Autogara Transporturi Auto TASA Suceava , Romania

Str. Vasile Alecsandri nr.1, Suceava, Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transporturi Auto TASA

Ora Către
00:00 Brasov Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
01:09 Botosani
05:00 Botosani
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Cluj Napoca
05:50 Piatra Neamt
06:00 Arkhaia Korinthos Akrata Argos Tripolis Patra Promakhon Sparta Araxos Seres Skala Lapas Salonic Katerini Vlakhiotis Varda Larisa Elos Lechaina Volos Kato Glikovrisi Loutra Killinis Lamia Molaoi Andravida Atalanti Gastouni Kastro Asopos Amalias Pirgos Thiva Pappadhianika Zakharo Atena Elika Kalon Neron Pireas Neapolis Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
Bucuresti
06:50 Brasov
07:15 Trei Movile Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc Valea Putnei Mestecanis Iacobeni Haju Argestru Vatra Dornei
07:30 Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Roman Bacau Tecuci Braila Constanta
07:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
08:00 Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Borsec Toplita Reghin Targu Mures Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Brasov
08:15 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca
08:20 Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului
Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
08:45 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Carlibaba Noua Borsa
08:50 Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
09:00 Harlau Iasi
Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
09:30 Dorohoi
09:31 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fantanele Prundu Bargaului Bistrita Teaca Reghin Targu Mures
10:15 Bucuresti
10:30 Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
11:00 Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului
Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport
11:30 Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Dorohoi
13:30 Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:10 Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
14:15 Corni
14:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
14:45 Radauti
15:00 Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
15:10 Botosani
15:28 Itcani Patrauti Darmanesti Maritei Danila Iacobesti Milisauti Badeuti Radauti
16:00 Piatra Neamt
Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt
Dersca
Dorohoi
17:00 Suceava Burdujeni Adancata Calugareni Slobozia Poiana Serbanesti Zvoristea Varfu Campului Gorovei Horlaceni Dorohoi
17:15 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
17:30 Suceava Scheia Stroiesti Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului
Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
17:45 Corni
18:00 Dorohoi
18:27 Botosani
18:30 Scheia Trei Movile Stroiesti Ciprian Porumbescu Ilisesti Paltinoasa Gura Humorului Bucsoaia Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Izvoru Alb Campulung Moldovenesc
19:15 Harlau Iasi
Radauti
20:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Tecuci Galati Braila Harsova Constanta
20:30 Plopeni Dumbraveni Hutani Vladeni Brehuiesti Baisa Hudum Botosani
20:53 Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Gherla Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
21:00 Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti Otopeni Aeroport

Sosiri în Autogara Transporturi Auto TASA

De la Ora
Vatra Dornei 00:00
Timisoara Arad Lipova Deva Orastie Sebes Sibiu Avrig Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi
Otopeni Aeroport Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni 00:40
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului 01:09
Constanta Harsova Braila Galati Tecuci Adjud Bacau Roman Falticeni 05:00
Corni 06:19
Botosani 06:45
Dorohoi
Dersca 06:56
Radauti 07:45
Dorohoi Horlaceni Gorovei Varfu Campului Zvoristea Serbanesti Calugareni Adancata Burdujeni Suceava 08:00
Botosani 08:15
Botosani
Dorohoi
Botosani 08:45
Botosani 09:31
Bucuresti 10:00
Pireas Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Bucuresti
Dorohoi Horlaceni Gorovei Varfu Campului Zvoristea Serbanesti Calugareni Adancata Burdujeni Suceava
Botosani Hudum Baisa Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Plopeni 11:25
Dorohoi Horlaceni Gorovei Varfu Campului Zvoristea Serbanesti Calugareni Adancata Burdujeni Suceava 11:30
Corni 12:59
Dorohoi 13:14
Botosani Hudum Baisa Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Plopeni 13:25
Botosani 13:30
Piatra Neamt 13:32
Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni
Brasov 14:45
Cluj Napoca Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului 15:10
Dorohoi 15:15
Targu Neamt Raucesti Brusturi Poiana Tirzia Boroaia Praxia Dumbravita Spataresti Falticeni Podeni Bunesti Cumparatura 15:28
Brasov 15:48
Otopeni Aeroport Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni 16:40
Botosani Hudum Baisa Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Plopeni 16:55
Bucuresti 17:00
Dorohoi Horlaceni Gorovei Varfu Campului Zvoristea Serbanesti Calugareni Adancata Burdujeni Suceava
Arad 17:15
Aberdeen Norwich York Kingston upon Hull Kirkcaldy Dundee Ipswich Scunthorpe Dunfermline Perth Colchester Doncaster Edinburgh Stirling Newcastle upon Tyne Glasgow Southend-on-Sea Sunderland Durham Dumfries Middlesbrough Harrogate Carlisle Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Vatra Dornei Argestru Haju Iacobeni Mestecanis Valea Putnei Campulung Moldovenesc Izvoru Alb Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Paltinoasa Ilisesti Stroiesti Trei Movile 17:30
Piatra Neamt 17:31
Paris Reims Nancy Strasbourg Karlsruhe Heilbronn Nurnberg Passau Linz Viena 18:00
Constanta Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni 18:12
Targu Mures Reghin Teaca Bistrita Prundu Bargaului Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului 18:27
Otopeni Aeroport Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni 18:40
Botosani 19:15
Baile 1 Mai Baile Felix Oradea Ciucea Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului
Borsa Carlibaba Noua Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului
Botosani Hudum Baisa Brehuiesti Vladeni Hutani Dumbraveni Plopeni 19:55
Campeni Baia De Aries Turda Campia Turzii Ludus Targu Mures Reghin Toplita Borsec Tulghes Poiana Largului Targu Neamt Falticeni 20:06
Botosani 20:53
Cluj Napoca Dej Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului 21:10
Bucuresti 23:00
Kalamata Asprokhoma Mesinon Neapolis Kazarma Elika Gargalianoi Filiatra Kiparissia Pappadhianika Kalon Neron Asopos Zakharo Molaoi Pirgos Kato Glikovrisi Elos Amalias Vlakhiotis Gastouni Skala Andravida Sparta Loutra Killinis Tripolis Lechaina Argos Varda Lapas Arkhaia Korinthos Araxos Patra Pireas Akrata Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon