Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Toplita

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Toplița ➞ Lunca Bradului

duminică,
22 mai 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

09:25
15m
09:40
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 09:25
    Toplita Statie Toplita
  2. Autocar: Piatra Neamt - Bicaz - Lacu Rosu - Gheorgheni - Sarmas - Toplita - Deda - Reghin - Targu Mures - Clu
    • Dotări:
  3. 09:40
    Lunca Bradului statie autobuz
Durată: 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 04/2022
06:00
24m
06:24
DANY TRANS
-
Vezi detalii
  1. 06:00
    Toplita Statie autobuz
  2. Autocar: Gheorgheni - Joseni - Ditrau - Toplita - Rastolita - Reghin - Sarmasel - Mociu - Cluj Napoca A FANY
  3. 06:24
    Lunca Bradului statie autobuz
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 09/2021
09:00
30m
09:30
DANY TRANS
-
Vezi detalii
  1. 09:00
    Toplita Statie autobuz
  2. Microbuz: Gheorgheni - Joseni - Ditrau - Toplita - Rastolita - Reghin - Sarmasel - Mociu - Cluj Napoca A FANY
  3. 09:30
    Lunca Bradului statie autobuz
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Dany Trans SRL | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Toplița - Lunca Bradului

Despre Toplița - Lunca Bradului

Care este prețul călătoriei cu autocarul Toplița - Lunca Bradului?

Prețul unei călători cu autocarul de la Toplița la Lunca Bradului este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Toplița către Lunca Bradului?

De la Toplița la Lunca Bradului circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie autobuz, Statie Toplita.

Când pleacă autocarul din Toplița către Lunca Bradului?

Primul autobuz din Toplița pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 09:25.

Cât durează călătoria cu autocarul din Toplița către Lunca Bradului?

Călătoria Toplița-Lunca Bradului cu autocarul, durează între 15min și 30min.