Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brașov ➞

luni,
3 oct 2016
8 curse disponibile

08:00
1h 42m
09:42
Linka Tranzit
13lei?
Vezi detalii

Numar statii 14

  1. 08:00
  2. Autocar: Brasov - Covasna Voinesti
  3. 09:42
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Linka Tranzit SRL | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
1h 40m
09:40
Super Univers Trans
14lei?
Vezi detalii

Super Univers Trans

Super Univers Trans SRL
  1. 08:00
  2. Midibus: Brasov - Covasna
  3. 09:40
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Super Univers Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2016
12:00
1h 40m
13:40
Linka Tranzit
13lei?
Vezi detalii

Linka Tranzit

Linka Tranzit SRL

Numar statii 14

  1. 12:00
  2. Autocar: Brasov - Covasna Voinesti
  3. 13:40
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Linka Tranzit SRL | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
1h 40m
13:40
Super Univers Trans
14lei?
Vezi detalii

Super Univers Trans

Super Univers Trans SRL
  1. 12:00
  2. Midibus: Brasov - Covasna
  3. 13:40
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Super Univers Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2016
15:00
1h 10m
16:10
Super Univers Trans
14lei?
Vezi detalii

Super Univers Trans

Super Univers Trans SRL
  1. 15:00
  2. Midibus: Brasov - Covasna
  3. 16:10
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14lei?
Sursa: Super Univers Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2016
16:00
1h 42m
17:42
Linka Tranzit
13lei?
Vezi detalii

Linka Tranzit

Linka Tranzit SRL

Numar statii 14

  1. 16:00
  2. Autocar: Brasov - Covasna Voinesti
  3. 17:42
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Linka Tranzit SRL | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
1h 10m
19:10
Super Univers Trans
14lei?
Vezi detalii

Super Univers Trans

Super Univers Trans SRL
  1. 18:00
  2. Midibus: Brasov - Covasna
  3. 19:10
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14lei?
Sursa: Super Univers Trans SRL | Ultima actualizare: 02/2016
20:00
1h 42m
21:42
Linka Tranzit
13lei?
Vezi detalii

Linka Tranzit

Linka Tranzit SRL

Numar statii 14

  1. 20:00
  2. Autocar: Brasov - Covasna Voinesti
  3. 21:42
    Covasna Voinesti Statie Covasna Voinesti
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
13lei?
Sursa: Linka Tranzit SRL | Ultima actualizare: 08/2014

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov -

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brașov - ?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brașov la este cuprins între 13 și 14 RON.

De unde pleacă autocarul din Brașov către ?

De la Brașov la circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR), Gara CFR Brasov.

Când pleacă autocarul din Brașov către ?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către ?

Călătoria Brașov- cu autocarul, durează între 1h 10min și 1h 42min.