Română

Autogara Transporturi Auto TASA

Suceava , Romania
IndicațiiStr. Vasile Alecsandri nr.1, Suceava, Romania
Tel: +4-0230-524.340
Mobil: +4-0742-105.209

Plecări
Ora Către
05:00 Botosani
05:50 TASA Suceava Piatra Neamt
06:00 Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Promakhon Promakhon Patra Tripolis Seres Seres Araxos Sparta Skala Salonic Salonic Lapas Varda Vlakhiotis Katerini Katerini Lechaina Elos Larisa Larisa Loutra Killinis Kato Glikovrisi Volos Volos Lamia Andravida Molaoi Lamia Atalanti Gastouni Atalanti Kastro Asopos Amalias Kastro Thiva Thiva Pappadhianika Pirgos Atena Atena Elika Zakharo Pireas Pireas Neapolis Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Bucuresti
06:50 Falticeni Boroaia Targu Neamt Baltatesti Piatra Neamt Bicaz Gheorgheni Sandominic Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
07:15 MaxiTrans Company Trei Movile Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc Valea Putnei Mestecanis Iacobeni Iacobeni Iacobeni Haju Argestru Vatra Dornei
07:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
TranSEvren Falticeni Roman Bacau Durankulak Durankulak Tecuci Kirklareli Kirklareli Braila Istanbul Constanta Istanbul
07:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
08:00 Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Toplita Reghin Targu Mures Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Transtin Brasov
08:15 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
08:20 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
08:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
08:50 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
09:00 Harlau Iasi
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
09:31 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
10:15 Saliste Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Barking Ilford Tottenham Wembley Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool Newquay
Bucuresti
10:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
11:00 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
11:30 Falticeni Pascani Iasi
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
12:30 Brasov Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
13:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:10 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
14:15 Manucu Com SRL Corni
14:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:45 Radauti
15:00 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
15:10 Transport Calatori SA Botosani Botosani
15:15 Gura Humorului Campulung Moldovenesc
15:28 Flozampet Itcani Itcani Patrauti Darmanesti Maritei Danila Iacobesti Milisauti Milisauti Milisauti Badeuti Radauti Radauti
16:00 TransMoldavia SA Piatra Neamt
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt
TASA Suceava Dersca
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
17:00 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
17:30 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
17:45 Transport Calatori SA Botosani Corni
18:27 Transport Calatori SA Botosani Botosani
18:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
19:15 Harlau Iasi
Radauti
20:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila Constanta
20:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
21:00 TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
Sosiri
De la Ora
TASA Suceava Adjud Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau 00:40
Tecuci Adjud Bacau Falticeni Roman Constanta Braila Galati 05:00
Transport Calatori SA Botosani Corni 06:19
Targu Secuiesc Brasov Fagaras Avrig Sibiu Flamanzi Sebes Harlau Orastie Targu Frumos Deva Roman Lipova Bacau Arad Onesti Timisoara 06:30
Botosani 06:45
Radauti 06:50
TASA Suceava Dersca 06:56
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 07:30
Botosani 07:45
Radauti
MULTIPOWER TOUR Gorovei Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni Horlaceni Suceava Zvoristea Suceava Adancata 08:00
Transport Calatori SA Botosani Botosani 08:15
Botosani 08:45
Transport Calatori SA Botosani Botosani 09:31
Bucuresti 10:00
Bucuresti
MULTIPOWER TOUR Suceava Adancata Gorovei Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni Horlaceni Suceava Zvoristea
Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni Baisa Hudum Hutani Brehuiesti 11:20
Gura Humorului Campulung Moldovenesc 11:30
MULTIPOWER TOUR Zvoristea Suceava Adancata Gorovei Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni Horlaceni Suceava
Manucu Com SRL Corni 12:59
Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni Baisa Hudum Hutani 13:20
Botosani 13:30
TransMoldavia SA Piatra Neamt 13:32
Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 14:00
Sfantu Gheorghe Bicaz Targu Neamt Piatra Neamt Boroaia Baltatesti Falticeni Sandominic Miercurea Ciuc Baile Tusnad Brasov Gheorgheni 14:45
Transport Calatori SA Botosani Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Gherla Dej Beclean Prundu Bargaului 15:10
Falticeni Pascani Iasi 15:15
Flozampet Bunesti Raucesti Podeni Targu Neamt Falticeni Spataresti Dumbravita Praxia Boroaia Boroaia Tirzia Poiana Cumparatura Brusturi 15:28
Transtin Brasov 15:48
Botosani 16:00
Harlau Iasi 16:15
TASA Suceava Adjud Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau 16:40
Bucuresti 17:00
MULTIPOWER TOUR Zvoristea Suceava Adancata Gorovei Serbanesti Dorohoi Burdujeni Varfu Campului Calugareni Horlaceni Suceava
BEPS TRAVEL Arad 17:15
MaxiTrans Company Stroiesti Campulung Moldovenesc Trei Movile Izvoru Alb Valea Putnei Prisaca Dornei Mestecanis Vama Iacobeni Molidu Iacobeni Frasin Iacobeni Gura Humorului Haju Paltinoasa Argestru Paltinoasa Vatra Dornei Ilisesti 17:30
TASA Suceava Piatra Neamt 17:31
Karlsruhe Paris Nancy Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg 18:00
TranSEvren Tecuci Bacau Roman Falticeni Constanta Braila 18:12
Transport Calatori SA Botosani Targu Mures Reghin Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Piatra Fantanele Prundu Bargaului Teaca 18:27
TASA Suceava Bacau Adjud Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat 18:40
Botosani 19:15
Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Ciucea Oradea Gura Humorului Campulung Moldovenesc Cluj Napoca Aeroport Baile 1 Mai Baile Felix Vatra Dornei
Borsa Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua
Hutani Brehuiesti Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni Baisa Hudum 19:20
Plopeni Botosani Vladeni Dumbraveni Baisa Hudum Hutani Brehuiesti 19:50
Baia De Aries Falticeni Campeni Borsec Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures Reghin Toplita Tulghes Poiana Largului Targu Neamt 20:06
Bucuresti 23:00