Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Autogara Duda Trans
Targu Mures
, Romania
Adresa
Piata Garii nr.6, Targu Mures, Romania
Tel
+4-0265-977
E-mail
autogara@dudatrans.ro
Web
www.dudatrans.ro
langa Gara Mare CFR Targu Mures
Deschideți în Hărți
Plecări din Autogara Duda Trans
Ora
Către
04:00
Duda Trans
Șomoștelnic
04:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
04:55
Duda Trans
Chirileu
05:10
Duda Trans
Recea
Șomoștelnic
05:30
Duda Trans
Cristesti Sat
05:45
Duda Trans
Band
Mădăraș
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
06:00
Duda Trans
Band
Zau de Câmpie
Valea Largă
Duda Trans
Șomoștelnic
06:15
Duda Trans
Chirileu
06:20
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
Sarmas
Duda Trans
Ungheni
Iernut
06:25
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
06:30
Duda Trans
Cristesti Sat
Band
Mociu
Cluj Napoca
06:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
06:45
Duda Trans
Band
Mădăraș
07:00
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
Crăiești
Cluj Napoca
07:20
Duda Trans
Chirileu
Duda Trans
Ungheni
Iernut
07:30
Auto Confort
Răstolița
Toplita
Grințieș
Târgu Neamț
Cristești
Iași
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
Duda Trans
Cristesti Sat
Iernut
Luduș
Câmpia Turzii
Turda
Cluj Napoca
07:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
07:50
Bahnea
08:00
Dîmbu
Sarmas
Duda Trans
Chirileu
AUTOGENN
Iernut
Inand
Salonta
Luduș
Câmpia Turzii
Ciumeghiu
Avram Iancu
Turda
Zerind
Cluj Napoca
Chișineu Criș
Căpușu Mare
Șimand
Dumbrava
Zimandu Nou
Izvoru Crișului
Huedin
Arad
Șagu
Ciucea
Bucea
Vinga
Borod
Orţişoara
Timișoara
Aleșd
Oradea
Iernut
Luduș
Câmpia Turzii
Turda
Cluj Napoca
Huedin
Aleșd
Oradea
08:30
Duda Trans
Cristesti Sat
08:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
08:50
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
09:30
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Șomoștelnic
09:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
09:50
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
10:00
Dîmbu
10:25
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
10:30
Duda Trans
Cristesti Sat
10:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
11:00
Duda Trans
Band
Mădăraș
11:20
Sovata
Praid
Gheorgheni
Lacu Roșu
Bicaz
Piatra Neamț
Roman
Iași
11:25
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
11:30
Duda Trans
Band
Zau de Câmpie
Valea Largă
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
Duda Trans
Cristesti Sat
11:35
Iernut
Luduș
Câmpia Turzii
Turda
Cluj Napoca
Huedin
Aleșd
Oradea
Băile Felix
11:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
11:50
Duda Trans
Târnăveni
Mediaș
Sibiu
Bahnea
12:00
Sarmas
Duda Trans
Chirileu
Duda Trans
Șomoștelnic
12:15
Duda Trans
Band
Zau de Câmpie
Valea Largă
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
12:30
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
Duda Trans
Cristesti Sat
12:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
Luduș
Turda
Cluj Napoca
Huedin
Aleșd
Oradea
13:20
Duda Trans
Ungheni
Iernut
13:25
Reghin
Deda
Lunca Bradului
Toplița
Sărmaș
Gheorgheni
Lacu Roșu
Bicaz Chei
Bicaz
Piatra Neamț
13:30
Dîmbu
Duda Trans
Cristesti Sat
13:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
13:45
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
14:00
Simdoria Trans
Cluj Napoca
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
Gas Tours
Bălăușeri
Sovata
Odorheiu Secuiesc
Miercurea-Ciuc
Sarmas
Dealu ștefăniței
Săcel
Iza Gara (Săliștea de Sus)
Săliștea de Sus
Dragomirești
Bogdan Vodă
Ieud
Șieu
Rozavlea
Șesu Mânăstirei
Strâmtura
Bârsana
Nănești
Oncești
Sighetu Marmației
14:20
Vețca
Duda Trans
Ungheni
Iernut
14:30
Duda Trans
Turda
Alba Iulia
Șibot
Orăștie
Deva
Lugoj
Timișoara
Duda Trans
Band
Mădăraș
Duda Trans
Recea
Șomoștelnic
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Ungheni
Iernut
Iernut
Luduș
Câmpia Turzii
Turda
Cluj Napoca
15:00
Auto Confort
Toplita
Tulgheș
Grințieș
Petru Vodă
Pipirig
Târgu Neamț
Cristești
Iași
Dîmbu
Duda Trans
Șomoștelnic
AUTOGENN
Iernut
Luduș
Câmpia Turzii
Turda
Cluj Napoca
Căpușu Mare
Dumbrava
Izvoru Crișului
Huedin
Ciucea
Bucea
Borod
Aleșd
Oradea
15:15
Duda Trans
Chirileu
15:20
Duda Trans
Ungheni
Iernut
15:30
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
Duda Trans
Cristesti Sat
15:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
15:50
Bahnea
16:00
Crăiești
16:20
Duda Trans
Ungheni
Iernut
16:30
Duda Trans
Band
Zau de Câmpie
Valea Largă
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
Duda Trans
Cristesti Sat
16:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
17:00
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
Duda Trans
Chirileu
17:30
Duda Trans
Band
Mădăraș
Duda Trans
Cristesti Sat
17:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
18:15
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
18:20
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
18:30
Duda Trans
Cristesti Sat
18:40
Duda Trans
Ungheni
Iernut
19:00
Dîmbu
Sarmas
Duda Trans
Șomoștelnic
19:15
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Călimănești
Fântânele
Viforoasa
Sângeorgiu de Pădure
Ghindari
Chibed
Sărățeni
Sovata
19:30
Duda Trans
Cristesti Sat
20:15
Corunca
Acățari
Vălenii
Găieşti
Bălăușeri
Chendu
Țigmandru
Nadeș
Hetiur
Venchi
Sighișoara
20:30
Duda Trans
Cristesti Sat
21:30
Duda Trans
Cristesti Sat
22:30
Duda Trans
Cristesti Sat
Sosiri în Autogara Duda Trans
De la
Ora
Duda Trans
Mădăraș
Band
05:25
Duda Trans
Șomoștelnic
Recea
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Duda Trans
Șomoștelnic
Duda Trans
Chirileu
06:10
Crăiești
06:15
Sărmașu
06:20
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
06:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Dîmbu
06:30
Duda Trans
Șomoștelnic
Recea
06:40
Duda Trans
Valea Largă
Zau de Câmpie
Band
06:55
Duda Trans
Iernut
Ungheni
07:05
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
07:10
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
07:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Duda Trans
Șomoștelnic
Duda Trans
Chirileu
07:30
Bahnea
07:40
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
07:45
Vețca
07:55
Dîmbu
08:00
Duda Trans
Iernut
Ungheni
08:05
Duda Trans
Mădăraș
Band
08:10
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
08:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
08:40
Duda Trans
Târgu-Mureș
Vălenii
08:45
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
09:05
Duda Trans
Chirileu
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
09:25
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Dîmbu
09:30
Sărmașu
09:35
Duda Trans
Chirileu
Duda Trans
Valea Largă
Zau de Câmpie
Band
09:55
Simdoria Trans
Cluj Napoca
10:10
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
10:15
Sighetu Marmației
Oncești
Nănești
Bârsana
Strâmtura
Șesu Mânăstirei
Rozavlea
Șieu
Ieud
Bogdan Vodă
Dragomirești
Săliștea de Sus
Iza Gara (Săliștea de Sus)
Săcel
Dealu ștefăniței
10:21
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
10:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Bahnea
10:30
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
10:40
Duda Trans
Șomoștelnic
11:10
Oradea
Aleșd
Huedin
Cluj Napoca
Turda
Luduș
11:20
Duda Trans
Cristesti Sat
11:25
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
11:30
Piatra Neamț
Bicaz
Bicaz Chei
Lacu Roșu
Gheorgheni
Sărmaș
Toplița
Lunca Bradului
Deda
Reghin
11:35
Sărmașu
Gas Tours
Miercurea-Ciuc
Odorheiu Secuiesc
Sovata
Bălăușeri
11:45
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
11:55
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
12:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Iași
Roman
Piatra Neamț
Bicaz
Lacu Roșu
Gheorgheni
Praid
Sovata
12:40
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
12:45
Duda Trans
Timișoara
Orăștie
Lugoj
Șibot
Deva
Alba Iulia
Turda
13:00
Duda Trans
Iernut
Ungheni
13:05
Băile Felix
Oradea
Aleșd
Huedin
Cluj Napoca
Turda
Câmpia Turzii
Luduș
Iernut
13:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
Duda Trans
Șomoștelnic
Recea
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Duda Trans
Șomoștelnic
Duda Trans
Chirileu
13:35
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
13:40
Auto Confort
Iași
Cristești
Târgu Neamț
Pipirig
Petru Vodă
Grințieș
Tulgheș
Toplita
13:51
AUTOGENN
Oradea
Aleșd
Borod
Bucea
Ciucea
Valea Drăganului
Huedin
Izvoru Crișului
Dumbrava
Căpușu Mare
Cluj Napoca
Turda
Câmpia Turzii
Luduș
Iernut
Dîmbu
14:00
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
14:15
Duda Trans
Mădăraș
Band
14:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
15:15
Duda Trans
Valea Largă
Zau de Câmpie
Band
15:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Sărmașu
15:35
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
15:40
Bahnea
Duda Trans
Șomoștelnic
Recea
15:55
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
16:15
Cluj Napoca
Turda
Câmpia Turzii
Luduș
Iernut
16:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Duda Trans
Chirileu
16:35
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
16:40
Duda Trans
Șomoștelnic
16:55
Dîmbu
17:00
Crăiești
Duda Trans
Mădăraș
Band
17:10
Cluj Napoca
17:22
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
17:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Sărmașu
17:35
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
17:45
Cluj Napoca
Mociu
Band
18:00
Duda Trans
Iernut
Ungheni
18:05
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
18:10
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
18:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Duda Trans
Chirileu
18:35
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
19:00
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
19:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Iernut
Ungheni
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
20:10
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
20:15
Duda Trans
Valea Largă
Zau de Câmpie
Band
20:25
Duda Trans
Cristesti Sat
Cristești
Duda Trans
Șomoștelnic
Recea
Duda Trans
Cristesti Sat
Duda Trans
Șomoștelnic
Oradea
Aleșd
Huedin
Cluj Napoca
Turda
Câmpia Turzii
Luduș
Iernut
20:35
Cluj Napoca
Turda
Câmpia Turzii
Luduș
Iernut
20:40
AUTOGENN
Baia Mare
Seini
Livada
Botiz
Satu Mare
Moftinu Mic
Carei
Pișcolt
Curtuiușeni
Valea lui Mihai
Târgușor
Săcuieni
Diosig
Roșiori
20:51
AUTOGENN
Timișoara
Orţişoara
Vinga
Șagu
Arad
Șimand
Chișineu Criș
Zerind
Avram Iancu
Ciumeghiu
Salonta
Inand
AUTOGENN
Oradea
Aleșd
Borod
Bucea
Ciucea
Valea Drăganului
Huedin
Izvoru Crișului
Dumbrava
Căpușu Mare
Cluj Napoca
Turda
Câmpia Turzii
Luduș
Iernut
Duda Trans
Sibiu
Mediaș
Târnăveni
21:00
Duda Trans
Cristesti Sat
21:25
Auto Confort
Iași
Cristești
Târgu Neamț
Grințieș
Toplita
Răstolița
21:40
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
Sovata
Sărățeni
Chibed
Ghindari
Sângeorgiu de Pădure
Viforoasa
Fântânele
Călimănești
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
21:45
Duda Trans
Cristesti Sat
22:25
Sighișoara
Venchi
Hetiur
Nadeș
Țigmandru
Chendu
Bălăușeri
Găieşti
Vălenii
Acățari
Corunca
23:10
Duda Trans
Cristesti Sat
23:25