Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Arad

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Arad ➞ Moinești via Onești

sâmbătă,
4 dec 2021
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:00
1z 13h
19:20
Patru Plus Trans
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 06:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 16:25

Circula Zilnic! Nu este Nevoie de Rezervare!

  1. 18:15
  2. Autocar: Brasov -Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 19:20 +1 zi
Durată: 1zi 13h
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
07:15
12h 05m
19:20
Vertrantis
142.5lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

  1. 07:15
  2. Microbuz: Timisoara - Husi
    • Dotări:
  3. 18:10
    Onesti Statie Onesti

Circula Zilnic! Nu este Nevoie de Rezervare!

  1. 18:15
  2. Autocar: Brasov -Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 19:20
Durată: 12h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
142.5lei
Ultima actualizare: 01/1970
07:58
11h 22m
19:20
RazTravel
172.5lei
Vezi detalii

RazTravel

Raztravel Expres SRL
Opinii călători

REZERVARI- L-V:09-21. CUMPARA BILET ONLINE pt rezervare ferma.Cei cu rezervare telefonica NU AU REZERVARE FERMA,putand fi anulata.Orarul are caracter informativ.Oferim curse ocazionale interne si internationale.

  1. 07:58
  2. Cursă specială
    Microbuz: Arad - Galati
    • Dotări:
  3. 15:30

Circula Zilnic! Nu este Nevoie de Rezervare!

  1. 18:15
  2. Autocar: Brasov -Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 19:20
Durată: 11h 22min
Circulă în toate zilele săptămânii
172.5lei
Ultima actualizare: 01/1970
22:00
21h 20m
19:20
Patru Plus Trans
-
Vezi detalii

Erick Trans

ERICK 08 ERK TRANS SRL-D

GALATI – BRAILA – TECUCI – FOCSANI – ONESTI – TG SECUIESC – BRASOV – SIBIU - SEBES - ORASTIE – DEVA -FAGET - LUGOJ – TIMISOARA –GIARMATA- ARAD si retur. Orar rezervari 09:00-21.00

  1. 22:00
  2. Cursă specială
    Microbuz: RETUR Galati - Timisoara - Arad
    • Dotări:
  3. 07:25 +1 zi

Circula Zilnic! Nu este Nevoie de Rezervare!

  1. 18:15
  2. Autocar: Brasov -Piatra Neamt
    • Dotări:
  3. 19:20 +1 zi
Durată: 21h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Arad - Moinești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Arad - Moinești?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Arad la Moinești este cuprins între 12 și 160 RON.

De unde pleacă autocarul din Arad către Moinești?

De la Arad la Moinești circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour).

Când pleacă autocarul din Arad către Moinești?

Autobuzul din Arad pleacă spre Moinești la 00:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Moinești?

Călătoria cu autocarul de la Arad la Moinești, durează 00min.