Română

Autogara Transporturi Auto TASA

Suceava , Romania
IndicațiiStr. Vasile Alecsandri nr.1, Suceava, Romania
Tel: +4-0230-524.340
Mobil: +4-0742-105.209

Plecări
Ora Către
01:09 Botosani
05:00 Botosani
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Cluj Napoca
05:50 TASA Suceava Piatra Neamt
06:00 Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Akrata Argos Promakhon Promakhon Patra Tripolis Seres Seres Araxos Sparta Salonic Salonic Lapas Skala Katerini Katerini Varda Vlakhiotis Lechaina Elos Larisa Larisa Loutra Killinis Kato Glikovrisi Volos Volos Andravida Molaoi Lamia Lamia Gastouni Atalanti Atalanti Kastro Asopos Amalias Kastro Thiva Pappadhianika Pirgos Thiva Atena Atena Elika Zakharo Pireas Pireas Neapolis Kalon Neron Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Bucuresti
06:50 Brasov
07:15 MaxiTrans Company Trei Movile Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc Valea Putnei Mestecanis Iacobeni Iacobeni Iacobeni Haju Argestru Vatra Dornei
07:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Roman Bacau Tecuci Braila Constanta
07:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
08:00 Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Toplita Reghin Targu Mures Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Transtin Brasov
08:15 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
08:20 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
08:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
08:50 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
09:00 Harlau Iasi
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
09:30 Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
09:31 Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
10:15 Saliste Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Dunkerque Calais Dover Canterbury Londra Barking Ilford Tottenham Wembley Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool Newquay
Bucuresti
10:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
11:00 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
11:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
13:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Plopeni Plopeni Dumbraveni Dumbraveni Hutani Hutani Vladeni Vladeni Brehuiesti Brehuiesti Baisa Baisa Hudum Hudum Botosani Botosani
14:10 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
14:15 Manucu Com SRL Corni
14:30 Plopeni Plopeni Dumbraveni Dumbraveni Hutani Hutani Vladeni Vladeni Brehuiesti Brehuiesti Baisa Baisa Hudum Hudum Botosani Botosani
14:45 Radauti
15:00 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
15:10 Transport Calatori SA Botosani Botosani
15:28 Flozampet Itcani Itcani Patrauti Darmanesti Maritei Danila Iacobesti Milisauti Milisauti Milisauti Badeuti Radauti Radauti
16:00 TransMoldavia SA Piatra Neamt
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt
TASA Suceava Dersca
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
17:00 MULTIPOWER TOUR Suceava Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
17:30 MaxiTrans Company Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Gura Humorului
MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
17:45 Transport Calatori SA Botosani Corni
18:27 Transport Calatori SA Botosani Botosani
18:30 MaxiTrans Company Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
19:15 Harlau Iasi
Radauti
20:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila Constanta
20:30 Plopeni Plopeni Dumbraveni Dumbraveni Hutani Hutani Vladeni Vladeni Brehuiesti Brehuiesti Baisa Baisa Hudum Hudum Botosani Botosani
20:53 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
21:00 TASA Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
Sosiri
De la Ora
TASA Suceava Vatra Dornei Vatra Dornei Vatra Dornei Vatra Dornei Vatra Dornei 00:00
TASA Suceava Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud Bucuresti 00:40
Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului 01:09
Tecuci Adjud Bacau Falticeni Roman Constanta Braila Galati 05:00
Transport Calatori SA Botosani Corni 06:19
Botosani 06:45
TASA Suceava Dersca 06:56
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 07:30
Botosani 07:45
Radauti
MULTIPOWER TOUR Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata Suceava Gorovei Serbanesti Burdujeni Dorohoi Varfu Campului 08:00
Transport Calatori SA Botosani Botosani 08:15
Botosani 08:45
Transport Calatori SA Botosani Botosani 09:31
Bucuresti 10:00
Bucuresti
MULTIPOWER TOUR Varfu Campului Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata Suceava Gorovei Serbanesti Burdujeni Dorohoi
Baisa Plopeni Dumbraveni Brehuiesti Hutani Vladeni Botosani Hudum 11:25
MULTIPOWER TOUR Varfu Campului Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata Suceava Gorovei Serbanesti Burdujeni Dorohoi 11:30
Manucu Com SRL Corni 12:59
Hudum Baisa Plopeni Dumbraveni Brehuiesti Hutani Vladeni Botosani 13:25
Botosani 13:30
TransMoldavia SA Piatra Neamt 13:32
Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 14:00
Brasov 14:45
Transport Calatori SA Botosani Beclean Prundu Bargaului Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Gherla Dej 15:10
Flozampet Podeni Targu Neamt Falticeni Spataresti Dumbravita Praxia Boroaia Boroaia Tirzia Poiana Cumparatura Brusturi Bunesti Raucesti 15:28
Transtin Brasov 15:48
TASA Suceava Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni 16:40
Bucuresti 17:00
MULTIPOWER TOUR Burdujeni Dorohoi Varfu Campului Calugareni Suceava Horlaceni Zvoristea Adancata Gorovei Suceava Serbanesti
Arad 17:15
MaxiTrans Company Prisaca Dornei Mestecanis Vama Iacobeni Molidu Iacobeni Frasin Iacobeni Gura Humorului Haju Paltinoasa Argestru Paltinoasa Vatra Dornei Ilisesti Stroiesti Campulung Moldovenesc Trei Movile Izvoru Alb Valea Putnei 17:30
TASA Suceava Piatra Neamt 17:31
Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris Nancy Passau Nurnberg 18:00
Constanta Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni 18:12
Transport Calatori SA Botosani Teaca Targu Mures Reghin Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Piatra Fantanele Prundu Bargaului 18:27
TASA Suceava Bucuresti Otopeni Aeroport Falticeni Urziceni Roman Ramnicu Sarat Bacau Adjud 18:40
Botosani 19:15
Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Ciucea Oradea Gura Humorului Campulung Moldovenesc Cluj Napoca Aeroport Baile 1 Mai Baile Felix Vatra Dornei
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
Plopeni Dumbraveni Brehuiesti Hutani Vladeni Botosani Hudum Baisa 19:55
Toplita Tulghes Poiana Largului Targu Neamt Baia De Aries Falticeni Campeni Borsec Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures Reghin 20:06
Botosani 20:53
Cluj Napoca Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej 21:10
Bucuresti 23:00