Română

Autogara Dacos

IndicațiiB-dul Nicolae Balcescu nr.38, Ramnicu Valcea, Romania
Tel: +4-0250-747.411
Mobil: +4-0744-551.906
Fax: +4-0350-405.995
Web: www.dacos.com.ro

Plecări
Ora Către
02:00 Matdan Transport Pitesti Bucuresti Constanta Eforie Nord Mangalia
04:30 DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Matdan Transport Galicea
DACOS Pitesti Bucuresti
04:35 Calimanesti Caciulata Sibiu
05:30 Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
DACOS Pitesti Bucuresti
05:45 Matdan Transport Dragasani
06:00 Matdan Transport Galicea
06:10 Matdan Transport Dragasani
06:30 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
07:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
Stoenesti
Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Passau Passau Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Aschaffenburg Aschaffenburg Frankfurt Frankfurt Gisen Gisen Siegen Siegen Koln Koln Dusseldorf Dusseldorf Essen Essen Dortmund Dortmund
Muhldorf Kaiserslautern Rastatt Baden-Baden Waldkraiburg Homburg Buhl Saarbrucken Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Deggendorf Landshut Landshut Munchen Munchen Augsburg Augsburg Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Pforzheim Pforzheim Karlsruhe Karlsruhe Heidelberg Heidelberg Mannheim Mannheim
Sibiu
Raureni Dobriceni
07:02 Matdan Transport Galicea
07:30 DACOS Dragasani Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin Orsova Baile Herculane Caransebes Lugoj Timisoara
Matdan Transport Cernisoara
Matdan Transport Glavile
07:40 Matdan Transport Dragasani
08:00 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
08:15 Matdan Transport Dragasani
08:30 Matdan Transport Dragasani
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Matdan Transport Galicea
08:45 Matdan Transport Dragasani
09:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Pitesti Bucuresti
Matdan Transport Galicea
09:15 Matdan Transport Dragasani
09:30 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
09:45 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Matdan Transport Dragasani
10:00 Amal Tour Baile Govora
Matdan Transport Dragasani
Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Turda Cluj Napoca Zalau Satu Mare
Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
10:15 DACOS Pitesti Bucuresti
10:20 Matdan Transport Dragasani
10:30 Matdan Transport Galicea
10:43 Matdan Transport Dragasani
11:00 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
11:20 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Matdan Transport Dragasani
11:30 Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Cernisoara
Matdan Transport Galicea
11:40 Matdan Transport Dragasani
11:45 Amal Tour Pitesti Bucuresti
12:00 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Glavile
Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
12:03 DACOS Baile Olanesti
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
12:20 Matdan Transport Dragasani
12:30 Matdan Transport Galicea
12:40 Matdan Transport Dragasani
13:00 Amal Tour Baile Govora
Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
13:04 DACOS Pitesti Bucuresti
13:20 Matdan Transport Dragasani
13:30 Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
13:40 Matdan Transport Dragasani
14:00 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
14:20 Matdan Transport Dragasani
14:30 Matdan Transport Galicea
14:40 Matdan Transport Dragasani
15:00 Matdan Transport Dragasani
Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
Raureni Dobriceni
15:02 Matdan Transport Galicea
15:03 DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
15:15 DACOS Pitesti Bucuresti
Stoenesti
15:20 Matdan Transport Dragasani
15:30 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Silva Crisflor Barbatesti
15:40 Matdan Transport Dragasani
15:45 Amal Tour Pitesti Bucuresti
16:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Pitesti Bucuresti
Matdan Transport Galicea
Rocar Transport SRL Perisani
16:20 Matdan Transport Dragasani
16:30 Matdan Transport Galicea
16:40 Matdan Transport Dragasani
16:45 Amal Tour Pitesti Bucuresti
16:48 DACOS Baile Olanesti
17:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Matdan Transport Glavile
Matdan Transport Galicea
17:20 Matdan Transport Dragasani
17:30 Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Glavile
Matdan Transport Galicea
17:35 Omega Group Bratislava Brno Praga
17:40 Matdan Transport Dragasani
18:00 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Cernisoara
Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
18:03 DACOS Calimanesti
18:15 Pitesti Bucuresti
18:20 Matdan Transport Dragasani
18:30 Matdan Transport Galicea
18:40 Matdan Transport Dragasani
19:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Dragasani Bals Craiova
19:20 Matdan Transport Dragasani
19:30 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Matdan Transport Galicea
19:40 Matdan Transport Dragasani
19:45 Silva Crisflor Barbatesti
20:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Pitesti Bucuresti
20:16 Silva Crisflor Barbatesti
20:28 DACOS Calimanesti
20:30 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
21:00 Amal Tour Baile Govora
Matdan Transport Dragasani
21:30 Matdan Transport Galicea
22:00 Matdan Transport Dragasani
22:30 Matdan Transport Galicea
23:00 Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
Stoenesti
Raureni Dobriceni
23:02 Matdan Transport Galicea
23:55 Bucuresti Bucuresti Cernavoda Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
Sosiri
De la Ora
Matdan Transport Mangalia Eforie Nord Pitesti Constanta Bucuresti 01:26
Omega Group Bratislava Brno Praga 03:50
Mangalia Bucuresti Constanta Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Cernavoda Bucuresti 04:35
Matdan Transport Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni 05:30
Silva Crisflor Barbatesti 06:24
Stoenesti 06:30
Matdan Transport Glavile 06:32
Bunesti Copacelu Stoenesti Dobriceni 06:40
Silva Crisflor Barbatesti 06:46
Matdan Transport Dragasani 06:50
Matdan Transport Cernisoara 07:02
Matdan Transport Dragasani 07:10
Matdan Transport Dragasani 07:20
Matdan Transport Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni 07:30
Matdan Transport Dragasani 07:35
Bunesti Copacelu Stoenesti Dobriceni 07:40
Matdan Transport Dragasani 07:50
Silva Crisflor Barbatesti 08:01
Matdan Transport Dragasani 08:05
Matdan Transport Dragasani 08:20
DACOS Craiova Bals Dragasani 08:33
Matdan Transport Dragasani 08:35
Matdan Transport Dragasani 08:50
DACOS Baile Olanesti 09:00
Matdan Transport Dragasani 09:05
Rocar Transport SRL Perisani 09:15
Matdan Transport Dragasani 09:20
Matdan Transport Dragasani 09:40
Dobriceni Bunesti Copacelu Stoenesti
Amal Tour Bucuresti Pitesti 10:00
Matdan Transport Dragasani
Bucuresti Pitesti
Bucuresti Pitesti
Matdan Transport Dragasani 10:20
Matdan Transport Dragasani 10:40
Matdan Transport Dragasani 11:00
Matdan Transport Cernisoara 11:02
Matdan Transport Dragasani 11:20
Matdan Transport Dragasani 11:40
Amal Tour Baile Govora 11:45
Matdan Transport Dragasani 12:00
DACOS Bucuresti Pitesti 12:03
DACOS Bucuresti Pitesti
Matdan Transport Dragasani 12:20
Matdan Transport Dragasani 12:40
Stoenesti Dobriceni Bunesti Copacelu
Silva Crisflor Barbatesti 12:46
Amal Tour Bucuresti Pitesti 13:00
Matdan Transport Dragasani
DACOS Sebes Calimanesti Cluj Napoca Aiud Sibiu Turda Alba Iulia Talmaciu
Matdan Transport Dragasani 13:20
Matdan Transport Dragasani 13:40
Matdan Transport Dragasani 14:00
Silva Crisflor Barbatesti 14:01
Matdan Transport Dragasani 14:20
Silva Crisflor Barbatesti 14:24
Stoenesti 14:35
Matdan Transport Dragasani 14:40
Matdan Transport Dragasani 15:00
Matdan Transport Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea
Sibiu
DACOS Bucuresti Pitesti 15:03
DACOS Bucuresti Pitesti
DACOS Baile Olanesti 15:15
Matdan Transport Dragasani 15:20
Matdan Transport Cernisoara 15:32
DACOS Bucuresti Pitesti 15:33
Matdan Transport Dragasani 15:40
Amal Tour Baile Govora 15:45
Matdan Transport Dragasani 16:00
DACOS Sibiu Calimanesti Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Turda Talmaciu Sebes
Matdan Transport Dragasani 16:20
Matdan Transport Glavile 16:27
Matdan Transport Dragasani 16:40
Amal Tour Baile Govora 16:45
DACOS Bucuresti Pitesti 16:48
Matdan Transport Dragasani 17:00
Silva Crisflor Barbatesti 17:16
Matdan Transport Dragasani 17:20
Matdan Transport Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni 17:30
Matdan Transport Dragasani 17:40
Matdan Transport Dragasani 18:00
DACOS Bucuresti Pitesti 18:03
Stoenesti Dobriceni Bunesti Copacelu 18:10
Sibiu Talmaciu Calimanesti Pitesti Satu Mare Sebes Zalau Cluj Napoca Turda Aiud Teius Alba Iulia 18:15
Gilgau Talmaciu Dej Calimanesti Gherla Cluj Napoca Turda Unirea Aiud Teius Somcuta Mare Alba Iulia Baia Mare Sebes Ileanda Sibiu
Matdan Transport Dragasani 18:20
Matdan Transport Dragasani 18:40
Silva Crisflor Barbatesti 18:46
Matdan Transport Dragasani 19:00
DACOS Sebes Calimanesti Cluj Napoca Aiud Sibiu Turda Alba Iulia Talmaciu
Matdan Transport Dragasani 19:20
Matdan Transport Dragasani 19:40
Matdan Transport Dragasani 20:00
DACOS Talmaciu Sebes Sibiu Calimanesti Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Turda
Silva Crisflor Barbatesti 20:16
Matdan Transport Dragasani 20:20
DACOS Bucuresti Pitesti 20:28
Matdan Transport Dragasani 20:50
Amal Tour Pitesti Bucuresti 21:00
Matdan Transport Dragasani 21:20
DACOS Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova Bals Dragasani Lugoj Timisoara Caransebes Baile Herculane Orsova 21:43
Matdan Transport Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa 21:45
Matdan Transport Dragasani 21:50
DACOS Turda Sebes Calimanesti Cluj Napoca Aiud Sibiu Alba Iulia Talmaciu 22:00
Silva Crisflor Barbatesti 22:24
Stoenesti 22:35
DACOS Calimanesti Cluj Napoca Aiud Sibiu Turda Alba Iulia Talmaciu Sebes 23:30
Caciulata Sibiu Calimanesti 23:55