Nicolae Balcescu Nicolae Balcescu , Romania

Plecări din Nicolae Balcescu

Ora Către
06:07 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
07:02 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
08:06 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
08:22 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
08:36 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
09:06 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
09:22 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
09:52 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
10:06 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
10:36 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
10:40 GRUP ATYC Mihail Kogalniceanu Ovidiu Mamaia Constanta
10:52 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
11:05 Mihail Kogalniceanu Constanta
12:22 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
12:36 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
13:00 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Tandarei Ograda Bucu Slobozia Perieti Andrasesti Ciochina Cazanesti Malu Ion Roata Alexeni Urziceni Jilavele Albesti Paleologu Ploiesti Campina Comarnic Sinaia Busteni Predeal Brasov
13:36 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
14:12 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
14:36 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
14:52 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
15:06 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
15:22 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
15:50 GRUP ATYC Crucea Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Andrasesti Cazanesti Ion Roata Urziceni Jilavele Ciorani Albesti Paleologu Ploiesti
15:52 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
16:22 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
17:02 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
17:52 Dorobantu Galbiori Crucea Stupina Harsova Giurgeni Gura Ialomitei Luciu Mihai Bravu Bertestii de Sus Bertestii de Jos Spiru Haret Cuza Voda Viziru Lanurile Valea Canepei Albina Lacu Sarat Varsatura Braila Galati
18:21 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
19:06 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta
20:06 Mihail Kogalniceanu Mihail Kogalniceanu Aeroport Ovidiu Constanta

Sosiri în Nicolae Balcescu

De la Ora
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 06:07
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 07:02
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 08:06
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 08:22
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 08:36
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 09:06
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 09:22
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 09:52
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 10:06
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 10:36
GRUP ATYC Ploiesti Albesti Paleologu Ciorani Jilavele Urziceni Ion Roata Cazanesti Andrasesti Slobozia Bucu Tandarei Giurgeni Harsova Crucea 10:40
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 10:52
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina Ploiesti Albesti Paleologu Jilavele Urziceni Alexeni Ion Roata Malu Cazanesti Ciochina Andrasesti Perieti Slobozia Bucu Ograda Tandarei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 11:05
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 11:36
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 12:22
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 12:36
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu 13:00
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 13:26
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 13:36
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 14:12
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 14:36
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 14:52
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 15:06
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 15:22
GRUP ATYC Constanta Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu 15:50
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 15:52
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 16:06
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 16:22
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 17:02
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu
Constanta Ovidiu Mihail Kogalniceanu Aeroport Mihail Kogalniceanu 17:52
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 18:21
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 19:06
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori 19:36
Galati Braila Varsatura Lacu Sarat Albina Valea Canepei Lanurile Viziru Cuza Voda Spiru Haret Bertestii de Jos Bertestii de Sus Mihai Bravu Luciu Gura Ialomitei Giurgeni Harsova Stupina Crucea Galbiori Dorobantu 20:06