Română

Autogara Transporturi Auto TASA

Suceava , Romania
Str. Vasile Alecsandri nr.1, Suceava, Romania
Tel: +4-0230-524.340
Mobil: +4-0742-105.209

Plecări
Ora Către
02:43 Botosani
05:00 Botosani
06:00 Pireas Pireas Arkhaia Korinthos Akrata Argos Promakhon Patra Tripolis Promakhon Araxos Seres Sparta Seres Salonic Skala Lapas Salonic Katerini Vlakhiotis Katerini Varda Larisa Elos Larisa Lechaina Volos Kato Glikovrisi Volos Loutra Killinis Molaoi Lamia Lamia Andravida Gastouni Atalanti Atalanti Asopos Amalias Kastro Kastro Pappadhianika Pirgos Thiva Thiva Atena Elika Zakharo Atena Pireas Neapolis Kalon Neron Pireas Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Filaret Bucuresti
Bucuresti
06:45 Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Otopeni Aeroport Bucuresti
06:50 Falticeni Boroaia Targu Neamt Baltatesti Piatra Neamt Bicaz Gheorgheni Sandominic Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
07:15 MaxiTrans Company Trei Movile Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc Valea Putnei Mestecanis Iacobeni Iacobeni Iacobeni Haju Argestru Vatra Dornei
07:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Roman Bacau Durankulak Tecuci Braila Kirklareli Istanbul Constanta
07:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
08:00 Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Toplita Reghin Targu Mures Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Transtin Brasov
08:15 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
08:20 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
08:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
08:50 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
09:00 MULTIPOWER TOUR Dorohoi
Harlau Iasi
Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
09:30 Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
09:31 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
10:30 MULTIPOWER TOUR Dorohoi
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
11:00 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
11:30 Falticeni Pascani Iasi
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
12:45 Brasov Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
13:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:10 MULTIPOWER TOUR Dorohoi
14:15 Manucu Com SRL Corni
14:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:45 Radauti
14:49 Vatra Dornei Bistrita Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Baile Felix Oradea Arad Timisoara
15:00 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
15:10 Transport Calatori SA Botosani Botosani
15:15 Gura Humorului Campulung Moldovenesc
15:28 Flozampet Itcani Itcani Patrauti Darmanesti Maritei Danila Iacobesti Milisauti Milisauti Milisauti Badeuti Radauti Radauti
16:00 TransMoldavia SA Piatra Neamt Piatra Neamt
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt
Dersca
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
17:00 MULTIPOWER TOUR Dorohoi
17:15 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
17:30 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
17:45 Transport Calatori SA Botosani Corni
18:27 Transport Calatori SA Botosani Botosani
18:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
19:15 Harlau Iasi
Radauti
20:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila Constanta
20:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
21:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
Sosiri
De la Ora
Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud 00:40
Bistrita Cluj Napoca Vatra Dornei Oradea Cluj Napoca Aeroport Timisoara Baile Felix Arad 02:43
Galati Tecuci Adjud Bacau Falticeni Roman Constanta Braila 05:00
Transport Calatori SA Botosani Corni 06:19
Onesti Timisoara Targu Secuiesc Brasov Fagaras Avrig Sibiu Flamanzi Sebes Harlau Orastie Targu Frumos Deva Roman Lipova Bacau Arad 06:20
Botosani 06:45
Radauti 06:50
Dersca 06:56
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 07:30
Radauti 07:45
MULTIPOWER TOUR Dorohoi 08:00
Transport Calatori SA Botosani Botosani 08:15
Botosani 08:45
Transport Calatori SA Botosani Botosani 09:31
MULTIPOWER TOUR Dorohoi 10:00
Bucuresti
Bucuresti
Botosani Dumbraveni Plopeni Vladeni Baisa Hutani Hudum Brehuiesti 11:20
MULTIPOWER TOUR Dorohoi 11:30
Gura Humorului Campulung Moldovenesc
Manucu Com SRL Corni 12:59
Brehuiesti Botosani Dumbraveni Plopeni Vladeni Baisa Hutani Hudum 13:20
TransMoldavia SA Piatra Neamt 13:32
Targu Neamt Falticeni Piatra Neamt
Botosani 13:45
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 14:00
Sandominic Miercurea Ciuc Baile Tusnad Brasov Gheorgheni Sfantu Gheorghe Bicaz Targu Neamt Piatra Neamt Boroaia Baltatesti Falticeni 14:45
Botosani 14:49
Transport Calatori SA Botosani Prundu Bargaului Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Gherla Dej Beclean 15:10
Falticeni Pascani Iasi 15:15
Flozampet Boroaia Boroaia Tirzia Poiana Cumparatura Brusturi Bunesti Raucesti Podeni Targu Neamt Falticeni Spataresti Dumbravita Praxia 15:28
Transtin Brasov 15:48
Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud 16:40
Hudum Brehuiesti Botosani Dumbraveni Plopeni Vladeni Baisa Hutani 16:50
MULTIPOWER TOUR Dorohoi 17:00
Bucuresti
Arad 17:15
MaxiTrans Company Prisaca Dornei Mestecanis Vama Iacobeni Molidu Iacobeni Frasin Iacobeni Gura Humorului Haju Paltinoasa Argestru Paltinoasa Vatra Dornei Ilisesti Stroiesti Campulung Moldovenesc Trei Movile Izvoru Alb Valea Putnei 17:30
Nancy Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris 18:00
Constanta Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni 18:12
Transport Calatori SA Botosani Targu Mures Reghin Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Piatra Fantanele Prundu Bargaului Teaca 18:27
Adjud Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau 18:40
Filaret Bucuresti 18:59
Botosani 19:15
Baile 1 Mai Baile Felix Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Ciucea Oradea Gura Humorului Campulung Moldovenesc Cluj Napoca Aeroport
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
Hudum Brehuiesti Botosani Dumbraveni Plopeni Vladeni Baisa Hutani 19:20
Hudum Brehuiesti Botosani Dumbraveni Plopeni Vladeni Baisa Hutani 19:50
Baia De Aries Falticeni Campeni Borsec Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures Reghin Toplita Tulghes Poiana Largului Targu Neamt 20:06
Bucuresti 23:00