 RON.

De unde pleacă autocarul din Arad către Râmnicu Sărat?

De la Arad la Râmnicu Sărat circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Gara Mare (langa locomotiva).

Când pleacă autocarul din Arad către Râmnicu Sărat?

Autobuzul din Arad pleacă spre Râmnicu Sărat la 00:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Râmnicu Sărat?

Călătoria cu autocarul de la Arad la Râmnicu Sărat, durează 00min.