Română

PECO PETROM PREDEAL

Predeal , Romania
Indicații

Plecări
Ora Către
00:00 Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
00:30 Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
01:10 Otopeni Aeroport
02:00 Brasov Poiana Brasov
02:55 Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
04:00 Otopeni Aeroport
04:30 Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
05:10 Viena Linz Passau Nurnberg Heilbronn Stuttgart Karlsruhe Strasbourg Nancy Metz Vitry-le-Francois Reims Paris
Cluj Napoca
05:45 Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov Brasov
06:30 Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Otopeni Aeroport
06:33 Transbus Codreanu Sinaia Slobozia Constanta
07:20 Cord Sinaia
08:00 Otopeni Aeroport
08:52 Transbus Codreanu Azuga
09:00 Otopeni Aeroport
09:20 Cord Sinaia
09:29 Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov
09:30 GRUP ATYC Azuga Busteni Poiana Tapului Sinaia Glod Moroeni Pietrosita Dealu Mare Buciumeni Fieni Motaeni Pucioasa Pucioasa Laculete Gara Doicesti Aninoasa Targoviste Targoviste
09:35 Sinaia Mizil Buzau Braila Galati
10:00 Brasov Poiana Brasov
Salonic Uranopoli (Sfantul Munte Athos)
10:30 Otopeni Aeroport
10:37 Transbus Codreanu Azuga
11:00 Brasov Fagaras Sibiu
11:14 Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov
11:20 Cord Sinaia
11:30 Olimpia Travel Bors
Olimpia Travel Viena Viena Wels Wels Passau Passau Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Bonn Bonn Liege Liege Bruxelles Bruxelles Gent Gent Ostende Ostende Dover Dover Maidstone Maidstone Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Stoke on Trent Stoke on Trent Manchester Manchester Liverpool Liverpool
12:00 Otopeni Aeroport
12:22 Transbus Codreanu Azuga
12:45 Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov Brasov
Cord Sinaia
13:00 Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
13:14 Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov
13:30 Otopeni Aeroport
Contessa Entellina Contessa Entellina Contessa Entellina Taormina Taormina Taormina Giarre Giarre Giarre Acireale Acireale Acireale Catania Catania Catania Lentini Lentini Siracusa Siracusa Siracusa Avola Avola Avola Lido di Mondello Lido di Mondello Lido di Mondello Rosolini Rosolini Rosolini Modica Modica Modica Ragusa Ragusa Ragusa Vittoria Vittoria Vittoria Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Brasov
13:37 Transbus Codreanu Azuga
14:20 Cord Sinaia
14:23 Transbus Codreanu Brasov
14:30 Otopeni Aeroport
15:00 Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
15:14 Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov
15:15 Cord Sinaia
16:20 Cord Sinaia
16:25 GRUP ATYC Timisu De Jos Brasov Harman Ozun Cernat Targu Secuiesc Lemnia Bretcu Poiana Sarata Oituz Onesti
16:30 Brasov Poiana Brasov
Otopeni Aeroport
16:52 Transbus Codreanu Azuga
17:15 Cord Sinaia
17:29 Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov
17:30 Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
17:45 Sinaia Ploiesti Mizil Buzau Braila Galati
18:20 Cord Sinaia
18:30 Brasov Poiana Brasov
Otopeni Aeroport
20:00 Brasov Fagaras Sibiu
20:30 Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
21:30 Otopeni Aeroport
22:00 Brasov Poiana Brasov
Sosiri
De la Ora
Fetesti Drajna Noua Ploiesti Constanta Mangalia Azuga Busteni Sinaia Comarnic Bucuresti Cernavoda 00:00
Otopeni Aeroport 00:30
Otopeni Aeroport 02:00
Ludus Campia Turzii Iernut Cluj Napoca Targu Mures Sighisoara Brasov Turda 02:55
Otopeni Aeroport 04:30
Olimpia Travel Bors 05:30
Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov Timisu De Jos Brasov Timisu De Sus Timisu De Jos 05:40
Uranopoli (Sfantul Munte Athos) Salonic
Otopeni Aeroport 06:30
Transbus Codreanu Brasov 06:33
Cord Sinaia 06:57
Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov Timisu De Jos Brasov 07:40
Cord Sinaia 07:52
Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov 08:52
Cord Sinaia 08:57
Transbus Codreanu Azuga 09:29
Brasov 09:30
GRUP ATYC Harman Cernat Lemnia Bretcu Poiana Sarata Oituz Ozun Targu Secuiesc Onesti Brasov Timisu De Jos
Brasov Ploiesti Sibiu Fagaras 09:35
Otopeni Aeroport 10:00
Transbus Codreanu Brasov Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos 10:37
Cord Sinaia 10:57
Sinaia Galati Braila Buzau Mizil Ploiesti 11:00
Transbus Codreanu Azuga 11:14
Transbus Codreanu Timisu De Jos Brasov Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Sus Timisu De Jos 12:22
Otopeni Aeroport 13:00
Transbus Codreanu Azuga 13:14
Transbus Codreanu Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Timisu De Jos 13:37
Cord Sinaia 13:57
Transbus Codreanu Constanta Slobozia Sinaia 14:23
Cord Sinaia 14:52
Otopeni Aeroport 15:00
Transbus Codreanu Azuga 15:14
Cord Sinaia 15:57
GRUP ATYC Dealu Mare Fieni Buciumeni Doicesti Motaeni Targoviste Pucioasa Pucioasa Aninoasa Sinaia Targoviste Azuga Busteni Moroeni Poiana Tapului Laculete Glod Pietrosita 16:25
Otopeni Aeroport 16:30
Transbus Codreanu Timisu De Jos Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos Brasov Timisu De Sus Timisu De Sus Timisu De Jos Timisu De Jos 16:52
Cord Sinaia
Transbus Codreanu Azuga 17:29
Otopeni Aeroport 17:30
Brasov Fagaras Sibiu 17:45
Cord Sinaia 17:57
Otopeni Aeroport 18:30
Buzau Braila Galati Ploiesti Mizil Sinaia 20:00
Otopeni Aeroport 20:30
Otopeni Aeroport 22:00