Română

Autogara Transporturi Auto TASA

Suceava , Romania
IndicațiiStr. Vasile Alecsandri nr.1, Suceava, Romania
Tel: +4-0230-524.340
Mobil: +4-0742-105.209

Plecări
Ora Către
05:00 Botosani
05:50 TASA Suceava Piatra Neamt
06:00 Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Promakhon Promakhon Patra Tripolis Araxos Sparta Seres Seres Lapas Skala Salonic Salonic Varda Vlakhiotis Katerini Katerini Lechaina Elos Larisa Larisa Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Volos Lamia Andravida Molaoi Lamia Atalanti Gastouni Atalanti Kastro Kastro Asopos Amalias Thiva Thiva Pappadhianika Pirgos Atena Atena Elika Zakharo Pireas Pireas Neapolis Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Bucuresti
06:50 Brasov
07:15 MaxiTrans Company Trei Movile Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc Valea Putnei Mestecanis Iacobeni Iacobeni Iacobeni Haju Argestru Vatra Dornei
07:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Roman Bacau Durankulak Durankulak Tecuci Kirklareli Braila Kirklareli Constanta Istanbul Istanbul
07:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
08:00 Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Toplita Reghin Targu Mures Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Transtin Brasov
08:15 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
08:20 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
08:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
08:50 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
09:00 Harlau Iasi
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
09:31 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
10:15 Saliste Saliste Budapesta Budapesta Bratislava Bratislava Brno Brno Praga Praga Plzen Plzen Nurnberg Nurnberg Wurzburg Wurzburg Frankfurt Frankfurt Koln Koln Aachen Aachen Liege Liege Dunkerque Dunkerque Calais Calais Dover Dover Canterbury Canterbury Maidstone Maidstone Londra Londra Barking Barking Ilford Ilford Tottenham Tottenham Wembley Wembley Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Leicester Leicester Doncaster Doncaster Manchester Manchester Bolton Bolton Bolton Bolton Liverpool Liverpool Newquay Newquay
Bucuresti
10:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
11:00 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
11:30 Falticeni Pascani Iasi
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
12:30 Brasov Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
13:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:10 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
14:15 Manucu Com SRL Corni
14:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:45 Radauti
15:00 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
15:10 Transport Calatori SA Botosani Botosani
15:15 Gura Humorului Campulung Moldovenesc
15:28 Flozampet Itcani Itcani Patrauti Darmanesti Maritei Danila Iacobesti Milisauti Milisauti Milisauti Badeuti Radauti Radauti
16:00 TransMoldavia SA Piatra Neamt
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt
TASA Suceava Dersca
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
17:00 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
17:30 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
17:45 Transport Calatori SA Botosani Corni
18:27 Transport Calatori SA Botosani Botosani
18:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
19:15 Harlau Iasi
Radauti
20:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila Constanta
20:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
21:00 TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
Sosiri
De la Ora
TASA Suceava Otopeni Aeroport Urziceni Falticeni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud Bucuresti 00:40
Falticeni Roman Constanta Braila Galati Tecuci Adjud Bacau 05:00
Transport Calatori SA Botosani Corni 06:19
Targu Frumos Orastie Roman Deva Bacau Lipova Onesti Arad Targu Secuiesc Timisoara Brasov Fagaras Avrig Flamanzi Sibiu Harlau Sebes 06:30
Botosani 06:45
TASA Suceava Dersca 06:56
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 07:30
Botosani 07:45
Radauti
MULTIPOWER TOUR Varfu Campului Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata Gorovei Suceava Serbanesti Burdujeni Dorohoi 08:00
Transport Calatori SA Botosani Botosani 08:15
Botosani 08:45
Transport Calatori SA Botosani Botosani 09:31
Bucuresti 10:00
Bucuresti
MULTIPOWER TOUR Burdujeni Dorohoi Varfu Campului Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata Gorovei Suceava Serbanesti
Baisa Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni 11:20
Gura Humorului Campulung Moldovenesc 11:30
MULTIPOWER TOUR Serbanesti Burdujeni Dorohoi Varfu Campului Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata Gorovei Suceava
Manucu Com SRL Corni 12:59
Dumbraveni Baisa Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni 13:20
Botosani 13:30
TransMoldavia SA Piatra Neamt 13:32
Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 14:00
Brasov 14:45
Transport Calatori SA Botosani Beclean Prundu Bargaului Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Gherla Dej 15:10
Falticeni Pascani Iasi 15:15
Flozampet Spataresti Dumbravita Praxia Boroaia Boroaia Tirzia Poiana Cumparatura Brusturi Bunesti Raucesti Podeni Targu Neamt Falticeni 15:28
Transtin Brasov 15:48
TASA Suceava Urziceni Falticeni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud Bucuresti Otopeni Aeroport 16:40
Bucuresti 17:00
MULTIPOWER TOUR Gorovei Suceava Serbanesti Burdujeni Dorohoi Varfu Campului Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata
BEPS TRAVEL Arad 17:15
MaxiTrans Company Haju Paltinoasa Argestru Paltinoasa Vatra Dornei Ilisesti Stroiesti Campulung Moldovenesc Trei Movile Izvoru Alb Valea Putnei Prisaca Dornei Mestecanis Vama Iacobeni Molidu Iacobeni Frasin Iacobeni Gura Humorului 17:30
TASA Suceava Piatra Neamt 17:31
Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris Nancy 18:00
Constanta Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni 18:12
Transport Calatori SA Botosani Teaca Targu Mures Reghin Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Piatra Fantanele Prundu Bargaului 18:27
TASA Suceava Bucuresti Otopeni Aeroport Urziceni Falticeni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud 18:40
Botosani 19:15
Cluj Napoca Ciucea Oradea Gura Humorului Campulung Moldovenesc Cluj Napoca Aeroport Baile 1 Mai Baile Felix Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
Dumbraveni Baisa Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni 19:20
Hudum Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni Baisa 19:50
Ludus Targu Mures Reghin Toplita Tulghes Poiana Largului Targu Neamt Baia De Aries Falticeni Campeni Borsec Turda Campia Turzii 20:06
Bucuresti 23:00