Autogara Transport Public Urban Drobeta SA Drobeta Turnu Severin , Romania

Str. Topolnitei nr.5, Drobeta Turnu Severin, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transport Public Urban Drobeta SA

Ora Către
06:00 Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca Craiova
06:15 Plenita
06:30 Calafat
07:00 Strehaia Craiova
Motru
07:45 Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca Craiova
Istanbul
08:15 Craiova
08:30 Istanbul
11:21 Craiova
12:00 Rast
12:21 Orsova Baile Herculane Caransebes Lugoj Timisoara
13:00 Putinei Malovat Tigareni Colibasi Cringulesti Cocorova Ciovarnasani Gardoaia Floresti Brosteni Motru Targu Jiu Milostea Table Slatioara Cumpene Ciupa Trei Stejari Horezu Tomsani Costesti Negrulesti Birzesti Pietrari Pausesti Otasau Barlogu Stoenesti Bunesti Govora Cazanesti Copacelu Ramnicu Valcea
13:30 Baile Herculane Resita
Calafat
14:00 Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca Craiova
14:30 Malovat Craguiesti Brosteni Motru Targu Jiu Lainici Petrosani Banita Baru Livadia Pui Baiesti Ohaba Hateg Calan Hunedoara
16:30 Caransebes Hunedoara
Motatei
16:51 Strehaia Filiasi Craiova Bals Dragasani Ramnicu Valcea
17:21 Simian Ghelmegioaia Prunisor Timna Ciochiuta Strehaia Stangaceaua Butoiesti Arginesti Gura Motrului Filiasi Racarii de Jos Tatomiresti Bradesti Cotofenii din Fata Beharca Craiova
19:00 Orsova

Sosiri în Autogara Transport Public Urban Drobeta SA

De la Ora
Istanbul 06:30
Orsova 07:00
Rast 08:29
Resita Baile Herculane 09:15
Motatei 09:28
Calafat 10:13
Ramnicu Valcea Copacelu Cazanesti Govora Bunesti Stoenesti Barlogu Pausesti Otasau Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu Trei Stejari Ciupa Cumpene Slatioara Table Milostea Targu Jiu Motru Brosteni Floresti Gardoaia Ciovarnasani Cocorova Cringulesti Colibasi Tigareni Malovat Putinei 10:19
Hunedoara Caransebes 11:21
Ramnicu Valcea Dragasani Bals Craiova Filiasi Strehaia 12:21
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian 12:45
Hunedoara Calan Hateg Ohaba Baiesti Pui Livadia Baru Banita Petrosani Lainici Targu Jiu Motru Brosteni Craguiesti Malovat 12:52
Craiova 13:28
Plenita 14:13
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian 14:30
Motru 14:58
Istanbul 15:30
Craiova 16:30
Calafat 16:43
Timisoara Lugoj Caransebes Baile Herculane Orsova 16:51
Craiova Strehaia 19:00
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian 20:00
Craiova Beharca Cotofenii din Fata Bradesti Tatomiresti Racarii de Jos Filiasi Gura Motrului Arginesti Butoiesti Stangaceaua Strehaia Ciochiuta Timna Prunisor Ghelmegioaia Simian 22:30