Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze București ➞ Iași via Urziceni

marţi,
4 oct 2022
27 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:30
8h 00m
14:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 06:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 07:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 08:40
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 8h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
07:00
7h 30m
14:30
Hermes maSSaro
-
Vezi detalii

- telefon pentru rezervări din Otopeni: +4-0742-518.416. Prețul este valabil doar pentru plata online!

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 07:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
    • Dotări:
  3. 07:40
    Urziceni Centura
  1. 08:40
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
07:00
7h 30m
14:30
Nic&Gil maSSaro
132lei
Vezi detalii

Nic&Gil

Nic&Gil Impex SRL
  1. 07:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Urziceni
    • Dotări:
  3. 08:00
  1. 08:40
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 14:30
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
07:30
11h 00m
18:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 07:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 08:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 11h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
07:45
10h 45m
18:30
Nic&Gil maSSaro
132lei
Vezi detalii

Nic&Gil

Nic&Gil Impex SRL
  1. 07:45
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Urziceni
    • Dotări:
  3. 08:45
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 10h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
08:15
10h 15m
18:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 08:15
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 09:29
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 10h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
08:30
10h 00m
18:30
Nic&Gil maSSaro
132lei
Vezi detalii

Nic&Gil

Nic&Gil Impex SRL
  1. 08:30
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Urziceni
    • Dotări:
  3. 09:30
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 10h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
08:45
9h 45m
18:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 08:45
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 09:59
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 9h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
09:15
9h 15m
18:30
Nic&Gil maSSaro
132lei
Vezi detalii

Nic&Gil

Nic&Gil Impex SRL
  1. 09:15
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Urziceni
    • Dotări:
  3. 10:15
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 9h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
09:30
9h 00m
18:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 09:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 10:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
10:00
8h 30m
18:30
Nic&Gil maSSaro
132lei
Vezi detalii

Nic&Gil

Nic&Gil Impex SRL
  1. 10:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Urziceni
    • Dotări:
  3. 11:00
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 8h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
10:30
8h 00m
18:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 10:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 11:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 8h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
11:00
7h 30m
18:30
TASA Suceava maSSaro
137lei
Vezi detalii

TASA Suceava

Transporturi Auto Suceava SA

Circula permanent, reducere 20 % bilete dus- întors, reducere 20 % bilete elevi si studenti, reducere 50 % bilete pentru pensionari, pe baza de cupon si carte de identitate; reducere 100 % bilete pentru handicapati, deportati , pe baza de legitim

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 11:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Suceava
  3. 12:00
  1. 12:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 18:30
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
137lei
Ultima actualizare: 01/1970
11:15
10h 45m
22:00
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 11:15
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 12:29
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 15:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 10h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
11:45
10h 15m
22:00
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 11:45
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 12:59
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 15:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 10h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
12:45
9h 15m
22:00
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 12:45
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 13:59
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 15:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 9h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
13:00
9h 00m
22:00
Nic&Gil maSSaro
132lei
Vezi detalii

Nic&Gil

Nic&Gil Impex SRL
  1. 13:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Urziceni
    • Dotări:
  3. 14:00
  1. 15:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
13:40
8h 20m
22:00
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 13:40
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 14:54
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 15:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 22:00
Durată: 8h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
14:45
9h 45m
00:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 14:45
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 15:59
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 18:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 9h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
15:15
9h 15m
00:30
Eprubeta SRL maSSaro
132lei
Vezi detalii

Eprubeta SRL

Numar statii 11

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 15:15
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Buzau
    • Dotări:
  3. 16:15
  1. 18:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 9h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
15:45
8h 45m
00:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 15:45
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 16:59
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 18:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 8h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
16:15
8h 15m
00:30
Eprubeta SRL maSSaro
132lei
Vezi detalii

Circulă doar duminică

Eprubeta SRL

Numar statii 11

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 16:15
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Buzau
  3. 17:15
  1. 18:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 8h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
16:30
8h 00m
00:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 16:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 17:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 18:15
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 8h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
17:30
9h 00m
02:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 17:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 18:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 20:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 9h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
18:30
8h 00m
02:30
Nic&Gil maSSaro
132lei
Vezi detalii

Nic&Gil

Nic&Gil Impex SRL
  1. 18:30
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Urziceni
    • Dotări:
  3. 19:30
  1. 20:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 8h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
132lei
Ultima actualizare: 01/1970
18:30
8h 00m
02:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 18:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 19:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 20:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 8h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970
19:00
7h 30m
02:30
Compania RVG maSSaro
137lei
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

Reduceri pentru elevi și studenți cu urcare din Darabani, Dorohoi, Botosani:în 90 LEI REZERVARI ONLINE : rezervari @ rvg . ro

Nu a circulat? Semnalați aici ( comentarii)

  1. 19:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar: Bucuresti - Botosani
    • Dotări:
  3. 20:00
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 20:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
137lei
Ultima actualizare: 01/1970
19:30
7h 00m
02:30
Millenium Trans maSSaro
-
Vezi detalii

Millenium Trans

Millenium Trans Impex
  1. 19:30
  2. Microbuz: Bucuresti - Urziceni
  3. 20:44
    Urziceni Statie Urziceni
  1. 20:45
    Urziceni Peco Petrom(DN2)
  2. 1ISR
    Autocar: 1ISR Bucuresti - Iasi
    • Dotări:
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Ultima actualizare: 01/1970

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre București - Iași

Care este prețul călătoriei cu autocarul București - Iași?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la București la Iași este cuprins între 7 și 117 RON.

De unde pleacă autocarul din București către Iași?

De la București la Iași circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Academia Romana Militara, Autogara Filaret, Parcare Muzeu CFR, Autogara Perla Trans-Bosfor Turizm, Autogara IDM Basarab Kennedy.

Când pleacă autocarul din București către Iași?

Primul autobuz din București pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din București către Iași?

Călătoria București-Iași cu autocarul, durează între 7h 00min și 7h 30min.