Română

Autogara Transporturi Auto TASA

Suceava , Romania
IndicațiiStr. Vasile Alecsandri nr.1, Suceava, Romania
Tel: +4-0230-524.340
Mobil: +4-0742-105.209

Plecări
Ora Către
05:00 Botosani
05:50 TASA Suceava Piatra Neamt
06:00 Lilian Express Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Promakhon Promakhon Patra Tripolis Seres Seres Araxos Sparta Salonic Salonic Lapas Skala Varda Vlakhiotis Katerini Katerini Lechaina Elos Larisa Larisa Loutra Killinis Kato Glikovrisi Volos Volos Andravida Molaoi Lamia Lamia Atalanti Gastouni Atalanti Kastro Asopos Amalias Kastro Thiva Pappadhianika Pirgos Thiva Atena Atena Elika Zakharo Pireas Pireas Neapolis Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Lilian Express Bucuresti
Lilian Express Bucuresti
06:50 Brasov
07:15 MaxiTrans Company Trei Movile Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc Valea Putnei Mestecanis Iacobeni Iacobeni Iacobeni Haju Argestru Vatra Dornei
07:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
TranSEvren Falticeni Roman Bacau Durankulak Durankulak Tecuci Kirklareli Kirklareli Braila Istanbul Constanta Istanbul
07:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
08:00 Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Toplita Reghin Targu Mures Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Transtin Brasov
08:15 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
08:20 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
08:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
08:50 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
09:00 Harlau Iasi
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
09:31 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
10:15 Saliste Saliste Saliste Budapesta Budapesta Budapesta Bratislava Bratislava Bratislava Brno Brno Brno Praga Praga Praga Plzen Plzen Plzen Nurnberg Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Wurzburg Frankfurt Frankfurt Frankfurt Koln Koln Koln Aachen Aachen Aachen Liege Liege Liege Dunkerque Dunkerque Dunkerque Calais Calais Calais Dover Dover Dover Canterbury Canterbury Canterbury Maidstone Maidstone Maidstone Londra Londra Londra Barking Barking Barking Ilford Ilford Ilford Tottenham Tottenham Tottenham Wembley Wembley Wembley Luton Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Northampton Coventry Coventry Coventry Birmingham Birmingham Birmingham Leicester Leicester Leicester Doncaster Doncaster Doncaster Manchester Manchester Manchester Bolton Bolton Bolton Bolton Bolton Bolton Liverpool Liverpool Liverpool Newquay Newquay Newquay
Bucuresti
10:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
11:00 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
11:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
12:30 Brasov Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
13:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:10 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
14:15 Manucu Com SRL Corni
14:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:45 Radauti
15:00 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
15:10 Transport Calatori SA Botosani Botosani
15:28 Flozampet Itcani Itcani Patrauti Darmanesti Maritei Danila Iacobesti Milisauti Milisauti Milisauti Badeuti Radauti Radauti
16:00 TransMoldavia SA Piatra Neamt
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt
TASA Suceava Dersca
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
17:00 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
17:30 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
17:45 Transport Calatori SA Botosani Corni
18:27 Transport Calatori SA Botosani Botosani
18:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
19:15 Harlau Iasi
Radauti
20:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila Constanta
20:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
21:00 TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
Sosiri
De la Ora
TASA Suceava Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud Falticeni Bucuresti Otopeni Aeroport 00:40
Constanta Braila Galati Tecuci Adjud Bacau Falticeni Roman 05:00
Transport Calatori SA Botosani Corni 06:19
Fagaras Avrig Sibiu Flamanzi Sebes Harlau Orastie Targu Frumos Deva Roman Lipova Bacau Arad Onesti Timisoara Targu Secuiesc Brasov 06:30
Botosani 06:45
TASA Suceava Dersca 06:56
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 07:30
Botosani 07:45
Radauti
MULTIPOWER TOUR Adancata Gorovei Suceava Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni Horlaceni Suceava Zvoristea 08:00
Transport Calatori SA Botosani Botosani 08:15
Botosani 08:45
Transport Calatori SA Botosani Botosani 09:31
Lilian Express Bucuresti 10:00
Lilian Express Bucuresti
MULTIPOWER TOUR Zvoristea Adancata Gorovei Suceava Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni Horlaceni Suceava
Baisa Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni 11:20
MULTIPOWER TOUR Zvoristea Adancata Gorovei Suceava Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni Horlaceni Suceava 11:30
Manucu Com SRL Corni 12:59
Dumbraveni Baisa Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni 13:20
Botosani 13:30
TransMoldavia SA Piatra Neamt 13:32
Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 14:00
Brasov 14:45
Transport Calatori SA Botosani Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Gherla Dej Beclean Prundu Bargaului Cluj Napoca Bistrita 15:10
Flozampet Poiana Cumparatura Brusturi Bunesti Raucesti Podeni Targu Neamt Falticeni Spataresti Dumbravita Praxia Boroaia Boroaia Tirzia 15:28
Transtin Brasov 15:48
TASA Suceava Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud Falticeni Bucuresti Otopeni Aeroport Urziceni 16:40
Lilian Express Bucuresti 17:00
MULTIPOWER TOUR Horlaceni Suceava Zvoristea Adancata Gorovei Suceava Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni
BEPS TRAVEL Arad 17:15
MaxiTrans Company Prisaca Dornei Mestecanis Vama Iacobeni Molidu Iacobeni Frasin Iacobeni Gura Humorului Haju Paltinoasa Argestru Paltinoasa Vatra Dornei Ilisesti Stroiesti Campulung Moldovenesc Trei Movile Izvoru Alb Valea Putnei 17:30
TASA Suceava Piatra Neamt 17:31
Karlsruhe Paris Nancy Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg 18:00
TranSEvren Roman Falticeni Constanta Braila Tecuci Bacau 18:12
Transport Calatori SA Botosani Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Piatra Fantanele Prundu Bargaului Teaca Targu Mures Reghin Bistrita 18:27
TASA Suceava Otopeni Aeroport Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud Falticeni Bucuresti 18:40
Botosani 19:15
Baile Felix Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Ciucea Oradea Gura Humorului Campulung Moldovenesc Cluj Napoca Aeroport Baile 1 Mai
Borsa Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua
Vladeni Dumbraveni Baisa Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani 19:20
Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni Baisa 19:50
Targu Mures Reghin Toplita Tulghes Poiana Largului Targu Neamt Baia De Aries Falticeni Campeni Borsec Turda Campia Turzii Ludus 20:06
Lilian Express Bucuresti 23:00