Magyar
Română
English
Українська
Magyar
Română
English
Українська
Bus schedule
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Foglalások
Könyv
My Jegyek
Ellenőrizze jegy
Rent a Bus
-ról
A Autogari.RO
Blog
Elérhetőségek
Keresés
Close
FROM
Departure city
Által
Destination city
indulás napja
indulás napja
Passengers
Passengers
Felnőttek
Nyugdíjasok
Students
Diákok
Gyermekek
Keresés
Statie Harsova
Harsova
, Romania
Open in Maps
Indulás Statie Harsova
Óra
Által
03:00
LYK
Eforie Nord
Eforie Sud
Mangalia
04:00
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
04:45
Ovidiu
Constanța
06:00
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
LYK
Eforie Nord
Eforie Sud
Mangalia
Electro Tur SRL
Constanța
TranSEvren
Saraiu
Stejaru
Dulgheru
Vulturu
Runcu
Nistorești
Pantelimon de Jos
Mireasa
Târgușor
Mihail Kogălniceanu
Ovidiu
Constanța
08:00
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
Electro Tur SRL
Constanța
08:15
Stupina
Crucea
Gălbiori
Mihail Kogălniceanu
Constanța
09:55
Grup Atyc
Crucea
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Ovidiu
Mamaia
Constanța
10:00
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
Saraiu
Tulcea
10:20
LYK
Viziru
Brăila
Tecuci
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Hârlău
Flămânzi
Botoșani
Crucea
Mihail Kogălniceanu
Constanța
11:00
TranSEvren
Saraiu
Stejaru
Dulgheru
Vulturu
Runcu
Nistorești
Pantelimon de Jos
Mireasa
Târgușor
Mihail Kogălniceanu
Ovidiu
Constanța
12:00
Electro Tur SRL
Constanța
Saraiu
Tulcea
13:00
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
13:30
Stupina
Crucea
Gălbiori
Mihail Kogălniceanu
Constanța
Electro Tur SRL
Constanța
Giurgeni
Țăndărei
Slobozia
Perieți
Andrășești
Ciochina
Căzănești
Munteni Buzău
Malu
Ion Roată
Alexeni
Manasia
Urziceni
Albești-Paleologu
Ploiești
Blejoi
Florești
Câmpina
Comarnic
Sinaia
Bușteni
Predeal
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Covasna
13:40
Popas Chirana
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Bertesti De Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Brăila
Galați
14:00
Saraiu
Tulcea
15:00
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
15:30
Saraiu
Tulcea
16:15
Electro Tur SRL
Constanța
16:30
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
LYK
Eforie Nord
Eforie Sud
Mangalia
Popas Chirana
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Bertesti De Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Brăila
Galați
TranSEvren
Saraiu
Stejaru
Dulgheru
Vulturu
Runcu
Nistorești
Pantelimon de Jos
Mireasa
Târgușor
Mihail Kogălniceanu
Ovidiu
Constanța
16:35
Grup Atyc
Giurgeni
Țăndărei
Bucu
Slobozia
Andrășești
Căzănești
Ion Roată
Urziceni
Jilavele
Ciorani
Albești-Paleologu
Ploiești
17:00
Saraiu
Tulcea
17:20
LYK
Viziru
Brăila
Tecuci
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Hârlău
Flămânzi
Botoșani
18:00
Țăndărei
Slobozia
Drajna Nouă
București
19:00
Electro Tur SRL
Constanța
Saraiu
Tulcea
19:15
Viziru
Brăila
Tecuci
Tișița
Mărășești
Adjud
Răcăciuni
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Cotnari
Hârlău
Frumușica
Flămânzi
Copălău
Botoșani
20:30
Saraiu
Tulcea
20:50
LYK
Viziru
Brăila
Tecuci
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Hârlău
Flămânzi
Botoșani
22:00
Saraiu
Tulcea
érkezések Statie Harsova
-Tól
Óra
LYK
Botoșani
Flămânzi
Hârlău
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Tecuci
Brăila
Viziru
03:00
Darabani
Dorohoi
Coțușca
Săveni
Tulcea
Saraiu
04:00
Botoșani
Copălău
Flămânzi
Frumușica
Hârlău
Cotnari
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Răcăciuni
Adjud
Mărășești
Tișița
Tecuci
Brăila
Viziru
04:45
Tulcea
Saraiu
06:00
LYK
Botoșani
Flămânzi
Hârlău
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Tecuci
Brăila
Viziru
Electro Tur SRL
Constanța
07:30
Tulcea
Saraiu
08:00
Galați
Brăila
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Bertesti De Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Popas Chirana
Giurgeni
08:15
TranSEvren
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu
Târgușor
Mireasa
Pantelimon de Jos
Nistorești
Runcu
Vulturu
Dulgheru
Stejaru
Saraiu
08:45
Electro Tur SRL
Constanța
09:30
Grup Atyc
Ploiești
Albești-Paleologu
Ciorani
Jilavele
Urziceni
Ion Roată
Căzănești
Andrășești
Slobozia
Bucu
Țăndărei
Giurgeni
09:55
Tulcea
Saraiu
10:00
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
LYK
Mangalia
Eforie Sud
Eforie Nord
10:20
Covasna
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
Sinaia
Comarnic
Câmpina
Florești
Blejoi
Ploiești
Albești-Paleologu
Urziceni
Manasia
Alexeni
Ion Roată
Malu
Munteni Buzău
Căzănești
Ciochina
Andrășești
Perieți
Slobozia
Țăndărei
Giurgeni
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
12:00
Electro Tur SRL
Constanța
12:30
Tulcea
Saraiu
13:00
Galați
Brăila
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Bertesti De Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Popas Chirana
Giurgeni
13:30
Constanța
Mihail Kogălniceanu
Crucea
Constanța
Mihail Kogălniceanu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Giurgeni
13:40
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
14:00
Tulcea
Saraiu
15:00
Electro Tur SRL
Constanța
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
15:30
TranSEvren
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu
Târgușor
Mireasa
Pantelimon de Jos
Nistorești
Runcu
Vulturu
Dulgheru
Stejaru
Saraiu
16:00
Tulcea
Saraiu
16:30
LYK
Botoșani
Flămânzi
Hârlău
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Tecuci
Brăila
Viziru
Constanța
Mihail Kogălniceanu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Giurgeni
Grup Atyc
Constanța
Mamaia
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Crucea
16:35
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
17:00
LYK
Mangalia
Eforie Sud
Eforie Nord
17:20
Electro Tur SRL
Constanța
17:30
TranSEvren
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu
Târgușor
Mireasa
Runcu
Vulturu
Dulgheru
Stejaru
Saraiu
17:49
Tulcea
Saraiu
18:00
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
19:00
Constanța
Ovidiu
19:15
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
20:30
LYK
Mangalia
Eforie Sud
Eforie Nord
20:50
Electro Tur SRL
Constanța
București
Drajna Nouă
Slobozia
Țăndărei
22:00