Română

Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

Plecări
Ora Către
00:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Bucuresti Bucuresti Urziceni Urziceni Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Adjud Adjud Bacau Bacau Roman Roman Falticeni Falticeni Suceava Suceava
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
02:15 Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
02:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
05:30 Sucevita Putna Manastirea Sucevita Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Botosani
07:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
10:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
10:30 Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
10:41 Chisinau
12:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
13:30 Chisinau
14:00 Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
14:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
15:30 Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
16:20 Chisinau
16:30 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
17:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:55 Bucuresti
18:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
19:00 Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:30 Pascani
Dorohoi Darabani
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
20:00 Bucuresti
21:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Chisinau
21:01 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
21:05 Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
22:30 Buzau Focsani Tecuci
22:31 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi Darabani Radauti Prut
22:45 Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Sosiri
De la Ora
Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov 00:00
Bacau Urziceni Suceava Urziceni Suceava Bucuresti Bucuresti Falticeni Falticeni Adjud Adjud Roman Roman Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Bacau
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 00:30
Chisinau 01:25
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila 01:30
Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 01:45
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 02:00
Ploiesti 03:00
Bals Craiova Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti 03:10
Pitesti Craiova Slatina (Olt) Filiasi Scornicesti Rovinari Targu Jiu Bals
Craiova Bals Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi
Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Comarnic Harman Azuga Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni 03:40
Buzau Galati Braila 03:45
Chisinau 03:55
Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau Adjud 04:00
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci
Medgidia Constanta Costinesti Cernavoda Mangalia
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Bacau Adjud Tisita Cristesti Siret Radauti Suceava Falticeni Roman
Braila Galati Ianca Buzau Galati Braila Braila
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Constanta Mangalia
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea 04:05
Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari 04:15
Targu Jiu Horezu Ramnicu Valcea Pitesti 04:30
Ramnicu Valcea Pitesti Sibiu 04:50
Chisinau 04:56
Bals Craiova Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti 05:00
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila 05:30
Ploiesti
Constanta Mangalia 05:45
Bucuresti 06:15
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti 06:20
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 06:30
Busteni Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Comarnic Harman Azuga Zarnesti Poiana Brasov Cristian
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare
Buzau Galati Braila
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau 07:00
Chisinau
Chisinau
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 08:00
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Scornicesti Bals Craiova Slatina (Olt) Pitesti
Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Ploiesti
Constanta Mangalia 08:15
Ramnicu Valcea Pitesti Sibiu 08:25
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca 08:30
Chisinau
Brasov Harman Brasov Harman Zarnesti Predeal Zarnesti Cristian Comarnic Azuga Cristian Comarnic Codlea Azuga Codlea Ghimbav Poiana Brasov Sinpetru Ghimbav Busteni Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Sinpetru Busteni Stupini Sfantu Gheorghe Sinaia Stupini 09:00
Chisinau
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 09:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Buzau
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 10:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Constanta Mangalia 10:15
Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Brasov Sinpetru Ghimbav Sfantu Gheorghe Sinpetru Stupini Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Comarnic Harman Azuga Comarnic Harman Azuga Zarnesti 10:30
Ploiesti
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea
Pitesti Targu Jiu Horezu Ramnicu Valcea 10:45
Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau Adjud Focsani 11:00
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni 11:30
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Constanta Mangalia
Pitesti Scornicesti Bals Craiova Slatina (Olt) 11:40
Piatra Neamt Bucuresti 12:20
Tecuci Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani 12:30
Faurei Galati Braila Ianca Buzau
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Sinaia Brasov Ghimbav Sinpetru Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Comarnic Harman Azuga 13:00
Ploiesti
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 13:15
Pascani 13:30
Buzau Faurei Galati Braila Ianca 14:00
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Darabani Dorohoi
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Mangalia 14:15
Barlad Focsani Tecuci Vaslui Ramnicu Sarat 14:30
Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal
Buzau Suceava Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat
Buzau Galati Braila
Ramnicu Sarat Iasi Buzau Roman Bacau Adjud Focsani 15:00
Medgidia Constanta Costinesti Cernavoda Mangalia
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Radauti 15:20
Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti Bals Craiova
Craiova Bals Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi
Bacau Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman 15:30
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Urziceni Cristesti Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Ploiesti
Constanta Mangalia 15:45
Sfantu Gheorghe Busteni Stupini Sinaia Harman Brasov Zarnesti Predeal Cristian Comarnic Codlea Azuga Ghimbav Sinpetru Poiana Brasov 16:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau 16:30
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal 17:00
Bucuresti Falticeni Adjud Roman Ramnicu Sarat Bacau Urziceni Suceava 17:10
Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci Vaslui 17:30
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Slatina (Olt) Filiasi Scornicesti Rovinari Targu Jiu Bals Pitesti Craiova 17:45
Radauti Falticeni Suceava Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti Siret 17:55
Ploiesti 18:00
Constanta Mangalia 18:15
Sinpetru Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Busteni Stupini Sinaia Harman Brasov Zarnesti Predeal Cristian Comarnic Codlea Azuga Ghimbav 19:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Flamanzi Targu Frumos Bacau Radauti Prut Darabani Dorohoi Botosani Harlau Roman 19:20
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 19:30
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Buzau Galati Braila
Braila Ianca Buzau Faurei Galati 20:00
Chisinau
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Chisinau
Odesa
Constanta Mangalia 20:15
Ploiesti 20:30
Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov 21:00
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti 21:30
Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti Bals Craiova 21:50
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 22:00
Chisinau 22:50
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 23:00
Buzau Galati Braila Braila Braila Galati Ianca
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Constanta Mangalia